Przepisy na psie smakołyki

Re: Przepisy na psie smakołyki

Postprzez Majszczur » 2010-06-11, 23:04

kerovynn napisał(a): dodać kilka łyżek miodu (rozpuszczonego)

najlepiej lipowego - od razu będzie straszak na kleszcze 8-)
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Przepisy na psie smakołyki

Postprzez HaniaHa » 2010-06-14, 09:46

W piątek piekłam smaczki wątróbkowe i Dager już szalał gdy tylko zaczęłam je przygotowywać :-P

Na początku jednego spróbował a teraz łapę da sobie już za nie uciąć!! Zaraz inaczej idzie już uczenie go siad czy podaj łapę!!
Avatar użytkownika
HaniaHa
 
Posty: 990
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-09, 09:44
Lokalizacja: Górny Śląsk
psy: DSPP - Grand Dager Żorska Prima FCI

Re: Przepisy na psie smakołyki

Postprzez Apcik » 2010-06-25, 14:20

i ja tez upieklam wczoraj ;-) najpierw musiałam ostudzić entuzjazm taty, ze ta świeża wątróbka to nie dla niego na obiad :mrgreen: a dzisiaj muszę odganiać kota od suszących się kawałków :roll: :lol: wypróbowane na Cezarym- smakują :lol:
Avatar użytkownika
Apcik
Moderator Działu
 
Posty: 2985
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-08-15, 23:19
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków
psy: Cezary

Re: Przepisy na psie smakołyki

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2012-08-04, 10:15

Ja dzis bede piekla takie watrobiane i takie jak te watrobiane ale w drugiej wersji watrobke zastapimy wedzonym kurczakiem,
moje wedzone porcje rosolowe uwielbiaja i dadza sie pokroic za nie nawet fryta co nic z smaczkow nie tylka, wiec mysle ze te ciasteczka beda strzalem w 10, zobaczymy

edit:
nie dostalam ani watrobki ani kurczaka wedzonego, mam juz pomysl na improwizacje, ale zpobaczymy co mi wyjdzie

edit:
Zrobilam z ryba i olejem rybnym zamiast zwyklego, efekt piorunujacy ALE.... jedna wada tylko w cieple dni radze robic, dom do wieczora wietrzylam :sciana: zapaszki w calym domu olejem rybnym od umali :/
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Poprzednia strona

Powrót do Smaczki, gryzaki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość