Którą karmę z wymienionych byście podali Waszej psinie??

Re: Którą karmę z wymienionych byście podali Waszej psinie??

Postprzez Justynka » 2010-10-02, 15:30

Ja kupuję na allegro tam gdzie jest najlepsza oferta. Z krakvetem raczej staram się nie zamawiać, bo realizacja zamówienia trochę trwa. Z innymi sprzedawacami karmę mam w ciągu dwóch dni.
Pako dostaje Purinę Pro Plan. Ostatnio kupiłam worek 18 kg w opakowaniu dla hodowcy (za kg wychodzi mniej niż 10 zł).
Avatar użytkownika
Justynka
 
Posty: 1017
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-18, 09:15
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Pako

Re: Którą karmę z wymienionych byście podali Waszej psinie??

Postprzez HaniaHa » 2010-10-04, 12:39

Decyzja podjęta!!! Zamówienie poszło :-D Wreszcie!!! Zaczynamy od karmy BRIT JUNIOR LARGE BREED w Telekarmie zobaczymy jak będzie z dostawą i oczywiście czy będzie smakować Dagerkowi!!! :-D

Dziękuję wszystkim za rady!!! Pozdrawiam serdecznie!!!! I dam znać co i jak!!!! :-P
Avatar użytkownika
HaniaHa
 
Posty: 990
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-09, 09:44
Lokalizacja: Górny Śląsk
psy: DSPP - Grand Dager Żorska Prima FCI

Re: Którą karmę z wymienionych byście podali Waszej psinie??

Postprzez HaniaHa » 2010-10-07, 08:17

Wczoraj karma dotarła! Od momentu zaksięgowania wpłaty w TeleKarmie 24 h i jedzonko było u mnie!!!
Nasypałam Dagerowi iiiiii jakoś nie chętnie do tego podszedł, skosztował i wypluł. Tylko się popatrzył na mnie jakby pytał "Co to ma kurde być" :lol: Ale po paru chwilach miska była pusta. Wieczorkiem opanowana w pare chwil, a rano jeszcze szybciej!! Czyli chyba jedna mu zasmakowało!!! Zobaczymy jak będzie dalej.... ;-)
Avatar użytkownika
HaniaHa
 
Posty: 990
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-09, 09:44
Lokalizacja: Górny Śląsk
psy: DSPP - Grand Dager Żorska Prima FCI

Re: Którą karmę z wymienionych byście podali Waszej psinie??

Postprzez qbav » 2010-11-18, 01:57

kerovynn napisał(a):ja się trzymam cały czas krakvet-u teraz zmienili sobie firmę kurierska i też są bardzo szybkie dostawy. Powyżej 99 zł kurier gratis i stałym klientom dają rabaty :-D


A ja wlasnie powiedzialem sobie ze nigdy wiecej krakvetu. sprzedaja towar którego nie maja na stanie. na glupi worek karmy czekam juz 3ci tydzien !!!!!!
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Którą karmę z wymienionych byście podali Waszej psinie??

Postprzez marzena » 2010-11-18, 02:26

My kupujemy Chicopee w superzoo, przesyłka jest gratis przy dużym opakowaniu karmy, a z piątym workiem przyjeżdża gratisowy piętnastokilogramowy worek karmy. Cena przyzwoita, za 15 kg niecałe 156 zł
Dostawa błyskawiczna, nigdy się nie zawiodłam.
A karma jest bardzo w porządku.
marzena
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Którą karmę z wymienionych byście podali Waszej psinie??

Postprzez Wydra » 2010-11-18, 02:43

A to ciekawa oferta, przy moich trzech psach :-D Marzenko czy mogę poprosić o linka lub adres?
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Którą karmę z wymienionych byście podali Waszej psinie??

Postprzez marzena » 2010-11-18, 02:51

Jasne :-D
http://www.superzoo.pl/
Jak zamówię karmę jednego dnia przed 10-tą rano, to na drugi dzień przyjeżdża już kurier z przesyłką. A jak popołudniu, to czekam dobę dłużej.
marzena
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Którą karmę z wymienionych byście podali Waszej psinie??

Postprzez nika » 2010-11-18, 09:34

[quote="qbav]A ja wlasnie powiedzialem sobie ze nigdy wiecej krakvetu. sprzedaja towar którego nie maja na stanie. na glupi worek karmy czekam juz 3ci tydzien !!!!!![/quote]
U mnie była identyczna sytuacja, dlatego pożegnałam się z tą firmą :-/ A po paru miesiącach dzwoni do mnie Pani i pyta, dlaczego u nich już nie kupuję :mrgreen:
Avatar użytkownika
nika
 
Posty: 1305
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-06, 22:15
Lokalizacja: Bydgoszcz/las koło Białego Boru
psy: Katia (BPP), Lena (BPP), Pluto (mix), Hela (mix)

Re: Którą karmę z wymienionych byście podali Waszej psinie??

Postprzez PaniBisiowa » 2010-11-18, 09:55

Nie testowałam karm wymienionych przez HanieHa. Gdy kupuje karmę to najpierw sama próbuję czy smaczna ;-) Teraz Bisy je TOW. Chrupie aż miło. Dla mnie w smaku trochę intensywna :lol:
Kupuję w zooplus, chociaż teraz trochę przeginają z transportem.
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: Którą karmę z wymienionych byście podali Waszej psinie??

Postprzez 4mala » 2010-11-18, 10:40

Haniu to ja się podłącze ponieważ przerobiłam z Vectorem trochę karm gdyż alb miał luźne qupy albo nie chciał jeść. Ale Fitmin wchodził mu bardzo fajnie, qupy były super i jadł chętnie (smrodliwa z racji tej otoczki wątrobianej i ma glukozaminę), przerobiliśmy też Josere Festival i było ok a teraz kupiliśmy Brit Care z jagnięciną (140 zł za 12 kg + gratisy) i muszę powiedzieć, że od czasów małego szczonka Vector tak nie wcinał suchej karmy bez dosmaczania :lol: I jeszcze jeden aspekt większość z tych karm przy wadze Vectora było podawane w ilości ok 450-500 g dziennie a Brita Care dostaje 350 g i chyba faktycznie jest wysoce przyswajalna bo na innych robił 4 qupy dziennie a na tej robi 1 ;-)
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Re: Którą karmę z wymienionych byście podali Waszej psinie??

Postprzez 4mala » 2010-11-18, 10:42

A co do miejsca zakupy to my se chwalimy Świat Karm i Zooplusa, co prawda teraz mam wreszcie możliwość kupowania w hurtowniach u nas na miejscu więc nie mogę już narzekać na transport :mrgreen:
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Re: Którą karmę z wymienionych byście podali Waszej psinie??

Postprzez Anna Rozalska » 2010-11-18, 10:48

Ania a nie mówiłam, że Brit care hipoalergiczna z jagnięciną to naprawdę super karma. Na pewno lepsza od Royal,
Hillsa, Eukanuby, Puriny itd. Cenowo ok, a przede wszystkim wydajna. Przy wadze Lamii 53 kg. dzienne zapotrzebowanie to 380 gr. gdzie np. Royala musiałaby zjesc 600 gr. My na jedzeniu mieszanym z Britem care śmigamy już 2,6 roku.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: Którą karmę z wymienionych byście podali Waszej psinie??

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2010-11-18, 10:52

Anna Rozalska napisał(a): Cenowo ok, a przede wszystkim wydajna. Przy wadze Lamii 53 kg. dzienne zapotrzebowanie to 380 gr. gdzie np. Royala musiałaby zjesc 600 gr. My na jedzeniu mieszanym z Britem care śmigamy już 2,6 roku.


chyba spróbuje! Fryta jest na White wolf, karma chyba jedna z najlepszych, ale dla moich bernoli, zbyt kaloryczna, by mi sie spasły, ale ta brit tylko 380 g na 53kg wagi psa! jestem w szoku! moje pytanko to tobie starcza na ile paczka??? coś koło póltora miesiąca??

bernolki głownie na tym co im przygotuje, czyli miecho, gotowane z ryżem, kości, ale karmę, teżim daję, tylko bardzo różnie, jaką kupie, a często tato kupuje mi w niemczech, ale ten brit do mnie przemawia,moje sucze są takie że wszystko wcinają.
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: Którą karmę z wymienionych byście podali Waszej psinie??

Postprzez Anna Rozalska » 2010-11-18, 11:07

Daria ja kupuję 12 kg karmy, w kuchni pupila bo mam tego samego dnia. Worek starcza nam na 2 i pół miesiąca ponieważ Lamia rano je gotowane, serki, itp. a po południu połowę zalecanej dziennej dawki. Ja daję trochę mniej niz w tabeli czyli 160 gr. dziennie. Dużo karm próbowałam i nie twierdzę, że sa gorsze ale u nas zasadnicze znaczenie ma wielkośc chrupek. Gdy były małe np. w Acanie czy Orjenie panna się nimi krztusiła a gdy były za duże nie chciało się jej gryzć. W Bricie care dla Adulta są idealne, nie za małe , nie za duże.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: Którą karmę z wymienionych byście podali Waszej psinie??

Postprzez 4mala » 2010-11-18, 11:12

Aniu, bez dwóch zdań miałaś rację :mrgreen: za co dziękuję, że mnie nakierowałaś - przyznam się szczerze, że po doświadczeniu z Britem (tym zwykłym) lekko nie dowierzałam,że będzie taka różnica. Teraz podpisuje się łapami Vectora i Koksa , którego trudno odgonić od nie swojej michy, ze B. Care się sprawdza :lol:
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Re: Którą karmę z wymienionych byście podali Waszej psinie??

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2010-11-18, 12:09

ooo to mi by starczyło na 2 suki, na miesiąc z hakiem :->
chyba spróbuje:) no i moje jedna waży ok 46 kg druga trochu mniej
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: Którą karmę z wymienionych byście podali Waszej psinie??

Postprzez misia997 » 2010-11-18, 13:25

Ja karmię swojego psa karmą Nutram i mogę spokojnie ją polecić. Natomiast jeśli chodzi o te wymienione w pytaniu to wiem od kilku znajomych, że Belcando robi niezłe karmy. Trzeba tylko uważać na Belcando multi croc bo jest to sucha karma ponoć z jakimś dodatkiem, który po zalaniu wodą tworzy na granulkach jakiś sos. Ponoć smakuje to psom tylko oprucz typowych granulek worek zawiera też makaron, który jak nie zostanie zalany wodą to jest twardy, dlatego karmę tą raczej powinno się stosować zalewając ją wodą. Ja daję swojemu psu czasem puszki Belcando i są ok. Natomist słyszałam też, że odkąd Royal Canin zostało przejęte przez Masterfoods (producent Pedigree) to jego jakość spadła.
Co do karmy Brit to mam kilku znajomych, którzy nią karmią i sobie chwalą i necie też nie znalazłam o niej negatywnych opinii.
Avatar użytkownika
misia997
 
Posty: 20
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-09-20, 07:56
psy: DSPP Bongo Żorska Prima

Re: Którą karmę z wymienionych byście podali Waszej psinie??

Postprzez HaniaHa » 2010-11-22, 15:01

Hmmm teraz się zastanawiam czy dobrze dawkuję....jaką ilością Brit Care karmić prawie 8 miesięcznego Szwajcara? waga około 38-40?
Czy lepiej psiakowi podzielić na 3 czy 2 posiłki już? ;-)
Avatar użytkownika
HaniaHa
 
Posty: 990
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-09, 09:44
Lokalizacja: Górny Śląsk
psy: DSPP - Grand Dager Żorska Prima FCI

Re: Którą karmę z wymienionych byście podali Waszej psinie??

Postprzez Ola_Dora » 2010-12-04, 17:57

Dore karmie Puriną Pro Plan 18 kg - wersję hodowlaną.Mam załatwioną od tresera. Karma wydajna starcza na 2 miesiące. Dori super się rozwija. ;-)
Avatar użytkownika
Ola_Dora
 
Posty: 1276
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-12-04, 16:14
Lokalizacja: Lubin
psy: EYOWA Ered Luin [*]

Re: Którą karmę z wymienionych byście podali Waszej psinie??

Postprzez Anna Rozalska » 2010-12-05, 10:57

Hania 8-mięsieczny szczeniak je jeszcze 3 razy dziennie. A nawet jak będzie starszy też można dzielić na 3 posiłki.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Karmy suche

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości