Karma Brit

Re: Karma Brit

Postprzez Haker » 2015-01-23, 17:20

Haker Brita Care z jagnięciną pożerał z zachwytem, zresztą tak jak wszystko co jadalne (a nawet mniej jadalne) ale po pewnym czasie kupy zaczął robić brzydkie jak nigdy wcześniej. Przeszliśmy na Acanę i jesteśmy bardzo zadowoleni. <hura>
Muszę jednak dodać, że w okresie testowania Brita nasz żarłok oskubał z krzaczków i pochłonął większość niedojrzałych owoców pigwowca, co zauważyliśmy znacznie później, być może to miało większy wpływ na kupy niż karma. <rotfl>
Avatar użytkownika
Haker
 
Posty: 196
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-06-08, 14:29
psy: Haker (Balu Serce Domu)

Re: Karma Brit

Postprzez 2kreski » 2015-01-23, 17:25

Dzieki baksak :-)
Na ciebie zawsze mozna liczy :]

Ta mi sie bardzo podoba http://m.zooplus.pl/detailsInfo/shop/ps ... escription

Przed wyjazdem, to juz jej nic nie bede zmieniac ale jak wrocimy z gor, to mysle ze sprobujemy.
Avatar użytkownika
2kreski
 
Posty: 696
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-10-01, 10:59
psy: DSPP Coco, DSPP Kvant

Re: Karma Brit

Postprzez baksak » 2015-01-23, 18:13

Oj tam, oj tam. Tak naprawdę to do 180 zł można znaleźć więcej, np. coś takiego:
http://farmina-sklep.pl/pl/p/ND-Low-Grain-KURCZAK-Z-GRANATEM-Dorosle-Psy-Ras-Wielkich/53
zdaje się, że Śledziki to jedzą.
Znaczy te czworonożne ;)

Ale trzeba przyznać, że w swojej kategorii cenowej to Brit Care Lamb&Rice nie ma wielkiej konkurencji.
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Karma Brit

Postprzez 2kreski » 2015-01-23, 18:24

baksak napisał(a):Oj tam, oj tam. Tak naprawdę to do 180 zł można znaleźć więcej, np. coś takiego:
http://farmina-sklep.pl/pl/p/ND-Low-Grain-KURCZAK-Z-GRANATEM-Dorosle-Psy-Ras-Wielkich/53
zdaje się, że Śledziki to jedzą.
Znaczy te czworonożne ;)

Ale trzeba przyznać, że w swojej kategorii cenowej to Brit Care Lamb&Rice nie ma wielkiej konkurencji.



Cos takiego jest z kurczakiem no i dla doroslych psow....
A sledzie ( znaczy te czworonozne) to nie jedzia TOW? <mysli>

I jeszcze sie zastanawiam tylko jak z glukozamina w tych karmach?
Chyba by wiecej trzeba dawac w suplementacji <mysli>
Avatar użytkownika
2kreski
 
Posty: 696
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-10-01, 10:59
psy: DSPP Coco, DSPP Kvant

Re: Karma Brit

Postprzez ali209 » 2015-01-23, 21:22

2kreski napisał(a):Ja to bym chetnie nawet poeksperymentowala z inna karma (zeby sprawdzic te kupy) tylko nie mam koncepcji jaka?
Doradzicie cosmw tej klasie karm? <prosi>


jeszcze raz doradzę Koebers 23M dla psiaków z problemami żołądkowymi i luźnymi kupami. jest to karma bez żadnych dodatków - mięso , płatki kukurydziane, siemię lniane i płatki owsiane. U nas Bruno też miał luźne kupy i problemy "lizawkowe" , ale od kiedy dostaje tylko tą karmę to jest znaczna poprawa! tylko dajemy mu dodatkowo Caniviton Forte na stawy i jest <okok> <okok> <okok> :bugi: :bugi: :bugi:
Avatar użytkownika
ali209
 
Posty: 56
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-12-06, 12:53
psy: Bruno
Hodowla: Czandoria

Re: Karma Brit

Postprzez aggie » 2015-01-23, 21:34

2kreski napisał(a):Pies je chetnie, (nie napisze ze siersc wspaniala ;-) ]:-> ), sklad ok, tylko kupy bywaja luzne, ale przyznaje ze zwalam to troche na jej zmeczony robalami uklad pokarmowy.
Myslicie ze zle kombinuje? <mysli>


2kreski, ja testowałam Brita niecały miesiąc i przez cały ten czas qupy były kiepskie; żałuję, że ciągnęliśmy to tak długo.

Od początku stycznia przeszliśmy, podobnie jak Haker, na Acanę dla szczeniaków dużych ras i jesteśmy zadowoleni, qpy wróciły do normy :] A jak coś jest nie tak to wiem wtedy, że to wina nieodpowiednich smaczków lub pożarł coś na spacerze (a jest wszystkożerny... :[ ).
Rozważałam też TOTW jak sugerował baksak, ale ostatecznie zdecydowałam się na Acanę właśnie ze względu na zawartość glukozaminy i chondroityny.
aggie
 
Posty: 117
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-01-07, 22:19
Lokalizacja: Chorzów
psy: Norman Żorska Prima FCI

Re: Karma Brit

Postprzez Anna Rozalska » 2015-01-23, 22:24

Moja Lamia była do końca na Bricie care i wszystko zawsze było ok.Młody też jadł Brita ale woli jednak wieksze chrupki, dlatego przeszliśmy na Belcando junior z jagnięciną.Super karma holistyczna , bez zbóż i soi.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: Karma Brit

Postprzez Szam » 2015-01-24, 09:03

Anna jak bez zboz...a ryz na 1 miejscu, a na 2gim owies? I mieso na II miejscu i 15% raptem....

Brit jest bardzo przyzwoita karma, aczkolwiek ten dla szczeniat ma dla mnie za duzo wapna i fosforu, ktorych nie mozna podawac w za duzej ilosci w diecie dorastajacego szczeniaka.
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Re: Karma Brit

Postprzez Drixon » 2015-01-24, 09:33

każdy pies jest inny - jeden będzie jadł całe życie pedigree inny gotowane a kolejny BARF'a i nie ma 'najlepszej' karmy i najlepszego sposobu żywienia - każdy z nas metodą prób i błędów powinien dopasować karmę/styl żywienia dla swojego konkretnego Psiaka wg jego potrzeb, aktywności, przemiany materii i nastroju ;-)
Avatar użytkownika
Drixon
 
Posty: 5589
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-08-25, 21:20

Re: Karma Brit

Postprzez marieanne » 2015-01-24, 09:38

2kreski napisał(a):
baksak napisał(a):Oj tam, oj tam. Tak naprawdę to do 180 zł można znaleźć więcej, np. coś takiego:
http://farmina-sklep.pl/pl/p/ND-Low-Grain-KURCZAK-Z-GRANATEM-Dorosle-Psy-Ras-Wielkich/53
zdaje się, że Śledziki to jedzą.
Znaczy te czworonożne ;)

Ale trzeba przyznać, że w swojej kategorii cenowej to Brit Care Lamb&Rice nie ma wielkiej konkurencji.



Cos takiego jest z kurczakiem no i dla doroslych psow....
A sledzie ( znaczy te czworonozne) to nie jedzia TOW? <mysli>

I jeszcze sie zastanawiam tylko jak z glukozamina w tych karmach?
Chyba by wiecej trzeba dawac w suplementacji <mysli>

Śledzie od kilku miesięcy (pol roku?) jedzą właśnie Farmine i są super zadowolone :-) jest również opcja dla szczeniąt i to je przyszywany Śledź, Blusio. Wszyscy zgodnie polecamy, mi się bardziej podoba od TOTWa. Jest tez wersja zupełnie bezzbozowa.
Młodzież otrzymuje glukozamine + dodatki oddzielnie.
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Poprzednia strona

Powrót do Karmy suche

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość