nie śmierdzące suche karmy

nie śmierdzące suche karmy

Postprzez Kayla DSPP » 2017-04-27, 10:08

Mój szczeniaczek ma dwa miesiące i zastanawiam się czym ją karmić. Na początku (jeszcze u hodowcy) jadła suche karmy sabę i canun , potem chcieliśmy zmienić na barf, ale okazało się,że nie daję rady, więc zaczełam ją karmić britem care dla szczeniąt, ale strasznie zaczeło od niej śmierdzieć, co było dużą zmianą po barfie. Czy znacie jakieś dobre suche karmy na których pies pachnie (choć w przybliżeniu) tak jak na barfie?
Kayla DSPP
 
Posty: 5
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2017-04-18, 10:31
psy: Duży Szwajcarski Pies Pasterski

Re: nie śmierdzące suche karmy

Postprzez Anna Rozalska » 2017-04-28, 09:28

Brit care jest dobrą, bezzbożową karmą super premium. Na pewno nie śmierdzi od tej karmy.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: nie śmierdzące suche karmy

Postprzez dariacw » 2017-04-29, 14:31

W jakim sensie pies ci śmierdzi bo nie za bardzo rozumiem? Z pyska czy bąki puszcza? Swissy to je i jak daje jej więcej niż zalecane (bo chudzina z niej) przez dłuższy czas to okropnie gazuje. Przy zalecanej dawce jest ok. Z pyska żadnego nieprzyjemnego zapachu nie ma.
Avatar użytkownika
dariacw
 
Posty: 154
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-10, 14:18
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Swissy i labek Unga

Re: nie śmierdzące suche karmy

Postprzez jasiu » 2017-05-03, 20:33

Chodzi o zapach sierści/skóry?
Uzupełnij dietę w olej z łososia - ma świetny wpływ na kondycję skóry i sierści.

Co znaczy, że nie dałaś rady na BARFie?
jasiu
 
Posty: 18
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2017-03-20, 17:33

Re: nie śmierdzące suche karmy

Postprzez Kayla DSPP » 2017-05-04, 11:51

wiem, ze śmierdzi od tej karmy bo, jak pisałam , najpierw u hodowcy była na suchej karmie i trochę śmierdziała, kiedy przestawiliśmy ją na barf zaczeła ładnie pachieć, a jak wróciliśmy na suchą karmę to znowu zaczeła śmierdzieć. A smierdzi jakby od sierści (na pewno nie wytarzała się w niczym ani nic w tym stylu), i z pyska. nie chodzi też o to (bo może źle się wyraziłam), że jakoś straszliwie śmierdzi tylko ma niezbyt miły zapach.jeśli chodzi o brit to właśnie jestem zaskoczona, ale kiedy otworzyłam karmę to śmierdziała o wiele bardziej niż ta którą dostaliśmy od hodowcy.
Kayla DSPP
 
Posty: 5
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2017-04-18, 10:31
psy: Duży Szwajcarski Pies Pasterski

Re: nie śmierdzące suche karmy

Postprzez dariacw » 2017-05-04, 21:20

Różne karmy mają różny zapach, żadna na pewno nie pachnie. Jedna mają bardziej znośny inne mniej. Pies również kwiatkami nie pachnie. Mi nie przeszkadza, a znam osoby którym pies zwyczajnie śmierdzi, choć ja tego nie czuje. Mam Brita i zapach jest ok.
A olej z łososia też polecam. Pies pięknie błyszczy, a do tego ma dobre właściwości zdrowotne.
Avatar użytkownika
dariacw
 
Posty: 154
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-10, 14:18
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Swissy i labek Unga


Powrót do Karmy suche

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość