Ewa Dorota Sobolta

Opinie i oceny pracy sędziów.

Moderator: Aga-2

Ewa Dorota Sobolta

Postprzez mysia.x » 2012-03-14, 20:18

Witajcie :) Wiecie coś o tej pani?? Bo ja jedyne co znalazłam to to...
"Pamiętam panią Soboltę z wystawy w Opolu. Wtedy bardzo miło nam się współpracowało w ringu. Odniosłam wrażenie, że sędzina jest kompetentna, rzeczowa i miła"

ocenia ona w Łodzi - 05.05.2012 <tak>
PROSZĘ O POMOC :)
Avatar użytkownika
mysia.x
 
Posty: 1186
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-12-17, 15:21
Lokalizacja: Kielce
psy: VERNE von Romanshof , Forest

Re: Ewa Dorota Sobolta

Postprzez agas » 2012-03-15, 09:40

Ja znalazłam takie niepokojace wpisy z wystawy też w Łodzi w 2009 r.

"Oglądała zgryzy pod wieloma kątami i wielokrotnie a później dochodziła do wniosku, że jej rondo od kapelusza zasłoniło za mocno no i niezbyt dobrze zobaczyła więc oglądała jeszcze raz i ponownie gdy zdjęła okulary bo były duże i ciemne w związku z czym również ograniczały widoczność Witki mi opadły wszystkie i dziś je ledwo podnieść mogę do klawiatury a ze wstydu, że to mój oddział to na ulicę nie wyjdę przez m-c bo droga Sylwio takiego burdelu i "kultury inaczej" jak był u tej Pani na ringu to nawet na wystawach w bardzo egzotycznych krajach nie widziałam "

"A za te pety na ringu jarane to chyba jakaś nagana by się przydała albo coś innego o spóźnieniu i tempie pracy nie wspomnę - Ci, którzy byli wiedzą o co chodzi. "

oraz
"ale zachowanie sędziny wobec wystawców (może byłeś za daleko i nie słyszałeś pewnych tekstów) i wprowadzanie nerwowej atmosfery hmmm tutaj jest wiele do życzenia i o tym piszę bo uważam, że pewne czasy w krajowej kynologii już minęły "

"no i wiesz co tak na koniec- Pani Sobolta była tak zorientowana tym co się dzieje na ringu, ze gdybym sama się nie upomniała o ocenę ząbków i klejnotów tudzież innych to by wcale tego nie zrobiła taka była przytomna "

"Uważam, że sędziego obowiązują też pewne zasady. Pani sędzia tak się zafiksowała na ząbkach, że nie zwracała uwagi na nic innego, zwykle robią tak sędziowie, którzy mają albo małe doświadczenie albo zero pojęcia o rasie. Wystawiam azjaty 10 lat, a przy ringu kibicuje im jeszcze dłużej i tej sędziny nie pamiętam."
_________________
Avatar użytkownika
agas
 
Posty: 1758
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-06-30, 15:39
psy: Bona, Keanu, Hana , Brizo (*)Hektor(*), Glenda(*)
Hodowla: Jak z Obrazka


Powrót do Sędziowie kynologiczni

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość