Białystok i okolice

Tutaj zamieszczamy informację o naszych wspólnych spotkaniach i spacerach, jak również fotorelacje

Moderator: DolceVita

Białystok i okolice

Postprzez 4mala » 2010-04-06, 18:43

Trochę pozazdrościłam Berneńskich spotkań i wspólnych spacerków i postanowiłam sprawdzić czy ktoś jeszcze z Forumowiczów jest z Białgostoku lub okolicy i miałby ochote na taki wspólny spacer?

Bo na trójmiejskie spotkanie to mogłabym się wprosić dopiero na wakacje :mrgreen:
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Re: Białystok i okolice

Postprzez Wanda » 2010-04-07, 09:19

Aniu, w Białymstoku jest Graal w domu Lupus a w Łomży mieszka Guinness mogę podać namiary do nich na PW :-)
Avatar użytkownika
Wanda
 
Posty: 1982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 13:21
Lokalizacja: Rumia
psy: Beta(*),Dracoh(*),Basma,Ginnger,Hocus,Denzel,Lara
Hodowla: Szczęście Ty Moje

Re: Białystok i okolice

Postprzez Apiska » 2010-04-07, 12:53

Witam,
wbrew pozorom jest nas trochę z okolic Białegostoku, tylko chyba nie jesteśmy zbyt aktywne na forum.
Ja mam Epii z Marii-Mar, znam też własciecielkę jej narzeczonego - tj. Mozi Uśmiech Anioła. Jest też w okolicy Jodie Foster U Źródeł Wisły.
Apiska
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Białystok i okolice

Postprzez 4mala » 2010-04-07, 15:00

Ale super :mrgreen: !To może uda się cos zorganizować - na sama myśl micha mi się cieszy, zreszta jak i dal Vectora :-P

Wando bardzo chętnie jeśli moglabyś mi przesłać kontakt do "kuzynostwa", może też się skuszą na spotkanie ;-)

Apiska, super wieści a czy bylibyście zainteresowani takim spotkaniem?

Przyznam się że bardzo chciałbym się spotkać w Berneńskim gronie, tym bardziej że nie mieliśmy jeszcze okazji spotkać "pobratyńca" prócz jednego którego i tak spotakł mój mąż a nie ja :-/
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Re: Białystok i okolice

Postprzez Apiska » 2010-04-07, 20:27

... oczywiście jestem chętna, myślę że Panią Moziego też nie będę musiała namawiać. Proponuję któryś weekend,gdy już będzie można liczyć na lepszą pogodę. Tylko jeśli chodzi o miejsce, nic prócz Krywlan na razie nie przychodzi mi do głowy, ale na peweno coś ciekawego się wymyśli.

Pozdrawiam
Alina
Apiska
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Białystok i okolice

Postprzez 4mala » 2010-04-11, 19:01

Tak się zastanawiałam może wstępnie sprobować sie umowić w niedziele tydzień po weekendzie majowym? to jest chyba 09.05- łatwiej byłoby nam proponowac innym spotkanie? Mam już od Wandy na miary na rodzeństwo - za co Wandziu serdecznie dziękuję i mogłabym już wstępnie zaproponować termin a nad miejscem myslę, że jeszcze podumamy, może znajdziemy coś sympatyczniejszego niż krywnlany- one zawsze w ostatecznosci moga zostać.

Na samą myśl o spotkaniu cieszę się jak dziecko :lol: A jeszcze się okazało, że jedna z moich studentek też mam Brenola :-D
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje


Powrót do Szwajcarskie spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości