bernusiowe ustanowskie spotkania

Tutaj zamieszczamy informację o naszych wspólnych spotkaniach i spacerach, jak również fotorelacje

Moderator: DolceVita

Postprzez Barbel » 2007-03-25, 21:52

Śliczne psie uśmiechnięte mordeczki
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Postprzez Cefreud » 2007-03-25, 23:22

Marta miałam na myśli gatunek.twój puchatek poskręcany,moj trochę lepiej niz DSPP a Atena ma taką siersc prostą,błyszczącą,średniodługą.
Ciekawa jestem czy uda mi się zobaczyc dwa berny z takim samym gatunkiem włosa :roll:
Nie licząc Toy i Amby bo to klony sa :mrgreen:
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Postprzez Grażyna i Coffee » 2007-03-26, 10:06

Urocze to Henrykowo i pieseczki jak zawsze też. W tym tygodniu w kalendarzu króluje nam Atena i bardzo miło było zobaczyć jej aktualne zdjęcia. Fajnie , że miło spędziliście czas.
Co do kręconej sierści , moja Coffee miała na początku pojedyncze loczki a teraz w wieku
3 lat (28.03) cały grzbiet jest pokryty lokami . Wczoraj spotkałam znajomą fryzjerkę ( też miała bernusia ) zapytała czy robię jej trwałą bo taki mocny skręt . Ustaliłyśmy , że zastosujemy preparat do prostowania włosów i elektryczną prostownicę. :lol:
Avatar użytkownika
Grażyna i Coffee
 
Posty: 1244
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 09:45
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Kasia » 2007-03-26, 11:58

Grazynka to daj znac jak efekty!
Marta super zdjęcia - sliczne! U nas tez te loczki ciągle sie pojawiają - nie sądze zeby sie to u Bosmka zmieniło.Ja w zeszłym roku Bosiowi podciełam włosy, w tym tez to zrobie i ta wyrastająca siersc juz sie tak nie kreci.
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez nugatika » 2007-03-26, 13:59

a Nugat tu tez zmiksowany, po bokach krótka praktyczna siersc, na grzbiecie fale i kręciołki, szczegolnie po deszczu :roll:
podobno ma sie to zmienic po wymianie wlosa - zobaczymy ;-)
Avatar użytkownika
nugatika
 
Posty: 3318
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:00
Lokalizacja: Strzyżów <--> Lublin
psy: Bystra, Nutka, niedźwiedz berneński Nugat {*}

Postprzez Magda » 2007-03-27, 08:54

Uroczo bardzo w tym Henrykowie - Uroczu!! Świetne macie te spacerki!! Atena to już prawdziwa dama a nie ta mała, słodka klusia, którą pamiętam z klubówki ( i która została porządnie przez Bastka wyśliniona :oops: ) Pola śliczna, a Bosman to już kawał faceta!! Na pewno już podbija serca panien :-) Jednym słowem super fotki!!
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 3392
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:35
Lokalizacja: woj.łódzkie

Poprzednia strona

Powrót do Szwajcarskie spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości