Kujawskie spacerki berneńskie i spotkania

Tutaj zamieszczamy informację o naszych wspólnych spotkaniach i spacerach, jak również fotorelacje

Moderator: DolceVita

Re: Kujawskie spacerki berneńskie i spotkania

Postprzez Wydra » 2010-06-09, 16:10

Tańka napisał(a):Roma, czy do Was da się dojechać autostradą na Gdańsk? Gdzie z niej trzebaby zjechać?

Jeśli z Torunia to niestety nie,Najlepiej jechać na Stolno i Grudziądz
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Kujawskie spacerki berneńskie i spotkania

Postprzez Marszal » 2010-06-09, 18:03

Roma napisał(a):Za Dina i Maksia ręczę głową :-D a pewnie i inni nie są gorsi,choć chyba więcej już panów nie będzie.
edit: jeszcze dorciaj ma kawalera,ale niech sama się wypowie na ten temat :-)

Ja mogę zaświadczyć, że Fituś Dorci też jest spoko, dogadywał się na Zlocie z chłopakami bezproblemowo :-D
Avatar użytkownika
Marszal
 
Posty: 1450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-29, 13:40
Lokalizacja: Wołomin k/Warszawy
psy: Maks

Re: Kujawskie spacerki berneńskie i spotkania

Postprzez Majszczur » 2010-06-09, 19:41

Marszal napisał(a): Ja mogę zaświadczyć, że Fituś Dorci też jest spoko, dogadywał się na Zlocie z chłopakami bezproblemowo :-D
Mało tego, że się dogadywał, siłą spokoju i opanowaniem okiełznał nawet największego wirażkę - Żurka ;-)
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Kujawskie spacerki berneńskie i spotkania

Postprzez daria » 2010-06-09, 21:22

Fituś zięciunio będzie :-D to ja swoją panne do kąpieli wrzucę :mrgreen:

Oj kobity,chłopy zostają w chałupach niech dobytku pilnują,a my się będziem relaksować,drineczki,słoneczko,pieski,koniki,śmiechy-hihy,tylko John Romy jako przedstawiciel płci przeciwnej będzie do sabatu dopuszczony :-D no ale John to John :mrgreen: bez niego nie ma imprezy
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Kujawskie spacerki berneńskie i spotkania

Postprzez Tańka » 2010-06-10, 08:55

A my dojrzewamy, dojrzewamy ( znaczy małż ). Na 99 proc. będziemy, tylko o której? I nie wiem, czy Marię brać?
Podsumowując: 2+1(? )+1 :-D
Tańka
 
Posty: 1281
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-15, 19:31
psy: Yokozuna z Deikowej Doliny (*), Echo mix

Re: Kujawskie spacerki berneńskie i spotkania

Postprzez aga.galin » 2010-06-10, 09:08

Dochodzę do wniosku, że ja się terytorialnie fatalnie ulokowałam na mapie :-( :-( :-(
Co prawda nie pada nam tu wcale, powódź w reszcie kraju dziwi, no ale wszędzie daleko, a bernów w okolicy jak na lekarstwo - tzn. 3 - w tym nasz. Ach, gdybym miała labradora, albo beagla, oj, to bym towarzysko rozkwitła... A tak?

I zazdraszczałam sobie cichutko, a teraz zazdraszczam oficjalnie i nieustająco :mrgreen: I jak ci Roma nalot w lipcu zrobimy, to ty się bój - bo my niewyżyci i spragnieni doborowego berneńsko-forumowego towarzystwa ;-) :-P I miotłę koniecznie przygotuj, żeby nas 9-tego z posesji pogonić, bo z tymi pieśniami, że z własnej woli, czy coś, to może być ciężko :mrgreen:
Avatar użytkownika
aga.galin
 
Posty: 485
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-07, 00:15
Lokalizacja: Goleniów k.Szczecina
psy: REDI, PETRA, BASTER [*] i ...

Re: Kujawskie spacerki berneńskie i spotkania

Postprzez Wydra » 2010-06-10, 11:11

daria napisał(a):Fituś zięciunio będzie :-D to ja swoją panne do kąpieli wrzucę :mrgreen:

Oj kobity,chłopy zostają w chałupach niech dobytku pilnują,a my się będziem relaksować,drineczki,słoneczko,pieski,koniki,śmiechy-hihy,tylko John Romy jako przedstawiciel płci przeciwnej będzie do sabatu dopuszczony :-D no ale John to John :mrgreen: bez niego nie ma imprezy


Niestety koleżanko,skrzata nie będzie :-( akurat mają rajd konny 2 dniowy,w sobotę w południe wyjeżdżają.
Tańka tak jak Wam pasuje,grilla rozpalimy dopiero jak przyjedziecie,bez Was nie zaczniemy ;-)
aga.galin-nie zazdraszczaj,jeszcze będziesz nas miała dosyć,jak Cię zagnamy do pielenia ogródka :lol: sama uciekniesz,nie trzeba będzie specjalnie Was poganiać :lol: :lol:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Kujawskie spacerki berneńskie i spotkania

Postprzez Tańka » 2010-06-10, 13:20

:-D
Tańka
 
Posty: 1281
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-15, 19:31
psy: Yokozuna z Deikowej Doliny (*), Echo mix

Re: Kujawskie spacerki berneńskie i spotkania

Postprzez Busola » 2010-06-10, 14:05

Tatiana, nasze Maryśk isą chyba w rownym wieku - moja cosik na razie sie miga bo jakos nie miała nigdy towarzystwa u Romki (nawet Neska jej nie przekonuje tym razem :roll: ), ale jesli bede miała pewnosc ze towarzystwa jej nie zabraknie to wsadzam w samochód nawet siłą ;-)

mąż też sie miga :-(
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Kujawskie spacerki berneńskie i spotkania

Postprzez AT » 2010-06-10, 16:44

Kochane Męża to trzeba sobie wychować, jak się nie wychowało do tej pory a nie jest się matką karmiącą zostawia się go w domu wraz z potencjalnie marudnym potomkiem (następnym razem na pewno będzie wolał pojechac między ludzi niż zostać sam na sam z potworem na cały dzionek ;-) ).
A teraz jak czytam to się zastanawiam czy ja mam swojego Chłopa taszczyć skoro to jakiś sabat ma być... Jakubka zabrać muszę bo cycków w domu nie zostawię ale jak trzeba to ubrać go mogę na różowo ;-)
no i jeszcze pytanko, rozumiem że imprezka tak po południu się rozkręca?

A walk to ja się raczej bym spodziewała pomiędzy suczyskami ;-)
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: Kujawskie spacerki berneńskie i spotkania

Postprzez Busola » 2010-06-10, 17:37

Asiu, mąż jest wychowany, pytanie tylko czy dobrze ;-)
a na poważnie to mąż nie będzie sie lenił lecz podłogę układał u teściowej 8-)
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Kujawskie spacerki berneńskie i spotkania

Postprzez Wydra » 2010-06-11, 08:37

Aśka!czym prędzej przyjedziesz tym więcej się nagadasz ;-) :mrgreen:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Kujawskie spacerki berneńskie i spotkania

Postprzez Tańka » 2010-06-11, 09:56

Alu, Marysię ulokowałam u babci, bo w Bydzi przez 3 godziny upału z bernim i małą chyba bym nie zdzierżyła. Wist polega na tym, że w sobotę Andrzej ma 3 godz wykładów w Bydgoszczy i najlepiej stamtąd byłoby do Romy jechać, a nie wracać do Torunia po psa, bo to są 2 godz straty czasu. Ja w tym czasie muszę się zagospodarować w jakimś parku, ale w ten upał to średnio przyjemne. A może z którąś z bydgoszczanek mogłabym się zabrać do Romy? ;-) A mój małżonek dojechałby później? On będzie na pewno, to może jeszcze jakiś mężczyzna dla otuchy się pojawi? :-D
Tańka
 
Posty: 1281
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-15, 19:31
psy: Yokozuna z Deikowej Doliny (*), Echo mix

Re: Kujawskie spacerki berneńskie i spotkania

Postprzez Busola » 2010-06-11, 10:35

Tatiana, my na bank bedziemy przez Bydgoszcz przejeżdżać, rtylko na razie nie bardzo wiem o której godzinie.
Planowałam wyjazd około 12.00 ale z naszą punktualnością pewnie będzie to troche później (jak jade gdzieś sama, lub tylko z psem to sie nie spóźniam :roll: )
Jedno miejsce wolne w samochodzie mam (na szczęście Waćpanna już jeździ w bagażniku :-P ) ciekawe czy kawaler z panienką sie zgodzą w samochodzie :->
Gdybyś była zainteresowana to dzwoń, nr tel. wysyłam na PW :->
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Kujawskie spacerki berneńskie i spotkania

Postprzez AT » 2010-06-11, 11:34

My będziemy pewnie jechać koło 14 (chciałabym wszystkich spotkać a nie wiem jak długo młody wytrzyma w tym upale, od wczoraj siedzimy tylko w domu). Tatiana my jak to z niemowlakiem- z tobołami ale spokojnie w razie czego się jakoś upchamy, Mufka Nugata nie zjadła przez 3 godziny wspólnej jazdy to Yokiego pewnie też nie zje ;-) No i do Nas możecie też wpadać jakby Mąż wcześniej niż nasz wyjazd skończył wykłady - mamy klimatyzację w domu :mrgreen:
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: Kujawskie spacerki berneńskie i spotkania

Postprzez Busola » 2010-06-11, 12:20

Waćpanna chciała na jutro sie wypachnić i wytarzała sie w ...kociej kupie :shock: :evil:
woda z cytryną nie działa :-?
heeeelp

ja też tak pięknie pachnę bo próbowałam modelkę wymyć :-?
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Kujawskie spacerki berneńskie i spotkania

Postprzez kerovynn » 2010-06-11, 12:25

Jutro temperatura ma spaść o 10 stopni - czyli będzie jakieś 20-21'C. dacie radę :-D :-D :-D .
A nie można wykąpać tego "zakupionego fragmentu futra"? Czy po kąpieli tez wonieje?
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Kujawskie spacerki berneńskie i spotkania

Postprzez Tańka » 2010-06-11, 12:36

dziewczyny, dzięki za propozycje. Damy radę w parku, szczególnie jak temp. spadnie :-> Wyjedziemy ok. 13.30 (wykłady będą bez przerw-tyle wskórałam :-P ), więc może przed Alą będziemy :-P Asiu, dzięki za kuszące zaproszenie, ale nie będę ci zamieszania robić (pewnie i tak masz sajgon w ten upał z małym). Zanim dojechałabym do ciebie nie znając Bydgoszczy, pewnie zaraz musiałabym wracać... Bardzo się cieszę na jutrzejsze spotkanie :-D Do zobaczenia :!:
Tańka
 
Posty: 1281
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-15, 19:31
psy: Yokozuna z Deikowej Doliny (*), Echo mix

Re: Kujawskie spacerki berneńskie i spotkania

Postprzez Majszczur » 2010-06-11, 12:42

Tańka napisał(a):może jeszcze jakiś mężczyzna dla otuchy się pojawi? :-D
jak to dobrze, że mój Krzysiek nie będzie sam :-)
Busola napisał(a): woda z cytryną nie działa :-? heeeelp
przetrzyj octem, usunie główną nutę smrodu, resztę potraktujemy jak klimatyczne :lol:
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Kujawskie spacerki berneńskie i spotkania

Postprzez AT » 2010-06-11, 13:45

kerovynn napisał(a):Jutro temperatura ma spaść o 10 stopni - czyli będzie jakieś 20-21'C. dacie radę :-D :-D :-D .

jak zobaczę jutro to uwierzę ;-)

Tatiana dla nas to żaden problem, sajgon w domu mamy - a jak (bez względu na to czy gorąco czy nie ;-) ) - ale jak komuś to nie przeszkadza to zawsze jest mile widziany.

Ja przywiozę 2 mężczyzn - jeden 100% ;-) (drzewo, dom, syn :lol: :lol: :lol:) drugi dopiero na początku swojej drogi ale za to bywa bardzo rozmowny i towarzyski (moim zdaniem konwersacja z nim jest ciekawsza niż z tym pierwszym :-P ;-) )

Ale się cieszę na to spotkanie :-D :-D :-D
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Szwajcarskie spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości