Planowany obóz dla bernusiów w sierpniu 2015

Tutaj zamieszczamy informację o naszych wspólnych spotkaniach i spacerach, jak również fotorelacje

Moderator: DolceVita

Re: Planowany obóz dla bernusiów w sierpniu 2015

Postprzez rodofox » 2015-02-27, 14:01

odpowiadając na pytania:

ćwiczenia w wodzie:
w wodzie będziemy ćwiczyć cześć komend z posłuszeństwa. nie jest obóz typowej pracy wodnej. jak to zwykle bywa na tego typach obozach, część psiaków nie przepada za wodą (zwykle zdarzają się i takie) i wtedy ćwiczymy tuż przy brzegu, aby trochę ośmielić psa ale nie budzić lęku. część psiaków będzie zapewne z radością pływała za aportami, i takim też pozwolimy się wyszaleć w wodzie.
z uwagi na fakt, że nie jest to typowe szkolenie dla grupy o określonym, podobnym stopniu umiejętności ale dla wszystkich, zajęcia są połączeniem zabawy i szkolenia. dlatego też w programie jest taka różnorodność - aby każdy znalazł coś dla siebie.
z doświadczenia wiem, że w czasie wolnym psiaki "wodne" będą pływały, a psiaki "lądowe" będą mogły wędrować po lesie. dlatego każdy znajdzie coś dla siebie :-)

praca pociągowa dla Bernów:
na obozie nie planuję dog cartingu.

liczba psów na obozie:
optymalną liczbą jest 10 psów.

pomysł na wspólne spędzenie wakacji w gronie przyjaciół szwajcarów zrodził się w zeszłym roku, w gronie kilku osób. ponieważ wzbudził on duże zainteresowanie a takiego obozu, dedykowanego określonej grupie psiaków i psiarzy nie było, w tym roku postanowiłam taki obóz zorganizować. celem jest przede wszystkim świetna zabawa i fajne spędzenie czasu w miłym gronie ludzi, których miłością są szwajcary!

pozdrawiam
rodofox
 
Posty: 4
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2015-01-18, 18:42

Re: Planowany obóz dla bernusiów w sierpniu 2015

Postprzez gabana » 2015-02-27, 17:17

Barbapapa napisał(a):Rozumiem, że ilość zajęć czysto szkoleniowych już nie ulegnie zmianie? No cóż, jeśli tak, to niestety, ale nie jestem zainteresowana.


Ja także miałam ochotę na większą ilość szkoleń :( Często jeżdżę z Gabą na obozy / seminaria szkoleniowe i również szukałam czegoś takiego w wakacje. Pewnie się nie pojawię...
Życzymy wszystkim miłej zabawy <buzki>
Avatar użytkownika
gabana
 
Posty: 423
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-11-16, 15:48
Lokalizacja: Kolumna
psy: Gabana Majowy Skarbiec
Hodowla: Melle Dulcior

Re: Planowany obóz dla bernusiów w sierpniu 2015

Postprzez Sabulina » 2015-03-01, 23:27

My się z Sabi i Efi stawiamy :)
Avatar użytkownika
Sabulina
 
Posty: 163
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-09-08, 09:40
psy: Sabi, Efi (BPP)
Hodowla: bernevirtus

Re: Planowany obóz dla bernusiów w sierpniu 2015

Postprzez Tesla » 2015-03-23, 02:10

Kiedy mamy szansę otrzymać jakieś dodatkowe info związane z kosztami noclegów?
Avatar użytkownika
Tesla
 
Posty: 221
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-02-18, 01:21
Lokalizacja: Kraków
psy: Tesla DSPP
Hodowla: z Niedźwiedziej Gawry

Re: Planowany obóz dla bernusiów w sierpniu 2015

Postprzez rodofox » 2015-04-07, 11:49

Z przyjemnością informuję, że obóz odbędzie się nad jednym z najczystszych jezior mazurskich - Piłakno, w miejscu przyjaznym psiakom - ośrodek u Karolczaka. Wszystkie informacje nt noclegów na stronie: www.jjkarolczak.pl. Miejsce z bezpośrednim dostępem do jeziora (strefa ciszy!), otoczone pięknymi lasami, z doskonałą bazą noclegową-wypoczynkową.
Proszę o zgłoszenie udziału w szkoleniu drogą mailową do mnie: psiepasjegmail.com oraz o bezpośredni kontakt z ośrodkiem "U Karolczaka" w sprawie rezerwacji noclegów do końca kwietnia 2015.
Zapraszam serdecznie na spędzenie wspaniałego tygodnia na Mazurach!
rodofox
 
Posty: 4
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2015-01-18, 18:42

Re: Planowany obóz dla bernusiów w sierpniu 2015

Postprzez Tesla » 2015-04-07, 20:40

Tak na szybko zajrzałem i nie mogę się odnaleźć
Pierwsze pytanie:
Rozumiem, że obowiązują nas ceny z cennika?
Drugie pytanie:
Domek 2-osobowy standard 75 zł
Domek 3-osobowy z prysznicem / wc 120 zł

Czy mam rozumieć, że opcja pierwsza (domek 2os standard) ma czy nie ma łazienki? Bo tylko przy nim nie jest wymieniona.
Trzecie pytanie:
Parkowanie na terenie ośrodka 6,5 zł
Pobyt psa na terenie ośrodka 4 zł

Rozumiem, że mamy to też doliczyć? Czy jako, że jesteśmy "zorganizowaną" grupą z psami to jesteśmy zwolnieni?
Czwarte pytanie:
Sądząc po ilości miejsc to duży ośrodek. Czy mamy jakąś wydzieloną część czy nie? Pytam w sensie czy innym wczasowiczom nie będą przeszkadzały psy? Nie żeby nasz był jakimś włóczęgą (bo raczej się nie oddala), ale na smyczy też bym go nie chciał cały czas trzymać, bo ktoś przechodzi i się boi.
Avatar użytkownika
Tesla
 
Posty: 221
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-02-18, 01:21
Lokalizacja: Kraków
psy: Tesla DSPP
Hodowla: z Niedźwiedziej Gawry

Re: Planowany obóz dla bernusiów w sierpniu 2015

Postprzez rodofox » 2015-04-09, 12:46

Witam,
odpowiadając na pytania:
1, 2 i 3 - obowiązują nas ceny z cennika. jako grupa z psami jesteśmy zwolnieni tylko z kosztów za pobyt psa:-) wszystkich szczegółowych informacji w zakresie noclegów i kosztów pobytu udziela ośrodek "U Karolczaka".
4 - zasadą jest, że na terenie ośrodków wypoczynkowych psy zawsze powinny być na smyczy. ośrodek jest duży i przestronny więc będą miejsca, gdzie będziemy bez psów - pod warunkiem możliwości przywołania psa. nie mamy wydzielonej części ośrodka, ponieważ domki o różnym standardzie rozlokowane są w różnych częściach ośrodka. będę w ośrodku na początku maja a więc po dokonaniu rezerwacji. jeżeli tylko będzie taka możliwość postaram się uzgodnić sąsiadujące domki tak, abyśmy wszyscy mogli być obok siebie. do dyspozycji będziemy mieli także łąkę (tuż obok ośrodka) więc tam będzie duża przestrzeń do zajęć i swobodnej zabawy.

bardzo proszę o rezerwację noclegów bezpośrednio w ośrodku i wysłanie do mnie mail'em zgłoszenia na obóz, na adres: psiepasjegmail.com.

pozdrawiam
dorota
rodofox
 
Posty: 4
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2015-01-18, 18:42

Re: Planowany obóz dla bernusiów w sierpniu 2015

Postprzez Anuta » 2015-04-09, 13:53

Ze względu na zmianę planów (sanatorium) nas nie będzie :(. Życzymy owocnej integracji i przyjemnych zajęć :] .
Avatar użytkownika
Anuta
 
Posty: 1370
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-29, 15:45
Lokalizacja: Warszawa
psy: Astra(*), Nora(*) i Indi(*), Jumper, KeyRa

Poprzednia strona

Powrót do Szwajcarskie spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości