w hali

Przygotowanie do wystaw. Słowniczek wystawowy. Ogólne dyskusje o wystawach.

Moderator: Aga-2

w hali

Postprzez izu » 2008-01-30, 20:31

W prawdzie do kwietnia jeszcze daleko, ale chcielibyśmy się wybrać do Częstochowy 20 kwietnia i do Opola 27. Nie byłam jeszcze na halówce (mam zamiar pokibicować w Katowicach) i trochę się obawiam - przede wszystkim jak z siusiu i... Mam nadzieję, że jest możliwość wyjścia z psem na dwór, a z drugiej strony jeśli akurat leje itd. Może to wszystko jest łatwe, ale początki zawsze trudne i stresujące :-> Opowiedzcie trochę...
Avatar użytkownika
izu
 
Posty: 988
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-01, 01:21
Lokalizacja: Dębiec k. Wielunia
psy: Łobuz(*)2001-2013 , Demi, Hiko(chin) i Szelma

Postprzez Busola » 2008-01-31, 13:51

Ja też, ja też chcę wiedzieć - w Toruniu też będzie na hali.

Jedyne co słuszałam to to że pieski na hali są bardziej zdenerwowane bo głosy się strasznie niosą i to echo... :-/
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez izu » 2008-01-31, 14:00

No to nie brzmi dobrze...może trzeba pójść z nimi na jkieś ostatki :-P . Mamy za sobą 5 wystaw, ale wszystkie na zewnątrz i było ok.
Avatar użytkownika
izu
 
Posty: 988
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-01, 01:21
Lokalizacja: Dębiec k. Wielunia
psy: Łobuz(*)2001-2013 , Demi, Hiko(chin) i Szelma

Postprzez Magda » 2008-01-31, 15:29

Nie wiem jak jest w tym roku, ale do tej pory w Częstochowie i w Opolu berny były wystawiane na dworze, a w hali mniejsze psiaki ;-)
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 3392
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:35
Lokalizacja: woj.łódzkie

Postprzez izu » 2008-01-31, 22:28

to by było fajnie!
Avatar użytkownika
izu
 
Posty: 988
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-01, 01:21
Lokalizacja: Dębiec k. Wielunia
psy: Łobuz(*)2001-2013 , Demi, Hiko(chin) i Szelma

Re: w hali

Postprzez jack » 2011-10-20, 16:34

Przejrzałem sporo zdjęć z archiwalnych wystaw halowych. Jeśli można mam kilka pytań techniczno-socjalnych odnośnie wystaw organizowanych w hali.
1. Czy organizatorzy zapewniają szatnię na okrycia wierzchnie? Na foto wystawcy są bez płaszczy...
2. Czy przy ringach na każdej wystawie są ławki widoczne na kilu fotkach, czy lepiej wziąć własne krzesło?
3. Czy są kuwety dla psów czy też należy z nimi wychodzić na dwór?
4. Czy na wystawie w Kielcach na terenach Targów DSPP są wystawiane w hali czy na dworze?
5. Czy frekwencja na wystawach halowych jest mniejsza niż na plenerowych?

Z góry dziękuję za ewentualne odpowiedzi.
Avatar użytkownika
jack
 
Posty: 98
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-06-21, 10:27
psy: 1xDSPP Dalia

Re: w hali

Postprzez kreska » 2011-10-20, 19:07

1. Czy organizatorzy zapewniają szatnię na okrycia wierzchnie? Na foto wystawcy są bez płaszczy...
gdzies, kiedys widzialam ale mysle ze nei warto tego praktykowac i wiekszosc trzyma paltka przy sobie lub zostawia w samochodzie i do hali leci biegusiem ;-)

2. Czy przy ringach na każdej wystawie są ławki widoczne na kilu fotkach, czy lepiej wziąć własne krzesło?
stanowczo wziac krzeslo bo moze sie zdazyc ze organizator ich wcale nie przewidzial lub byli szybsi i juz sa zajete;)

3. Czy są kuwety dla psów czy też należy z nimi wychodzić na dwór?
wychodzic na dwor, przyznam ze nie spotkalam sie jeszcze z czyms takim jak kuweta na wystawie psow ale moze bardziej doswiadczeni cos podobnego widzieli:->

4. Czy na wystawie w Kielcach na terenach Targów DSPP są wystawiane w hali czy na dworze?
w hali <tak>

5. Czy frekwencja na wystawach halowych jest mniejsza niż na plenerowych?
to zalezy od wystawy, nie ktore halowe sa bardziej oblegane niz plenerowe bo na to ma wplyw ranga wystawy, sedzia ....
pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: w hali

Postprzez Barbel » 2011-10-20, 20:06

Małe uzupełnionko:
1. Czy organizatorzy zapewniają szatnię na okrycia wierzchnie?
W zyciu szatni nie widziałam; kurtki na krzesło i to jeszcze nie na oparcie, bo sie zdarza, ze przechodzący za plecami piesek... oznaczy nam kurteczke.

2. Czy przy ringach na każdej wystawie są ławki widoczne na kilu fotkach, czy lepiej wziąć własne krzesło?
Wziasć

3. Czy są kuwety dla psów czy też należy z nimi wychodzić na dwór?
W Kielcach była kuweta na dworze w Poznaniu - w hali. wszyscy i tak chodzili na dwór, na trawkę.

4. Czy na wystawie w Kielcach na terenach Targów DSPP są wystawiane w hali czy na dworze?
W Kielcach hala ale jak kto chce zakosztowac warunków hard - core - to Nowy Dwór wystawia berny w zadymce w grudniu na dworze <juhu>

5. Czy frekwencja na wystawach halowych jest mniejsza niż na plenerowych?
a chodzi o frekwencje wystawianych psów czy zwiedzających? bo jesli o psy chodzi - to nie ma reguły.
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: w hali

Postprzez mysia.x » 2011-11-14, 19:46

[...]
3. Czy są kuwety dla psów czy też należy z nimi wychodzić na dwór?
wychodzic na dwor, przyznam ze nie spotkalam sie jeszcze z czyms takim jak kuweta na wystawie psow ale moze bardziej doswiadczeni cos podobnego widzieli:->

Jeśli chodzi o to pytanie to w Kielcahc na pewno są kuwety wewnątrz hal <tak> chć nie zazdroszcze ringom usytułowanym niedaleko :lol: W kielcach jak wiadomu muszą być kuwety na hali bo nie wieadomo jaka nas pogoda zaskoczy w listopadzie. A nawet czasami się zdarza że niektóre pary drzwi są zamknięte ale w pobliżu jest kuweta więc wiadomo pies pójdzie do kuwety bo może nie zdążyć przejść przez kilka hal...
pozdrawiamy :-D
Avatar użytkownika
mysia.x
 
Posty: 1186
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-12-17, 15:21
Lokalizacja: Kielce
psy: VERNE von Romanshof , Forest


Powrót do ABC wystaw

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron