Klatka na wystawie?

Przygotowanie do wystaw. Słowniczek wystawowy. Ogólne dyskusje o wystawach.

Moderator: Aga-2

Re: Klatka na wystawie?

Postprzez Ella » 2013-02-20, 22:42

Mnie się to podoba <haha> mięciutki wózek dla Cavalierów i innych tzw."podkolanników"- :bugi:
Ale u nas też niedługo Hameryka będzie <tak> :mrgreen: Ja ostatnio w jakimś niemieckim sklepie z karmami widziałam w ofercie domek plażowy dla psa(cena zdaje się 3500 "ojro")z łóżeczkiem z baldachimem w środku i powiewnymi tiulowymi firaneczkami-nie sprawdziłam tylko rozmiarów domku-bo może Jokusi bym kupiła,na wystawy(lato ma być upalne )zamiast klatki <juhu> <juhu> <juhu>
Już widzę naszą królową,jak wyleguje się w tiulach pod baldachimem , a następnie ,zrelaksowana ,łaskawie wychodzi na ring <haha> .
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Re: Klatka na wystawie?

Postprzez Barbel » 2013-02-20, 23:05

O takie cuś sobie kupię, jak będę na emeryturze wystawiać jakieś podkolanniki http://www.zooplus.pl/shop/psy/transpor ... ozek_kolka
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Klatka na wystawie?

Postprzez Majszczur » 2013-02-21, 02:22

Barbelkowa... błagam, nie rób tego! będziesz mi się kojarzyć z jedną... panią, z mojej okolicy, która wyprowadza w ten sposób "na spacer" gigantycznego królika... <rotfl>
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Klatka na wystawie?

Postprzez Cefreud » 2013-02-21, 08:39

Barbel napisał(a):O takie cuś sobie kupię, jak będę na emeryturze wystawiać jakieś podkolanniki http://www.zooplus.pl/shop/psy/transpor ... ozek_kolka


Anka, litości....
Yoda, która chyba zapomniała, ze jest psem i 90% czasu spędza leżąc, w piernatach z miną przysłowiowego" mopsa" ewentualnie wystawiającą pazury do zmiany lakieru idealnie by do tego pasowała, ale nawet moja teściowa stwierdziła, że to straszne :-D
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Klatka na wystawie?

Postprzez munda2 » 2013-02-25, 11:59

Mi też jakoś klatki metalowe się mniej podobają chyba że zasłonięte czymś trochę bo w końcu żeby pies miał spokój też trochę osłony się przydaje przed wzrokiem ciekawskich dlatego wolę transpoterki bo są częściowo zabudowane i psa osłaniają a siateczki zapewniają dobry dopływ powietrza ze wszystkich stron.
munda2
 
Posty: 55
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-04-01, 12:07
Lokalizacja: Tarnów
psy: Kesi jamnik, Mamma Mia

Re: Klatka na wystawie?

Postprzez Barbapapa » 2013-02-25, 12:22

Jak tylko mogę, to zabieram brezentową budę na wystawy dla Santtu. Chłopak relaksuje się, wycisza emocje, a i ja mogę spokojnie odejść. Nie widzę nić zdrożnego w budach.
Przekonałam się do tych wynalazków w czasie halówki pod Wiedniem. Psy i właściciele byli spokojni, nikt się nie tłoczył przy rurach i innych wystających elementach, ścianach.
A co do kotów.Klatka stanowi z reguły o bezpieczeństwie kota( od strony widzów są nawet siateczki lub folie, a od strony kolejnej klatki firanki) i daje mu poczucie większego komfortu.
Po piersze, koty są na wystawie od ok. 9 do ok.18- tej.Praktycznie żadne zwierze nie zniesie przez tak długi czas dotykania, zainteresowania dość bezpośredniego. Po drugie kocury kryjące są zdecydowanie mniej koleżeńskie niż psy=reproduktory wobec siebie. Po trzecie koty są wyjątkowo wrażliwe na przenoszenie chorób; dlatego każdy sędzia dezynfekuje ręce przed dotykaniem każdego kolejnego kota.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Poprzednia strona

Powrót do ABC wystaw

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości