Karmienie szczeniaka DSPP

Moderator: saba&mlis

Karmienie szczeniaka DSPP

Postprzez Boniek88 » 2018-09-21, 15:41

Witam,

Mój pierwszy post na forum więc witam serdecznie.
Jutro jadę po szczeniaka DSPP.
Co nieco już poczytałem o rasie ale nie znalazłem jednoznacznie czym karmić, jak często i w jakich porcjach takiego pieska(Szczeniakia). Szczenie ma 8 tygodni i waży około 4 kg.
Boniek88
 
Posty: 2
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2018-09-21, 15:36
psy: DSPP

Re: Karmienie szczeniaka DSPP

Postprzez anula » 2018-09-24, 20:49

8 tygodni i 4 kg?
Co to za hodowla, waga jest niepokojąco niska.
Wszystkiego powinieneś dowiedzieć się od hodowcy.
Avatar użytkownika
anula
 
Posty: 7352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-09, 17:46
Lokalizacja: Toruń
Hodowla: Astrolabium

Re: Karmienie szczeniaka DSPP

Postprzez Boniek88 » 2018-09-25, 11:46

W zasadzie nie hodowla a po prostu Pan spod zielonej góry dopuścił psa do swojej suki i stąd szczeniak którego kupiłem. Ile powinien ważyć? Urodził się 2 sierpnia. Z wagą mogłem coś pomieszać bo sam nie wazylem. Nie wygląda na niedozywionego

Edit. Piesek był wczoraj u weterynarza na odrobaczeniu. Cieszy się bardzo dobrym zdrowiem. Przy okazji zwazony i wyszło 5,5 kg. Weterynarz po oględzinach stwierdził że wagą jest prawidłowa.
Boniek88
 
Posty: 2
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2018-09-21, 15:36
psy: DSPP

Re: Karmienie szczeniaka DSPP

Postprzez Bożena od Pretora » 2018-09-27, 09:55

Faktycznie bardzo niska, nasz Ramzes miał w wieku 8 tygodni 8,600 , teraz ma 3 miesiące i waży juz 16 kg
Avatar użytkownika
Bożena od Pretora
 
Posty: 760
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:20
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Pretor[*] Ramzes

Re: Karmienie szczeniaka DSPP

Postprzez Rucia » 2018-11-09, 19:17

Boniek88 napisał(a):W zasadzie nie hodowla a po prostu Pan spod zielonej góry dopuścił psa do swojej suki i stąd szczeniak którego kupiłem. Ile powinien ważyć? Urodził się 2 sierpnia. Z wagą mogłem coś pomieszać bo sam nie wazylem. Nie wygląda na niedozywionego

Edit. Piesek był wczoraj u weterynarza na odrobaczeniu. Cieszy się bardzo dobrym zdrowiem. Przy okazji zwazony i wyszło 5,5 kg. Weterynarz po oględzinach stwierdził że wagą jest prawidłowa.


Nie chciałabym Cie rozczarować ale ten szczeniak z pewnościa nie wyrośnie na DSPP ( wskazuje na to opinia weta ze waga 5,5kg jest prawidlowa) raczej średni kundelek tricolor, fajnie ze znalazl dobry domek szkoda ze musiales za niego placi i dolozyles reke do tego skundlonego procederu bo w schroniskach też jest sporo takich bezdomnych mieszancow :(
Informacyjnie szczenie DSPP 8tyg wazy od 7-8kg nawet do 11kg
Avatar użytkownika
Rucia
 
Posty: 390
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-01-13, 11:36
Lokalizacja: Gągławki/Olsztyn
psy: Shira, Aragon, Vivien, Julka, Charmie DSPP
Hodowla: Shiragon FCI


Powrót do Żywienie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości