Sunia poszukiwana

Tutaj można umieszczać ogłoszenia dotyczące Szwajcarów! Informacje o miotach aktualnych, planowanych, reproduktorach.

Moderator: DolceVita

Sunia poszukiwana

Postprzez Rysia » 2012-02-05, 08:31

Poszukuje towarzyszki zabaw dla mojej Candy ;-)
Decydując się na berna, nie wiedziałam jak bardzo te pieski uwielbiają towarzystwo. Stanowimy małe stadko, jestem tylko ja z mężem i oczywiście najsłodszy Kędziorek. I niestety widzimy że brakuje jej rówieśnika.
Podjęliśmy decyzję o przygarnięciu Berna. Nie chcemy kupować szczeniaka, chyba że ma on już 4-5 miesięcy. Interesuje nas sunia która by była w podobnym wieku co nasza słodycz (Candy urodziła się 17.07.2011). Nie musi to być sunia wystawowa. Chociaż fajnie by było jakby obie mogły razem startować w zawodach, czy szkolić się.
Jakby ktoś coś wiedział, proszę dać znać. Możemy po nią pojechać nawet na drugi koniec Polski, odległość nie stanowi problemu ;-)

Candy również słodko prosi o siostrunie

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
Rysia
 
Posty: 899
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-07-24, 07:44
Lokalizacja: Szczecin
psy: CANDY , BASIA i LILLA
Hodowla: Candy World

Re: Sunia poszukiwana

Postprzez anula » 2012-02-05, 11:21

Zadzwoń do Asi KL hodowla Świat Czterech Łap, chyba mają jeszcze jedną kilkumiesięczną suczkę.
Avatar użytkownika
anula
 
Posty: 7352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-09, 17:46
Lokalizacja: Toruń
Hodowla: Astrolabium

Re: Sunia poszukiwana

Postprzez Tańka » 2012-02-05, 12:01

Super, że chcesz przygarnąć pieska (może też zapytaj w Fundacji Pasterze?). Tylko malutkie pytanie na boczku - czy pomyślałaś, że za parę lat będziesz miała dwie stare (oby nie) schorowane sunie? Moim zdaniem lepiej, jak jest większa różnica wieku, łatwiej ogarnąć obowiązki i wydatki... Ale to tylko moje skromne zdanie, super, że chcesz pomóc jakiejś bidce <okok>
Tańka
 
Posty: 1281
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-15, 19:31
psy: Yokozuna z Deikowej Doliny (*), Echo mix

Re: Sunia poszukiwana

Postprzez Anuta » 2012-02-07, 22:52

Rysia, trzy wątki niżej viewtopic.php?f=4&t=9155 masz info o 6-miesięcznej suni. Sprawdź czy to jeszcze aktualne :-)
Avatar użytkownika
Anuta
 
Posty: 1370
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-29, 15:45
Lokalizacja: Warszawa
psy: Astra(*), Nora(*) i Indi(*), Jumper, KeyRa

Re: Sunia poszukiwana

Postprzez Rysia » 2012-02-08, 06:04

Anuta napisał(a):Rysia, trzy wątki niżej viewtopic.php?f=4&t=9155 masz info o 6-miesięcznej suni. Sprawdź czy to jeszcze aktualne :-)


Dzwoniłam tam, ale niestety jest kilku chętnych przed nami :( Pozostaje nam nadal szukać .. :]

Taniu zdaję sobie sprawę że pieski starzeją się i lepsza byłaby większa różnica wieku - ale tak jest tylko w przypadku starości. W obecnej chwili lepiej jest aby były w zbliżonym wieku. Nie upieramy się aby sunia miała 7 miesięcy ;) równie dobrze może mieć 1,5 roku. Dla nas ważne jest, aby emocjonalnie się mogły dopasować :-D
Avatar użytkownika
Rysia
 
Posty: 899
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-07-24, 07:44
Lokalizacja: Szczecin
psy: CANDY , BASIA i LILLA
Hodowla: Candy World

Re: Sunia poszukiwana

Postprzez zadra » 2012-02-08, 10:06

Skontaktuj się z Pasterzami. Co jakiś czas wpada im jakaś "szwajcarska" bieda...
A jak się troche ociepli, może uda nam się znów zorganizować jakieś ognisko w Goleniowie. Chociaż na ostatni wpis o szczecińskim wspólnym spacerku nikt nie odpowiedział:-(
Avatar użytkownika
zadra
 
Posty: 834
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-16, 16:51
Lokalizacja: Goleniów
psy: Dexter Czandoria 21.05.2010


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości