kupię szczeniaczka Szwajcarskiego pasterskiego

Tutaj można umieszczać ogłoszenia dotyczące Szwajcarów! Informacje o miotach aktualnych, planowanych, reproduktorach.

Moderator: DolceVita

kupię szczeniaczka Szwajcarskiego pasterskiego

Postprzez zuchwały » 2013-04-03, 17:13

Czekaliśmy z synkiem na wymarzonego , pięknego szwajcarka z hodowli Pani Kludii Świerad z Czechowic- Dziedzic. Po wpłaceniu 900 zł zaliczki i nadaniu imienia dziesięciodniowemu maluchowi odliczaliśmy dni do chwili kiedy będzie z nami. Niestety wczoraj właścicielka poinformowała nas , że nasz trzytygodniowy Bosmanek został zadeptany przez Ranię. Odesłała zaliczkę i tyle....Przykro nam, że piesek z zieloną obróżką nadal widnieje jako żywy na stronie hodowli. Może chociaż czarną wstążeczkę Pani Klaudio? Jeśli ktoś z Państwa posiada do sprzedaży szwajcarka, pieska proszę o kontakt. 503121217. Pozdrawiam i życzę wszystkim wielbicielom szwajcarów oraz potencjalnym kupcom fartownych hodowców.
zuchwały
 
Posty: 1
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-03-11, 23:15

Re: kupię szczeniaczka Szwajcarskiego pasterskiego

Postprzez McSayan » 2013-04-03, 18:24

Z tego co wiem, Pani Klaudia kilka dni temu sama urodziła dziecko i obecnie sama jest w połogu, myślę więc, że w tym kontekście utrudniony kontakt nie powinien dziwić. Myślę też, że mało kto myślałby o aktualizacji strony w takich okolicznościach..

Co do szczeniaczków : jakieś konkretne wymagania co do jakości miotu, rodziców, hodowli?
Obecnie jest co najmniej kilka miotów do sprzedaży w Polsce, wydaje mi się, że nie wszystkie godne polecenia...
McSayan
 
Posty: 34
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-03-04, 22:39
psy: DSPP Carmen Golden Bohemica

Re: kupię szczeniaczka Szwajcarskiego pasterskiego

Postprzez Argo » 2013-04-08, 22:54

Tydzień temu w hodowli Tylko Ty urodziło się 8 szczeniaczków DSPP: 4 dziewczynki i 4 chłopców.
viewtopic.php?f=101&t=10886
Maluchy są pięknie wybarwione, rodzice przebadani.
Wiem, że jeszcze nie wszystkie maluch są zarezerwowane!!
Avatar użytkownika
Argo
 
Posty: 293
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-08-28, 01:18
psy: Agnarr, wcześniej Argos Koneser

Re: kupię szczeniaczka Szwajcarskiego pasterskiego

Postprzez Ella » 2013-04-08, 23:04

A w hodowli Żorska Prima urodziły się niedawno 3 pieski :-D
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości