zaginęła Scarlett

Tutaj można umieszczać ogłoszenia dotyczące zgubionych i znalezionych Szwajcarów !

Moderator: DolceVita

Re: zaginęła Scarlett

Postprzez Sara* » 2012-04-25, 12:36

Odp: To nie pseudo, ale straszny dramat !!! 6 bernów w potrzebie!
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 24, 2012, 20:32:43 »

Przypomiam, że 20-go lutego o godz. 08:59 Camara napisała:
Cytat: Camara
W związku z toczącym się postępowaniem Fundacja nie będzie komentować tej sprawy na żadnych forach internetowych.
Do dnia dzisiejszego nie zakończyła się ani ta ani kolejne sprawy prowadzone przez Policję przeciwko "Sarze",
byłej właścicielce psów z Bielska Białej.
Do czasu zakończenia postępowania Fundacja nie może ujawniać szczegółów spraw.
Wszelkie komentarze i próby matactwa czynione na forach internetowych nie służą niczyjemu dobru,
a szczególnie psów, które w tej chwili wiodą bezpieczne życie.


Moja odpowiedź:
Nic nie wiem o toczącym się przeciwko mnie jakimkolwiek postępowaniu przez policję ani przez inny tego typu organ.
Wiem natomiast o toczących się postępowaniach prokuratorskich wobec fundacji pasterze, dlatego, że sama złożyłam doniesienie do Prokuratury o popełnieniu przestępstwa a w zasadzie przestępstw przez tę fundację i osoby z nią współpracujące i zarówno ja jak i te osoby były i są nadal przesłuchiwane w celu złożenia wyjaśnień.
Nigdy nie zrzekłam się prawa do moich psów, więc nadal jestem ich właścicielem. Jeżeli ktoś ma wątpliwości o co walczę, polecam mój post pt. "Życzenia wielkanocne" http://www.szwajcary.com/viewtopic.php? ... 0&start=80
Avatar użytkownika
Sara*
 
Posty: 85
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-12, 13:23
psy: DINO PORTOS TOSIU DWUKROPEK DARCY RETT SCARLETT

Poprzednia strona

Powrót do Zgubione, znalezione

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości