znaleziony BPP - w schronisku w Jeleniej Górze

Tutaj można umieszczać ogłoszenia dotyczące zgubionych i znalezionych Szwajcarów !

Moderator: DolceVita

znaleziony BPP - w schronisku w Jeleniej Górze

Postprzez Niranna » 2016-01-21, 21:23

Takie oto ogłoszenie krąży po FB (udostępnili znajomi znajomych). Niestety nic więcej nie wiem, poza tym, że piesek jest w schronisku na ul. Spółdzielczej w Jeleniej Górze.
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1272695281

Może ktoś z Was poda dalej?
Avatar użytkownika
Niranna
 
Posty: 38
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2015-10-20, 13:55
psy: Entlebucher NIRA
Hodowla: Wolin Dog's

Re: znaleziony BPP - w schronisku w Jeleniej Górze

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2016-01-21, 22:07

cholerka, mam na tymczasie kundelka, bo już bym po niego jechała, jak coś będę mogła jakiś transport załatwić pewnie, hmm chyba, że wyadoptuje sucz, a mam potencjalny domek, wtedy mozę coś wykombinuje.
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: znaleziony BPP - w schronisku w Jeleniej Górze

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2016-01-22, 17:31

Jestem po rozmowie z pracownikiem schroniska.

Pies wg pracowników ma powyżej roku czasu, jednak weterynarz ocenił go na 2 -3 lata. Pies pływa na stawach, prawdopodobnie ma dysplazję, no i jego oczy są też w nie najlepszym stanie, prawdopodobnie entropium. Z charakteru pies kochany, nie załatwi się w boksie, muszą go wyprowadzać :) popisuje się sztuczkami i jest towarzyski.

Pies około miesiąca błąkał się w jednej pod jeleniogórskiej wsi, potem, został ogłowiony przez gminę, i spędził 2 tygodnie w gminnej przechowalni i 20 stycznia został przekazany do schroniska. Więc na odnalezienie się właściciela nie ma co liczyć, niestety nie ma czipa ani tatoo więc i o poszukiwaniach go można pomarzyć.

Mam możliwość zarezerwować psa,jestem umówiona jeszcze na telefon w poniedziałek, mogę dać tymczas ale niestety głównie podwórkowy, ewentualnie doraźnie tylko w razie potrzeby w domu, jest jedno ale, mam na tymczasie sunie kundelkę, którą też czeka wizyta u weterynarza, szczepienia i sterylka, a do tego mojej kotce siadły nerki i jesteśmy na nerkowcach, w trakcie leczenia i czeka nas tez zabieg i niestety finansowo nie mogę wziąść na siebie kolejnego psa. Jeśli będą deklaracje i pomoc mogę go wyciągnąć. Ewentualnie jeśli znajdzie się inny lepszy tymczas, to psa mogę zarezerwować i pomóc w transporcie lub gdy deklaracji było by więcej prawdopodobnie udało by mi się go po zanjomości wcisnąc do dobrego hoteliku więc jest kilka opcji, teraz już tylko wszystko zależy od waszej pomocy.
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: znaleziony BPP - w schronisku w Jeleniej Górze

Postprzez ewazlotowska » 2016-01-23, 13:28

Daria PW
Avatar użytkownika
ewazlotowska
 
Posty: 201
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-10-29, 10:32


Powrót do Zgubione, znalezione

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości