Pomóżmy szukać suczki Diny

Tutaj można umieszczać ogłoszenia dotyczące zgubionych i znalezionych Szwajcarów !

Moderator: DolceVita

Pomóżmy szukać suczki Diny

Postprzez Alicja i Spartki » 2014-06-02, 21:22

W dniu 1 czerwca w Nowinach Wielkich przy Parku Dinozaurów zaginęła 3-letnia suczka rasy: berneński pies pasterski. Nie miała na sobie obroży. W godzinach popołudniowych obsługa Parku przekazała ją małżeństwu z dzieckiem i wsiadła z nimi do samochodu. Bardzo prosimy ludzi, którzy zaopiekowali się naszą suczką o kontakt pod numerem telefonu 691-518-269.



Samochód, którym odjechała suczka to granatowy VW Golf kombi - tablice rejestracyjne prawdopodobnie z Międzyrzecza lub Myśliborza/Dębna.

Sunia ma na imię Dina .Bardzo prosimy jezeli ktoś zauważył u swoich sąsiadów znajomych dorosłą bernenską sunie spytajcie czy to nie Dina. Panstwo którzy ją zabrali pewnie pomysleli że jest bezpańska, a w domu płacz i czarna rozpacz - dzieci czekają na powrót Diny

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Ostatnio edytowano 2014-06-02, 22:00 przez Alicja i Spartki, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Re: Pomóżmy szukać suczki Diny

Postprzez Rysia » 2014-06-02, 21:32

Pani Alu pozwolę sobie informację rozesłać na FB, tam szybciej wieści się rozchodzą.
Trzymam kciuki :!:
Avatar użytkownika
Rysia
 
Posty: 899
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-07-24, 07:44
Lokalizacja: Szczecin
psy: CANDY , BASIA i LILLA
Hodowla: Candy World

Re: Pomóżmy szukać suczki Diny

Postprzez Alicja i Spartki » 2014-06-02, 21:33

Dziękuję bo ja nie bardzo umiem a oni naprawdę bardzo płaczą i szukają.poprosze Kasie o większe zdiecie bop to widzę ze malutkie.
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Re: Pomóżmy szukać suczki Diny

Postprzez Rysia » 2014-06-02, 21:40

Lepsze zdjęcie się przyda jak najbardziej ;)
Avatar użytkownika
Rysia
 
Posty: 899
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-07-24, 07:44
Lokalizacja: Szczecin
psy: CANDY , BASIA i LILLA
Hodowla: Candy World

Re: Pomóżmy szukać suczki Diny

Postprzez aga.s » 2014-06-02, 22:04

Trzymamy kciuki za szczęśliwy powrót do domu <tak>
Avatar użytkownika
aga.s
 
Posty: 1578
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-06-27, 12:56
psy: Indiana Jones , Basanti i Gabana BPP
Hodowla: Melle Dulcior

Re: Pomóżmy szukać suczki Diny

Postprzez Alicja i Spartki » 2014-06-03, 08:27

Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc.Dinka wczoraj o godzinie 23 wróciła do domu /telefon od państwa którzy się nią zaopiekowali/.Kocham WAs za to że nie obce są wam takie wartosci jak natychmiastowa pomoc ludziom /zwierzętom których tak na prawdę nie znacie osobiście -jeszcze raz dziekuję w imieniu Dnki i jej opiekunów a spartki przesyłaja ogromne i czułe buziaki
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Re: Pomóżmy szukać suczki Diny

Postprzez Rysia » 2014-06-03, 08:29

Świetna wiadomość :radocha2:
Avatar użytkownika
Rysia
 
Posty: 899
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-07-24, 07:44
Lokalizacja: Szczecin
psy: CANDY , BASIA i LILLA
Hodowla: Candy World

Re: Pomóżmy szukać suczki Diny

Postprzez Alicja i Spartki » 2014-06-03, 08:52

Dzieki Bogu Dinka już w domku.Jeszcze raz dziekujemy za pomoc :love: :love: :love: :love: :love: :love:
Ostatnio edytowano 2014-06-03, 14:12 przez Alicja i Spartki, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Re: Pomóżmy szukać suczki Diny

Postprzez agas » 2014-06-03, 09:57

Uff jak dobrze :-D
Avatar użytkownika
agas
 
Posty: 1758
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-06-30, 15:39
psy: Bona, Keanu, Hana , Brizo (*)Hektor(*), Glenda(*)
Hodowla: Jak z Obrazka

Re: Pomóżmy szukać suczki Diny

Postprzez Poker » 2014-06-03, 10:05

swoją drogą Alu cieszmy się, że forumowa młodzież (i nie tylko) ogarnia te wszystkie komunikatory i że one są
fajnie, że zguba już grzeje domowe kanapy <okok>
Poker
 
Posty: 2223
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 14:22
Lokalizacja: nad Świdrem
psy: Poker (*)Hugo(*)O MójTySmutku, Porto CzarująceOczy

Re: Pomóżmy szukać suczki Diny

Postprzez Anuta » 2014-06-03, 12:27

Super sprawa. Szybka akcja i sukces. A sunia nauczyła się czegoś, bardzo przeżyła?
Avatar użytkownika
Anuta
 
Posty: 1370
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-29, 15:45
Lokalizacja: Warszawa
psy: Astra(*), Nora(*) i Indi(*), Jumper, KeyRa

Re: Pomóżmy szukać suczki Diny

Postprzez kreska » 2014-06-03, 16:58

Cale szczescie ze lancuszek ludzi dobrej woli przyczynil sie do jej powrotu :-D nie zawsze psiaki maja tyle szczescia...

Spoiler:


pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Pomóżmy szukać suczki Diny

Postprzez Alicja i Spartki » 2014-06-04, 12:32

Przepraszam za moj komentarz ale w tym wypadku to chyba wlasciciele a nie sunia, powinni sie czegos nauczyc :->[/spoiler]

pozdr[/quote]
Kreska nie przepraszaj,,,,,,,,,,,Święta racja,,,,,,,,,,,,,żeby nie bernuś które kocham nad życie, żeby nie dzieci,,,,,,,,,,,,,,,
też pozdrawiam :-)
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Re: Pomóżmy szukać suczki Diny

Postprzez wielbiciele psiaków » 2014-06-05, 16:06

witamy:)
dziękujemy za miłe słowa , ponieważ to właśnie my zaopiekowaliśmy się Diną:)
a było to tak:)
dnia 1 czerwca w Dzien Dziecka zabraliśmy naszego 2,5 letniego synka Kornelka do Parku Dinozaurów podczas świetnej zabawy zaobserwowaliśmy że pan z obsługi prowadza na smyczy pieska i wszystkich pyta czy to nie ich piesek , po dłuższym czasie spędzonym w parku dinozaurów nadszedł czas powrotu do domku tym bardziej ze synek w dzień nie spał i był już w pół przytomny była godzina ok 16,30 gdy poszlismy na parking koło naszego samochodu stało małżeństwo z dwójką dzieci i mieli dinkę na smyczy ale usłyszałam jak mówią że ja zostawią bo jednak jej nie chcą więc od razu bez wahania powiedziałam ze jest gorąco nie wiadomo ile ten piesek już się błąka i nie można tak sobie jej zostawić więc powiedziałam że my ją weźmiemy :)mąż zapytał gdzie ją zamierzam wsadzić bo z nami do samochodu to się nie zmieści więc zadzwoniłam po tatę ,tato powiedział że przyjedzie w ciągu 2 godzin i tak to dwie godzinki dodatkowo spędziliśmy na parkingu w nowinach.Synkowi spanie przeszło odrazu :-) był zachwycony tak samo jak my piesek był przyjazdny kochany i tak się tulił, synek wyciągnł swój soczek i powiedział żę piesek chce piciu :))więc poszliśmy po wodę do sklepu nie daleko i karmę sunia merdając ogonkiem jadła Kornelkowi z ręki a co jest najzabawniejsze gdy tak siedzielismy na tym parkingu mąż mówi no to trzeba pieska nazwać dino bo znaleziony w parku dinozaurów ale gdy zobaczyliśmy że to suczka postanowiliśmy że bedzie Dina :)gdy przyjechaliśmy z Diną już do domu cała rodzina się w niej zakochała a jak wołaliśmy Dina to tak się cieszyła dawała łąpkę, tuliłą się więc stwierdziliśmy żę sie pewnie podobnie nazywała ale okazało się że ona naprawdę tak się wabiła:):):)
od razu ją wykąpaliśmy wyczesaliśmy , i oczywiście spała w domku ale u dziadków obok bo synek chciał ją wziąść do łóżka:)
od zawsze mieliśmy psiaki w domu i traktowanie były jak członek rodziny , ani ja choć mieszkam juz w osobnym domu ani moi rodzice nie wyobrażamy sobie domu bez pieska , my mamy Tosię , rodzice Leydy :)
W poniedziałek rano jak otworzyliśmy oczy od razu poszliśmy z synkiem do Diny zabraliśmy naszą małą sunię Tosię i też się zaprzyjaźniły:)Spędziliśmy cały dzień na podwórku z naszymi pupilami no bo Dina była już w zasadzie jak nasza :] .Wieczorem dowiedzieliśmy się że ktoś Diny szuka weszłam w internet i przeczytałam że w Nowinach zaginęła sunia zobaczyłam zdjęcie i początkowo całkiem szczerze napisze pomyśleliśmy my już nikomu jej nie oddamy ale to była chwila zaraz potem przypomniałam sobie jak nam dwa lata temu zaginął piesek jak my szukaliśmy tęskniliśmy i jak było pusto w domu( mimo poszukiwań do dziś nikt go nam nie oddał )pomyślałam no trudno Dina ma swój dom gdzie ją kochają , szukają jej i na pewno bardzo za nią tęsknią tuż przed 22 zadzwoniłam do właścicieli że Dinka jest u nas w domu w Boleszkowicach Ci państwo przyjechali po Dinkę smutno nam było ale jak zobaczyłam jak ona się cieszy na widok swoich właścicieli to wiedziałam że jednak dobrze się stało że się natknęłam na to ogłoszenie.Rano obudził się synek i chciał iść do Diny musiałam mu wytłumaczyć że Dinka wróciła do domu , że przyjechał po nią chłopczyk bo bardzo za nią tęsknił ,ciężki dzień był bo ciągle pytał, powiedział że on też chce taką Dinę , My też chcemy mam nadzieję że doczekamy się takiego pieska choć by jutro:)

pozdrawiam serdecznie

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
wielbiciele psiaków
 
Posty: 1
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-06-04, 21:43

Re: Pomóżmy szukać suczki Diny

Postprzez Alicja i Spartki » 2014-06-05, 20:38

Bardzo,bardzo pani dziekuję że pani napisała ten post.O zaginieciu Dinki dowiedziałam sie od znajomej która do mnie zadzwoniła z prosbą o pomoc.To też nie była jej sunia a wiedziała że mam bernenczyki i jak napisałam wyżej kocham tą rasę nad życie, pod ogłoszenie które przesłała mi Kasia dopisałam prośbę o pomoc w poszukiwaniach .Mam tylko nadzieję że własciciele wyciagną pozytywne wnioski z tej historii . Odzyskali sunię całą i zdrową i do tego wykąpaną co świadczy o Waszei miłości do zwierząt .Mam też nadzieję ze zrozumieli ze to już nie tylko problem zaginięcia Diny ale tez waszego do niej przywiązania, że Was też zabolało serce kiedy ja odbierali.
Jeszcze raz bardzo bardzo bardzo dziekuje za dobre serce i zapraszam do spartków :-) :-)
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Re: Pomóżmy szukać suczki Diny

Postprzez umala » 2014-06-05, 20:45

:love: :love: :love: :love:

Mam nieodparte wrażenie że złapiecie berneńską chorobę która jest niezwykle zaraźliwa <tak>
Witamy na forum "bernolniętych i bernozakręconych" i cieszymy się że ta historia skończyła się happy end-em. <okok>
Avatar użytkownika
umala
 
Posty: 676
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-21, 13:26
Lokalizacja: Augustów
psy: Zenit JR

Re: Pomóżmy szukać suczki Diny

Postprzez Rysia » 2014-06-06, 11:03

Przyłączam się do słów Umala ;)
Witamy serdecznie nas forum nowych bernolniętych :mrgreen:
Avatar użytkownika
Rysia
 
Posty: 899
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-07-24, 07:44
Lokalizacja: Szczecin
psy: CANDY , BASIA i LILLA
Hodowla: Candy World

Re: Pomóżmy szukać suczki Diny

Postprzez Aga-2 » 2014-06-06, 13:25

:mrgreen:
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: Pomóżmy szukać suczki Diny

Postprzez iwona_k1 » 2014-06-07, 22:17

Sunia i właściciele mieli dużo szczęścia,że Dina trafila do Was....:) a Wy pozwoliliście jej szczęśliwie wrócić do domu
Avatar użytkownika
iwona_k1
 
Posty: 4394
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-11-23, 21:27
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Ursa Puchate Kreple,Zorn(*) Agis Petkowskie Wzg

Re: Pomóżmy szukać suczki Diny

Postprzez marieanne » 2014-06-08, 11:23

Co za historia! Dobrze że wszystko tak się skończyło, wielkie brawa dla Wielbicieli Psiaków <okok>
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI


Powrót do Zgubione, znalezione

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości