SKRADZIONO DWA BLOND HOVAWARTY

Tutaj można umieszczać ogłoszenia dotyczące zgubionych i znalezionych Szwajcarów !

Moderator: DolceVita

SKRADZIONO DWA BLOND HOVAWARTY

Postprzez MagdaMR » 2009-02-09, 22:33

Korzystając z Waszej gościnności pozwolę sobie zamieścić ogłoszenie mojej koleżanki:

Dnia 4 lutego bieżącego roku, z hodowli "znad Wielkiego Kanału" (okolice Rzeszowa, woj. Podkarpackie) zostały skradzione dwa pięcioipółmiesięczne blond hovawarty.
Oba psy urodziły się w tej hodowli, w dniu 26.08.2008 roku:
ISLAN - nr tatuażu 021N i IDZIM - nr tatuażu 024N.
Psy miały obroże z adresownikami, jednak do tej pory nikt nie zgłosił ich znalezienia. Istnieje możliwość, że złodziej będzie chciał sprzedać skradzione psy na różnego rodzaju targowiskach, lub ogłosi chęć sprzedaży rozklejając ulotki lub zamieszczając ogłoszenia w Internecie. Dlatego wszystkich zainteresowanych zakupem dużych, jasnozłotych psów z przeznaczeniem do stróżowania, prosi się o sprawdzenie, czy oferowane psy nie maja w lewym uchu wytatuowanych ww. numerów.
Wszystkich miłośników psów prosi się o wzmożoną czujność. Na wszelkie informacje, które mogłyby pomóc w odnalezieniu zaginionych hovawartów, czeka hodowczyni Sara Błońska, tel. 600 589 651. Uwaga, obecnie hodowczyni nie ma dostępu do Internetu!

W imieniu hodowczyni bardzo proszę czytelników wszelkich forów dotyczących psów o przekopiowanie i zamieszczenie na tych forach podanej wyżej informacji.
Avatar użytkownika
MagdaMR
 
Posty: 420
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 16:26
Lokalizacja: Izabelin k. Warszawy
psy: hovawarty Alfred[*] i Era, OB Belga, mix Gawrosz

Re: SKRADZIONO DWA BLOND HOVAWARTY

Postprzez Boyowa » 2009-02-09, 22:56

Ja jestem z okolic rzeszowa ! będe sie rozglądać, patrzeć po różnych ogłoszeniach itp
ehh.. co za ludzie :evil: :evil:
Avatar użytkownika
Boyowa
 
Posty: 3410
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-02, 18:18
Lokalizacja: Rzeszów
psy: Beastie Boy Majowy Skarbiec

Re: SKRADZIONO DWA BLOND HOVAWARTY

Postprzez MagdaMR » 2009-02-11, 10:54

Kasia214 napisał(a):Ja jestem z okolic rzeszowa ! będe sie rozglądać, patrzeć po różnych ogłoszeniach itp
ehh.. co za ludzie :evil: :evil:

Dzięki! :-)
Avatar użytkownika
MagdaMR
 
Posty: 420
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 16:26
Lokalizacja: Izabelin k. Warszawy
psy: hovawarty Alfred[*] i Era, OB Belga, mix Gawrosz


Powrót do Zgubione, znalezione

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron