Kynoterapia w Rydze

Moderator: MartaD

Kynoterapia w Rydze

Postprzez Asia K.L. » 2008-11-20, 00:52

Delegacja Polskiego Towrzystwa Kynoterapeutycznego pojechała do Rygi z serią wykładów i pokazów dotyczących oczywiście udziału psa w terapii. Miałam zaszczyt uczestniczyć w tym wyjeździe, oczywiście z moją Sabusią

Tak wyglądały ostatnie przygotowania do wystąpienia
Obrazek
Obrazek

zainteresowanych większą ilością informacji odsyłam na stronę http://www.kynoterapia.eu do zakładki aktualności
a zainteresowanych większą ilością zdjęć z tego wyjazdu do galerii mojej Sabusi
Avatar użytkownika
Asia K.L.
 
Posty: 927
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-02, 12:17
Lokalizacja: Elbląg/Wilkowo
psy: Sabrina, Prima,Neri, Dafne, Bonnie, Brenda
Hodowla: Świat Czterech Łap

Re: Kynoterapia w Rydze

Postprzez Alicja i Spartki » 2008-11-20, 20:26

Asiu bardzo bardzo sie cieszę że Sabunia reprezentowała klan bernenczyków w Rydze.Jestem z was obu bardzo dumna i za razem bardzo szczęśliwa .Cieszę sie juz kilka spartków pracuje z dziecmi niepełnosprawnymi. A pamiętasz pierwsze zajecia w szkole :-D , jak Hanka była średnio nastawiona do pracy bernenczyka w kyno.Dopiero jak poznała Sarunie ,jak słuchała moich opowiadań o spartkach to myslę że zrozumiała i doceniła tę najkochanszą na swiecie rase pracusiów.Asiu jeszcze raz bardzo dziekuje że tak godnie reprezentujecie bernenczyki/spartki w swiecie,to Twoja i Sabuni praca.Wielkie dzieki od wszystkich spartków a szczególnie od mamy Misi i Taty Spartka który już niesterty pzrechodzi powoli na zasłużona emeryturkę. :-D
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Re: Kynoterapia w Rydze

Postprzez Cefreud » 2008-11-20, 21:17

gratulujemy!!!!
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Kynoterapia w Rydze

Postprzez Asia K.L. » 2008-11-21, 17:04

alicja napisał(a):A pamiętasz pierwsze zajecia w szkole :-D , jak Hanka była średnio nastawiona do pracy bernenczyka w kyno.Dopiero jak poznała Sarunie ,jak słuchała moich opowiadań o spartkach to myslę że zrozumiała i doceniła tę najkochanszą na swiecie rase pracusiów.


Hanka, nie miała pojęcia jakie one są wspaniałe, ale Twoja Sarunia ją zauroczyła, potem Spartek potwierdził, że to nie jeden wyjątkowy egzemplarz, tylko one po prostu takie są. Teraz Sabusia potwierdza tą tezę, tym bardziej mnie to cieszy. Na warsztatach w Dziwnowie też mi przypomniała, że nie wierzyła w bernusie, ale to już się zmieniało, po spotkaniach z naszymi psiakami. Wcześniej miała kontakt z jednym bernem, który pracował, ale tak to różnie z tą pracą było - to wiem od Olki, ona w Dziwnowie powiedziała, że jest pod wrażeniem Sabci, bo tamta od nich jest zupełnie inna i raczej pracować nie będzie.
Avatar użytkownika
Asia K.L.
 
Posty: 927
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-02, 12:17
Lokalizacja: Elbląg/Wilkowo
psy: Sabrina, Prima,Neri, Dafne, Bonnie, Brenda
Hodowla: Świat Czterech Łap


Powrót do Dogoterapia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości