Forum Duzych Szwajcarów

Tutaj można informować o nowościach na istniejących stronach, o nowych stronach...a także dyskutować na temat stron WWW

Moderator: saba&mlis

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez BlackSpark » 2012-03-17, 22:33

Miałam się nie wtrącać, ale w końcu można wszędzie wyrazić własne zdanie. <uoee>

:sciana:
qbav ja Tobie na prawdę współczuje, tłumaczyć coś oczywistego komuś, a tu jak do ściany.. Ehh.

Przemo błagam, odpuść, bo piszesz o tym co Ciebie boli/bolało, a nic nie chcesz zrozumieć.
Jak sobie ktoś chce miec forum, niech sobie ma... z czasem sie przekona, że umrze ono śmiercią naturalną, bo bez użytkowników forum to nie forum. Jeżeli jednak komuś się uda to gratulacje.
Jednak wydaje mi się, że ludzie chcący dołączyć do forum patrzą przede wszystkim nie na skórkę a na ilość postów /sens wypowiedzi / liczbę osób. Ileż jest w dziale "Przedstawmy się", osób szczerze przyznających, że najpierw czytało forum, a potem się zalogowali. Hę? Czytało! A nie oglądało skórkę.

Łukasz, Przemo.. Trochę logiki i dajcie spokój adminowi, bo tak jak napisał on pilnuje porządku, a jest to bardzo trudne zadanie. Pogadajcie sobie między sobą na PW.
Avatar użytkownika
BlackSpark
 
Posty: 491
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-08, 22:55
Lokalizacja: Śląsk-ok.Piekar Śl.
psy: Dina-BPP oraz mixy Luna i Bella:)

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez Przemo » 2012-03-17, 22:45

czego ja niechce zrozumieć?
Ze ludzie lubia oszukiwac lub pozorować?
A moze to ja jestem jakis głupI? Jak ktos ci powie ze masz fajny pomysł nie nrealizowała byś go? Dlaczego uwazasz ze to ja niechce czegoś albo ze to jas jestem nienormalny lub nachalny?

wszystko co napisałaś ma znaczenie. Od wyglądu po merytoeyke.
Czesc bedzie patrzec na wygląd inni na co innego.

Jak cvzytac forum skoro nikt nie pisze? No bo jak to ktoś mi napisał sam ze sobą nie bedzie pisać.
Forum tworza luidzie. Ok tylko jacy ludzie?
Avatar użytkownika
Przemo
 
Posty: 2830
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 16:58
psy: Bera(*)

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez Barbel » 2012-03-17, 22:46

BlackSpark napisał(a):
Łukasz, Przemo.. Pogadajcie sobie między sobą na PW.

Powiem więcej - nawzajem możecie sobie popisać na swoich forach... tym samym je zasilić... :bugi:

Przemo- mały przykładzik - jak komuś mówisz, ze jest do d... bo cie nie odwiedza i sie obrazisz, jak cie nie odwiedzi to jak myslisz - odwiedzi cie ?????
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez Ruda » 2012-03-17, 23:18

Przemo, a ja mam prośbę, abyś zaczął używać poprawnej polszczyzny.To niechlujstwo językowe jest żenujące.
Ruda
 
Posty: 209
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-12-05, 17:15
psy: cyrus@urania

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez Przemo » 2012-03-17, 23:25

Barbel napisał(a):
BlackSpark napisał(a):
Przemo- mały przykładzik - jak komuś mówisz, ze jest do d... bo cie nie odwiedza i sie obrazisz, jak cie nie odwiedzi to jak myslisz - odwiedzi cie ?????


Kiedys tak potraktowałem kolege. Mineło to a my dalej sie spotykamy. Bz szczegułów oczywiście.
Avatar użytkownika
Przemo
 
Posty: 2830
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 16:58
psy: Bera(*)

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez BlackSpark » 2012-03-17, 23:36

Przemo, wszystko napisałam w moim poprzednim poście i nie miałam zamiaru się powtarzać, bo to i tak nie ma sensu, skoro "wiesz swoje - lepiej".

ale...

czego ja niechce zrozumieć?
Ze ludzie lubia oszukiwac lub pozorować?


O rany :boszz: Kto Cie tak bardzo oszukał, że wypominasz to już któryś raz na tym forum.

A moze to ja jestem jakis głupI? Jak ktos ci powie ze masz fajny pomysł nie nrealizowała byś go? Dlaczego uwazasz ze to ja niechce czegoś albo ze to jas jestem nienormalny lub nachalny?


Chole** jasna! Czy ja gdziekolwiek napisałam, że uważam, że jesteś głupi, nienormalny lub nachalny?
Robisz problemy z niczego i wymyślasz próbując przypisywać ludziom coś czego nie napisali i same złe intencje.
Nikt Ci przecież nie broni zakładać forum, jednego, dwóch setek o podobnej tematyce, ale licz się z tym, że jest bardzo ciężko i nie za dwa dni, ani nie za 2 miesiące będziesz miał tam tłum ludzi, setki postów i dyskusji.

Jak cvzytac forum skoro nikt nie pisze? No bo jak to ktoś mi napisał sam ze sobą nie bedzie pisać.
Forum tworza luidzie. Ok tylko jacy ludzie?


No też właśnie, bardzo trafne spostrzeżenie. Jacy ludzie? hmm :kulka:
Weź pogadaj z przyjaciółmi, znajomymi, zainteresuj ich, zachęcaj, niech zaczynają, powoli do przodu. Może by tak poszukac podobnych forum, które zamiast się rozwijać upadły bądź upadają i się zjednoczyć?
Jeżeli tak bronisz nowo powstałych forum, to kurde weź no zamiast robić tego typu ataki na wszystkich, którzy wyrażają swoje zdanie i prawdę ci mówią, myśl i kombinuj... realizuj ten swój plan.


Przemo!

Edit. Szczegółów

Wszędzie są bardzo, ale to bardzo łatwo dostępne słowniki. Jak już coś piszesz, to pisz chociaż bez głupich błędów, lub wielu literówek.
:-/
Avatar użytkownika
BlackSpark
 
Posty: 491
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-08, 22:55
Lokalizacja: Śląsk-ok.Piekar Śl.
psy: Dina-BPP oraz mixy Luna i Bella:)

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez lukaszstysiu » 2012-03-17, 23:42

Widzę temat głęboko rozrósł się hehe
lukaszstysiu
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez BlackSpark » 2012-03-17, 23:47

lukaszstysiu napisał(a):Widzę temat głęboko rozrósł się hehe



Zupełnie niepotrzebnie, aż wypada z mojej strony przeprosić moda oraz admina za to, ale nie mogłam się powstrzymać :-/
Z mojej strony to tyle.
Avatar użytkownika
BlackSpark
 
Posty: 491
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-08, 22:55
Lokalizacja: Śląsk-ok.Piekar Śl.
psy: Dina-BPP oraz mixy Luna i Bella:)

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez lukaszstysiu » 2012-03-18, 08:32

Za co przepraszać za rozwiniecie rozmowy, napisałaś co miałaś na myśli, ładnie i schludnie a nie chamsko i bezczelnie. Hmmmm
lukaszstysiu
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez Agama » 2012-03-18, 08:55

Skórki grafiki nic nie pomogą to tylko piękne opakowanie.
To zawsze potrzeba wywołuje chęć wypowiedzi i forum na którym będzie tylko sfrustrowany admin nie ma racji bytu .

Myślę że rozdrabnianie się i zakładanie kolejnych nie ma sensu skoro można aktywnie poznawać rasę tutaj. Korzystać z doświadczenia innych i odkrywać przyjaciół

Każdy może posiadać forum tylko po co ?
Trzeba mieć na prawdę pomysł i coś do powiedzenia aby przyciągnąć ludzi i zatrzymać ;)
Przykre jest to że atakujesz a przecież nikt Cię tu nie skrzywdził .

Przemo mam takie wrażenie że ciągle pojawiasz się z pretensjami i czepiasz byle tylko być na nie
Avatar użytkownika
Agama
 
Posty: 5685
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-03, 16:34
Lokalizacja: Góra Siewierska
psy: Philadelphia, Alhambra, Fiona, Kayah i Nemezis
Hodowla: Z CICHEJ GÓRKI

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez lukaszstysiu » 2012-03-18, 10:17

Agama napisał(a):
Myślę że rozdrabnianie się i zakładanie kolejnych nie ma sensu skoro można aktywnie poznawać rasę tutaj. Korzystać z doświadczenia innych i odkrywać przyjaciół


Droga agma tutaj się bardzo mylisz, zyjemy w XXI wieku gdzie każdy ma prawo wyboru, dóbr od prostego masła po kolor felg w samochodzie. To już nie są czasy komunizmu że każdy miał to samo a w sklepie była jedna butelka octu tego samego producenta. Zakładanie kolejnych for, jak ktoś ma pojęcie, wiedzę i umie postawic forum, etc, to dlaczego ma nie zakładac bo to forum jest i tyle. To dlaczego ty idac na zakupy nie trzymasz się jednej marki obuwia tylko kupujesz to akurat co jest ci w danej chwili potrzebne. Jest to trochę samolubne myślenie bo zabierasz ludziom wybór sugerując ze tutaj są bardziej doświadczeni użytkownicy. Tyle w temacie jak jesteś taka konserwatywna co to wyboru dokonywanych w zyciu to trzymaj się tego a nie zabieraj bądz !! nie odciagaj innych od możliwości wybrania tego co chcą i nie narzucaj im wyższości tego forum nad moim (bo tu jest większe doświadczenie użytkowników)

Pozdrawiam cieplutko
lukaszstysiu
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez Agama » 2012-03-18, 10:54

Agama ;)
Z tym ciepłem nie przesadzałabym
konserwatywna na pewno nie jestem i nikogo nie odrywam każdy ma wybór a nie zauważyłam na razie ani doświadczenia ani treści więc nie ma o czym mówić . Myślę że ludzie dawno wyrośli z rzucania się na ładny papierek i jak zauważyłeś MAJĄ WYBÓR ;)
Avatar użytkownika
Agama
 
Posty: 5685
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-03, 16:34
Lokalizacja: Góra Siewierska
psy: Philadelphia, Alhambra, Fiona, Kayah i Nemezis
Hodowla: Z CICHEJ GÓRKI

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez Przemo » 2012-03-18, 11:03

Przemo mam takie wrażenie że ciągle pojawiasz się z pretensjami i czepiasz byle tylko być na nie


Dziwisz mi sie?
A mnie denerwują ludzie którzy krytykują kogoś kto zranił psa bo na tyle ich stać.
A co innego robią w tym kierunku? Cześć ludzi nic nie robi.
Chyba jestem ostatnio tym przemęczony, więc teraz idę do przodu ale powoli.

Co do zakladania kolejnych for.
Prócz tego ze ktos ma pomysł nalezy go umieć przekazać.
Fakt mi tego zabrakło, dlatego szukałem pomocy m.in tu.

Niektórzy zakładają forum bo chcą coś poruszyć, jakąś kwestie, sprawe,
Niewiem czy by pasowało gdybym wszystkie swe tematy "wylał" tu na tym forum?
I czy na to forum chcielibyście by wchodziły osoby które maja psy innych ras?

Co do forum łukasza. Można i tak i tak. U niego temat jest bardzo zawężony(?) do tej jednej rasy.
Tak jak to forum miało tylko jedną rase - berneńczyki.
Dokładnie niewiem i nie pamiętam ale ktoś z tego forum kiedyś tam po kłotni też założył forum o bernach
Jakoś nikt tego nie komętował.

Mysle tez że inaczej ma się sprawa jeśli ktos okazuje zainteresowanie a inaczej jeśli nie.
Dla przykładu. wielkie zainteresowanie jakimś produktem. Więć ten ktos produkuje dalej, i daje do sklepów
a tu nagle nikt nie kupuje. Jak byscie się czuli?
Avatar użytkownika
Przemo
 
Posty: 2830
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 16:58
psy: Bera(*)

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez qbav » 2012-03-18, 11:08

wszystko pięknie tylko twoje wszystkie przyklady tyczą się produktów/usług , konkretnej wartości którą możesz koncowemu odbiorcy zaoferowac, i z takim podejściem to załóż sklep internetowy, strone branżową, publikuj artykuły i walcz o wpływy na rynku, ale nie dociera do Ciebie ze forum pod to nie podpada. to nie produkt, nie usluga, forum to zbiór ludzi, społeczność
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez qbav » 2012-03-18, 11:11

Niektórzy zakładają forum bo chcą coś poruszyć, jakąś kwestie, sprawe,
Niewiem czy by pasowało gdybym wszystkie swe tematy "wylał" tu na tym forum?

jak chcessz poruszyc pewien problem to publikujesz artykul, generujesz wpisy itp a nie od razu strzelasz z armaty do muchy

I czy na to forum chcielibyście by wchodziły osoby które maja psy innych ras?

przeciez wchodza, czy kogokolwiek wyganiamy ?

Dla przykładu. wielkie zainteresowanie jakimś produktem. Więć ten ktos produkuje dalej, i daje do sklepów
a tu nagle nikt nie kupuje. Jak byscie się czuli?

zly biznes plan ? zly marketing ? zly produkt ?
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez ewazoltowska » 2012-03-18, 11:20

Przemo ale Twoje Forum na temat edukacji ,rozwijania świadomości prozwierzęcej ok ale samym klikaniem w klawiaturę nie wiele mozna zdziałać bo Ci ktorzy się interesują losem zwierząt wejdą ,popiszą ale do ogarnietych znieczulicą i tak tą drogą nie dotrzesz/nie będą czytać takich "bzdur ,że np pies męczy się na łancuchu,że chleb i woda to nie są odpowiednie pokarmy/ Wybacz ale nie widzę sensu takiego sposobu propagowania świadomości. Gdyby Twoje Forum aktywie /tzn choć 2-3 osoby wzieły udział w poszukiwaniu zaginionego psiaka,sprawdzaly warunki w "fabryczkach "szczeniąt itp / może byłaby wieksza szansa na uaktywnienie działalności ???? to są tylko moje propozycje =refleksje.Nic Ci nie narzucam ,nie krytykuję .Pozdrawiam
Avatar użytkownika
ewazoltowska
 
Posty: 2001
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-02, 11:03
Lokalizacja: bydgoszcz
psy: Bey w typie BPP

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez Agama » 2012-03-18, 11:36

Niektórzy też zamiast się chwalić działają w różny sposób aby coś zmienić ;)
Avatar użytkownika
Agama
 
Posty: 5685
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-03, 16:34
Lokalizacja: Góra Siewierska
psy: Philadelphia, Alhambra, Fiona, Kayah i Nemezis
Hodowla: Z CICHEJ GÓRKI

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez Przemo » 2012-03-18, 11:43

ewazoltowska napisał(a):Przemo ale Twoje Forum na temat edukacji ,rozwijania świadomości prozwierzęcej ok ale samym klikaniem w klawiaturę nie wiele mozna zdziałać bo Ci ktorzy się interesują losem zwierząt wejdą ,popiszą ale do ogarnietych znieczulicą i tak tą drogą nie dotrzesz/nie będą czytać takich "bzdur ,że np pies męczy się na łancuchu,że chleb i woda to nie są odpowiednie pokarmy/ Wybacz ale nie widzę sensu takiego sposobu propagowania świadomości. Gdyby Twoje Forum aktywie /tzn choć 2-3 osoby wzieły udział w poszukiwaniu zaginionego psiaka,sprawdzaly warunki w "fabryczkach "szczeniąt itp / może byłaby wieksza szansa na uaktywnienie działalności ???? to są tylko moje propozycje =refleksje.Nic Ci nie narzucam ,nie krytykuję .Pozdrawiam


dobrze ok. Może odebrałaś ze piszę o swoim forum
Ja zaś napisałem to ogólnie.
Zaczołem źle, ale już powoli n aprawiam :)
Trochę się jeszcze denerwuje bo to czy tamto. No ale zobaczymy.
Avatar użytkownika
Przemo
 
Posty: 2830
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 16:58
psy: Bera(*)

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez lukaszstysiu » 2012-03-18, 17:09

Zapraszam także do dodawania stron O Szwajcarach na topliscie http://www.szwajcary.najlepsze.net
lukaszstysiu
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez qbav » 2012-03-18, 22:09

wszedlem sobie na twoje forum i czytam ten autorski wstep o rasie i nadziwic sie nie moge ....
Średnia długość życia psa to dwanaście lat, ale niektóre mogą żyć ponad dwadzieścia!

skad masz takie dane ?
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wszystko o naszych stronach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości