Forum Duzych Szwajcarów

Tutaj można informować o nowościach na istniejących stronach, o nowych stronach...a także dyskutować na temat stron WWW

Moderator: saba&mlis

Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez lukaszstysiu » 2012-03-17, 18:17

Będąc wielkim sympatykiem rasy, zapraszam hodowców jak i wielbicieli rasy do odwiedzenia Pierwszego Polskiego forum, poświęconego tylko i wyłącznie Dużym Szwajcarskim Psom Pasterskim


http://www.duzeszwajcary.ugu.pl zapraszamy serdecznie, :)


Jeżeli administracja forum, szwajcary.com stworzy banner 250x100 swojego serwisu o Szwajcarach z wielką chęcia zamieszczę go na łamach mojego serwisu. Proszę o kontakt PW
lukaszstysiu
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez qbav » 2012-03-17, 19:30

Wcale nie pierwsze. http://szwajcary.phorum.pl/ czy teraz naprawdę każdy musi mieć własne forum ?
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez lukaszstysiu » 2012-03-17, 19:42

Ok forum jest ale ostatnia wiadomość 2 lata temu ktoś chciał z nudów utworzyć forum, na gotowcu patrz (phorum) a takie fora na gotowcach długo nie zyją. Nie neguje nie popieram, ale patrząc sie na moje forum a na to na gotowcu ktos je zrobił tylko aby pobawić sie w administratora. Widać to na rzut okiem, styl nie zmodyfikowany, zero modyfikacji ułatwiających użytkowanie. Dlatego takie fora upadają, a forum powinno byc takie jak to bądz moje łączące ludzi dla idei a nie władzy bo jest sie administratorem.
lukaszstysiu
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez qbav » 2012-03-17, 19:44

Forum tworzą ludzie a nie skórka. Więc powodzenia
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez Przemo » 2012-03-17, 19:45

Myśle ze łukasz ma racje.
Avatar użytkownika
Przemo
 
Posty: 2830
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 16:58
psy: Bera(*)

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez lukaszstysiu » 2012-03-17, 19:47

To dlaczego na tym forum jest fajna skórka i jest zmodyfikowane, opcje jeżeli forum tworzą ludzie a nie skórka Pani Administrator hmmmm ??
lukaszstysiu
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez qbav » 2012-03-17, 19:51

Lukasz skład wiesz po co ktoś założył tamte forum ? Jakbyś nie zauważył 90% tamtych ludzi jest teraz na naszym forum dlatego między innymi tamto forum nie jest tak aktywne
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez Przemo » 2012-03-17, 19:58

eh
qubav mysle ze mozna to bylo załatwić inaczej.
Avatar użytkownika
Przemo
 
Posty: 2830
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 16:58
psy: Bera(*)

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez lukaszstysiu » 2012-03-17, 20:03

Dobrze Pani Administrator proszę odpowiedzieć mi na już zadane pytanie dlaczego tutaj na tym forum , jest skórka, jest modyfikacja i to nie jedna jak forum tworzą ludzie a nie skórka jak to napisała mi Pani droga administrator. A co do porzucenia forum jak ktoś je zakłada a później porzuca bo ma takie widzi mi się to wybacz :)
lukaszstysiu
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez Joni00 » 2012-03-17, 20:10

lukaszstysiu napisał(a):Dobrze Pani Administrator

qbav to Pan administrator :->
Avatar użytkownika
Joni00
 
Posty: 782
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-11-21, 19:33
Lokalizacja: Okolice Poznania
psy: Ramzej (Ziomek) Czandoria & Lamia Czandoria
Hodowla: Czandoria

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez qbav » 2012-03-17, 20:11

Po pierwsze to pan a nie pani po drugie to uważasz ze ci wszyscy ludzie sa tutaj dla skórki ? a po trzecie to zrozum wreszcie ze forum tworzą ludzie a nie administrator
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez Przemo » 2012-03-17, 20:17

a to admin to nie czlowiek?

Qubav zaczołes ta dyskusje źle.
Tak jak by łukasz zrobicł coś złego lub strasznego.
Nie odstraszaj łukasza tak jak ja zostałem potraktopwany
bo tylko mozna pogorszyć.
zazdroścsz? Uwazasz za forum jako konkurencyjne?
Mozna było to inaczej załatwić.
Avatar użytkownika
Przemo
 
Posty: 2830
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 16:58
psy: Bera(*)

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez lukaszstysiu » 2012-03-17, 20:27

Ja nie konkuruję bo to nie sztafeta, stworzyłem forum bo chciałem zrobić coś dla ludzi kochających tą rase. Rozmowa była dobra ale Pan administrator odparł że skórka nie tworzy, forum lecz uzytkownicy. To dlaczego tutaj na forum jest skórka jest logo, i portal itp. Jeżeli forum tworzą użytkownicy. Moim zdaniem do denne myślenie, bo w takim razie dlaczego mam się wykwintnie ubrac jako adwokat do sądu, przecież można przyjść w dresie i klapkach, ponieważ sąd tworzą wykwalifikowanie ławnicy (sedzie, adwokaci, prokuratorzy) a nie ubiór i prezencja. Jak się buduje internetowa społecznośc (forum) trzeba sie wykazać profesjonalizmem od stylu po tematykę, na merytoryczny przekazie kończąc. Jak sie nie ma tego to jest sie jak henek z warzywniakiem w 20 metrów od Centrum Handlowego z trzema wielkimi hiperMarketami. Proponuję tutaj tez dac na forum standardowy styl i logo z napisami PBPbb3

A do tematu opuszczenie forum jak ktoś stawia je na gotowcu i opuszcza bo bo ma taki kaprys to zachowuję sie jak kapitan costa con cordi, spieprza bo mu cos nie wychodzi. :)
lukaszstysiu
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez qbav » 2012-03-17, 21:38

Przemo napisał(a):Qubav zaczołes ta dyskusje źle.

Ja ? czy to ja napisalem klamliwie Pierwsze forum szwajcarskie i zbesztalem adminsitracje innego forum ?

zazdroścsz? Uwazasz za forum jako konkurencyjne?

konkurencyjne do czego ? przedwczorajszego forum tysi ? Czego mam zazdrościć ? ja nie posiadam własnego forum i nie zamierzam
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez qbav » 2012-03-17, 21:43

Rozmowa była dobra ale Pan administrator odparł że skórka nie tworzy, forum lecz uzytkownicy. To dlaczego tutaj na forum jest skórka jest logo, i portal itp.

Poniewaz ktos kiedys je stworzyl ? czy to glowna sila forum, jego stara skorka ?

Jak się buduje internetowa społecznośc (forum) trzeba sie wykazać profesjonalizmem od stylu po tematykę, na merytoryczny przekazie kończąc.

ok styl powiedzmy masz, reszty jakos nie moge sie póki co doszukac

Proponuję tutaj tez dac na forum standardowy styl i logo z napisami PBPbb3

i co myslisz ze wszyscy odejda bo nie bedzie fajnej skorki ?

A do tematu opuszczenie forum jak ktoś stawia je na gotowcu i opuszcza bo bo ma taki kaprys to zachowuję sie jak kapitan costa con cordi, spieprza bo mu cos nie wychodzi. :)

podaj dowod ze administrator tamtego forum spieprzyl ? prosze, slucham, nie dociera do Ciebie argument ze uzytkownicy tamtego forum zaczeli pisac na tym forum ? nikt nie musial uciekac, ani sie rozmyslac.
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez Przemo » 2012-03-17, 21:44

qbav napisał(a):Wcale nie pierwsze. http://szwajcary.phorum.pl/ czy teraz naprawdę każdy musi mieć własne forum ?[/quote]

O ten pogrubony kawałek

konkurencyjne do czego ?


szwajcarskie do łukasza.
Avatar użytkownika
Przemo
 
Posty: 2830
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 16:58
psy: Bera(*)

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez qbav » 2012-03-17, 21:47

a dlaczego mialoby byc konkurencja dla forum które umarlo smiercia naturalna dawno temu i nawet pomimo tego jest na dziś dzień bardziej marytoryczne niż sama skórka Łukasza
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez Przemo » 2012-03-17, 21:51

Skórka czyli wygląd forum ponoć też ma znaczenie.
Ostatnio wytłumaczył mi to kolega.
Ale fakt ja sie z tym do konca nie zgodze bo oprócz tego wyglądu musibyc i merytoryka(?)
Nie tyle sam admin co i inni tworza forum.
Zależy na kogo się trafi. Bo jak sie ma pecha jak jak to nic nie wyjdzie.
Avatar użytkownika
Przemo
 
Posty: 2830
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 16:58
psy: Bera(*)

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez qbav » 2012-03-17, 21:57

Przemo forum fizycznie to tylko skrypt czy jest on zainstalowany przez kogos prywatnie czy publicznie (phorum) nie ma znaczenia, forum to spolecznosc ludzie, chec rozmowy, miejsce spotkan i wytykanie ludziom ze chcieli dyskutowac nawet na nie obrandownaym forum jest mocno nie smaczne, w czym forum lukasza mialoby byc lepsze od tamtego ? on poki co nie ma nawet ani jednego uzytkownika ani jednego postu. gdzie tu merytoryka ? Admini nie tworza forum, oni tylko pilnuja porzadku, to ciezka praca, uwierz mi i ktos kto pisze o zabawe w administrowanie g**** wie o forach, ludziach, problemach miedzyludzkich etc. Reasumujac z mojej strrny dyskusje uwazam za zamknieta, swoje zdanie wyrazilem, nie jako administrator tylko jako osoba prywatna, ale nadal mam wrazenie ze nie wiecie o czym mowicie ....

PS. Lukasz swoje forum zalozyl dzis, na forum zalogowal sie tez pierwszy raz dzisiaj, nawet nie posiada szwajcara, od razu zwie sie Pierwszym przez duze 'P", za nic ma innych uzytkownikow wsrod których sa niemal sami hodowcy, badz wlasciciele szwajcarow, bo przeciez jego skorka jest najwazniejsza, moze jutro uderzy na forum hodowcow storczyków lub glonojadów i tam znajdzie większą publikę ?
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Forum Duzych Szwajcarów

Postprzez Przemo » 2012-03-17, 22:10

własnie przez takich jak ty można stracic wiele
od chęci po wiare do ludzi.
Czemu odrazu zakladasz ze on jest nikim.
Co z tego ze niema psa. Są chceci.
Tak samo bylo umnie. A wręcz podobnie. Najpierw ochy i achy a potem ciche spadaj.
Tak samo jak kiedys mnie potraktowano tak i teraz mówisz o łukaszu.
Avatar użytkownika
Przemo
 
Posty: 2830
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 16:58
psy: Bera(*)

Następna strona

Powrót do Wszystko o naszych stronach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość