Neor Barbarian

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: Neor Barbarian

Postprzez julka » 2012-10-06, 17:19

Obrazek
Szczęście moje, że mieszkamy w umiarkowanym klimacie i upalne dni tak szybko mijają jak szybko sie pojawiają :radocha: Dzięki temu mogliśmy robić częste wypady do lasu.

Obrazek
Zrobiliśmy sobie krótki odpoczynek, więc "koziołek, mądra głowa..."poszukałem dla siebie odpowiednie legowisko, teraz wszystko dokładnie mam na oku i głowy nie muszę podnosić ;) .

Obrazek
Uwielbiam leśne łąki, można nieustannie po niej się turlać <rotfl> i nikt nie marudzi, że coś tratuję swoim ciężkim, wielkim cielskiem - to są słowa mojej ukochanej Pani. ;>

Obrazek
Dosyć tego dobrego, ruszamy dalej. Zawsze w drodze do domu nogi szybciej mi biegną. Ciekawe dlaczego? :] Mam 15 metrową linkę i jeszcze jej nie starcza. Po takim spacerze Pańcia ma dłuższe ręce też o 15 ale cm <hura> .Potem przez całą noc się regenerują, aż do następnego spaceru. Kiedyś biegałem bez "ogranicznika", ale w marcu zapachy stały się bardziej intensywne i wiwinołem dwa numery Pańciostwu (znalazłem świeży trop i zwiałem do głębokiego lasu...). Od tamtej pory przestali mi ufać. Nastąpiła pełna kontrola mojej młodzieńczej swobody. Jak pójdę po rozum do głowy, to może mnie zwolnią ze sznura, a że to tak szybko nie nastąpi to muszę się pogodzić ze swym pieskim losem :ojoj: .

Obrazek
Tak wygląda moja kąpiel wykonana "fachową" ręką. Na moje nieszczęście firma prosperuje za sąsiedzkim płotem. Dobrze, że kumpel tam mieszka, to zawsze przyjdzie i mnie pocieszy. Ilekroć tam jestem, to połowę mojego futra mi wydrze- taka zawzieta baba, a Pańcia jeszcze ją chwali że taki ładny i błyszczący będę. Po dobrych dwóch godzinach tego cyrku biegnę do domu, aż trawę wyrywam łapami.

Obrazek
Proszę, tutaj jestem taki wycackany :mlotek: Jedyna radocha z tego SPA, to że smaczki dostaję w nieograniczonej ilości oraz po powrocie do domu wzbudzam duże zainteresowanie i każdy chce mnie głaskać i miziać.

Obrazek
To jest moja nowa zabaweczka, ma takie fajne oczy jak moje... :shock:

Obrazek
i łapki miękkie do ciamkania ]:-> .
Avatar użytkownika
julka
 
Posty: 61
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-04-01, 20:43
Lokalizacja: Bory Tucholskie
psy: Neor

Re: Neor Barbarian

Postprzez anula » 2012-10-06, 19:45

Ależ piekny kawaler z niego wyrasta! Buziaczki :mrgreen:
Avatar użytkownika
anula
 
Posty: 7352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-09, 17:46
Lokalizacja: Toruń
Hodowla: Astrolabium

Re: Neor Barbarian

Postprzez beta68 » 2012-10-07, 13:59

Miło ogladać Waszą galerię i czytać komentarze. Śliczny psiak. <hura>
Avatar użytkownika
beta68
 
Posty: 525
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-30, 00:43
psy: Collin
Hodowla: z Abra- ber

Re: Neor Barbarian

Postprzez julka » 2013-03-18, 16:24

Dawno mnie tu nie było, bo Pańcia znalazła sobie nowe hobby- aerobik :bugi: i tak biega co drugi dzień na salę zaniedbując najwazniejsze obowiązki, czyli mnie i wszystko co z moją skromną osobą jest związane <załamka> .
Obrazek
ale udało mi się wydrzeć dwie niedziele na grzybobrznie <hura>
Obrazek
To zdjęcie poniżej pokazuje zrobione jest we wigilię po rozdaniu paczek. Moja paczka była ogromniasta, zaangażowałem się aby należycie wszystkie smakowitości rozpakować i posmakować. Koniec końców padłem ze zmęczenia przy niedokąńczonej kości.
Obrazek

W styczniu spadł śnieg i było cudownie na spacerkach w lesie.
[img],http://images44.fotosik.pl/635/0410a9134f959140m.jpg[/img]
Śnieg śniegiem, a i tak żaden sierściuch nie ucieknie przed moim czujnym nosem <tak> . Namachałem się łapami,cały łeb wsadziłem do dziury i już prawie miałem zwierzaka, kiedy Pańcia swoim przesłodkim głosikiem zawołała mnie. Oczywiście nie miałem zamaiaru rezygnować z zabawy,ale byłem na smyczy i Pańcia jednym ruchem ręki przerwała mi atak na gryzonia ;> no może nie jednym ruchem, a kilkoma bo tak łatwo nie chciałem rezygnować ze zdobyczy.Potem szorowała mi pysk śniegiem, że niby jak ten kret wyglądałem i wstyd do ludzi wracać.
A to nowy pomysł Pańciostwa. Podobno nie umiem chodzić na luźnej smyczy (cokolwiek to oznacza)więc mam ciągnąć coś z pożytkiem dla ogółu, a nie Pańcię po rowach.
Obrazek
Avatar użytkownika
julka
 
Posty: 61
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-04-01, 20:43
Lokalizacja: Bory Tucholskie
psy: Neor

Re: Neor Barbarian

Postprzez Dagata » 2013-03-18, 16:40

:-D Chłopak wyrósł, cudo!
Hm... to może wynajmiemy Neorka, bo u nas kret grasuje i nie ma mocnych na niego! Zaś nasz Nemo chodzi i tylko znaczy każdą kretowinę, zamiast złapać intruza! ;)
Avatar użytkownika
Dagata
 
Posty: 741
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-18, 00:20
Lokalizacja: Śląsk Cieszyński
psy: Nemo, Noemi [*]

Re: Neor Barbarian

Postprzez julka » 2013-03-19, 18:45

Dzisiaj jestem szczęśliwy.Wychodzę sobie na podwórko a tam <hura> spadła nowa porcja śniegu ok.15cm. a ,że młodzież ma rekolekcje, to szybko wrócili do domu i.....wzieli łopaty do odśnieżania. Uwielbiam te momenty,bo bawią się ze mną :radocha2:
Obrazek
okrągła godzinka spędzona na puszystym śniegu!!! <juhu>

Obrazek
Wskakuję i zeskakuję z zaspy.Tak bawię się w chowanego. Pańcia się śmieję,że jak bym był niedżwiedziem polarnym, to może ta sztuczka by przeszła, ale musiałaby mieć choć trochę określoną pzrez okulistę ślepotę.O co jej chodzi ? ;>
Obrazek

Kiedy już opadłem z sił, pognałem do domku. Tam mam cudowne legowisko. Tak, wiem, dla niektórych osobników mojej rasy to nic szczególnego. Ale dla mnie to radocha. Mi nie wolno wchodzić na kanapę, a foteli Pańciostwo nie posiada :ojoj: Kanapa w salonie to mebel szczególny, nawet młodzież ma ograniczony dostęp(szczególnie kiedy próbują posilać się siedząc na niej). Więc Nowy Rok był łaskawy dla mnie i dostałem własną kanapę :radocha2:
Obrazek

Uwielbiam na niej leżeć do tego stopnia, że jak chcę się pobawić to wszystko znoszę na moją PODUCHĘ.
Obrazek

i nie wyłażę z niej, :okok:

Obrazek

Obrazek

Drugie takie legowisko mam w budzie, tylko dłuższe i 3xANTY: alergiczne, potne,wilgotne. Po prostu CUDO :shock: KANAPY dobre są na chwilę, a pożądna drzemka to na moim starym miejscu, czyli na TARASIE

Obrazek
Zdjęcie słabej jakości, bo robione przez szybę. Pańcia od trzech dni niedomaga <cry> i tylko załamuje ręce na mój widok. <głupek> .
Avatar użytkownika
julka
 
Posty: 61
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-04-01, 20:43
Lokalizacja: Bory Tucholskie
psy: Neor

Poprzednia strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości