lato, jesień, zima, wiosna

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Postprzez saganka » 2007-08-09, 16:02

A ja mam nadzieje tez niedlugo odwiedzic Rewe! Wiec moze Was na tych spacerkach zlapie :-D
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez AT » 2007-08-09, 17:26

tak jak kiedyś napisałam. mamy ,,podwójne obywatelstwo''. ja urodziłam się i przez prawie 30 lat mieszkałam w Gdyni więc takie trochę kaszubskie nasienie ze mnie ;-). teraz mamy domek w Bydgoszczy ale z racji między innymi zawodowych często do 3miasta jeździmy. suczysko oczywiście z nami. obydwa swoje domki traktuje tak samo. zawsze jak przyjedziemy to obchodzi swoje włości i gdyńskie i bydgoskie z taką samą atencją :-)
w Gdyni mieszkamy co prawda przy lesie ale jak wiadomo w lesie psów spuszczać ze smyczy nie wolno wiec staram się z nią jeździć do Rewy bo tam plaza dla psów jest przyjazna i bydlątko się wyszaleć może:-)
kiedyś na spacerku spotkałyśmy tam berneńczyka chyba z właścicielem hodowli w mrzezinie ale tak byłam tym faktem zaaferowana że nie wypytałam się dokładnie :mrgreen:
nie wiem gdzie ja wtedy miałam głowę :mrgreen: tłumaczy mnie tylko fakt że pierwszy raz spotkałyśmy na spacerku berna w miejscu gdzie się tego nie spodziewałysmy.
zazwyczaj jeździmy tam wieczorami ale teraz jak wiem że rano tam berniaste istoty spotkać można to się będziemy też rankiem tam wybierać :-)
(teraz już wiem skąd mieszkańcy Rewy zawsze bez pudła wiedzą jaka to rasa te moje maleństo)
do zobaczenia mam nadzieję :-D
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Postprzez Roxanka » 2007-08-09, 17:57

A może możecie jakieś miejsce noclegowe polecić? Chcieliśmy się we wrześniu wybrać nad morze, a skoro tam plaża psom przyjazna. :-)
Avatar użytkownika
Roxanka
 
Posty: 2938
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 23:25
Lokalizacja: Warszawa
psy: TUNDRA Maltabar [']

Postprzez Wanda » 2007-08-09, 17:59

A, to wszystko rozumiem, mieszkańcy Rewy tacy wyszkoleni bo mają tam hodowlę z Przemożnej Chętki, moja Betka z niej pochodzi. Ja uwielbiam Rewę rano nie ma ludzi i cała trójka może swobodnie poszaleć, nas można spotkać najczęściej w rezerwacie Beka ( tak wiem że nie wolno) ;-) , albo plażą w stronę Mechelinek. Do zobaczenia kiedyś :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Wanda
 
Posty: 1982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 13:21
Lokalizacja: Rumia
psy: Beta(*),Dracoh(*),Basma,Ginnger,Hocus,Denzel,Lara
Hodowla: Szczęście Ty Moje

Postprzez AT » 2007-08-09, 20:08

ojej!!! cudnie by było spotkać na spacerze takie stadko jak na zdjęciu :mrgreen:
jakoś nie skojarzyłam że przemożna w Rewie jest a właśnie na spacerku psiaka z tej hodowli chyba spotkałyśmy bo Pan z którym był na spacerze przecudnie dostojny berneńczyk mówił że psiak nie jego tylko stąd (czyli z Rewy) a on ma tylko suczki.
ja jakaś taka mało kumata tego dnia byłam :mrgreen:
Roxanka zazwyczaj jak ktoś nad morzem mieszka to noclegowni nie zna bo nie korzysta ;-) w Rewie jest fajnie bo mniej ludzi niż w innych miejscowościach a we wrześniu to już zupełny luz będzie. plaża od strony Gdyni jest dostępna dla czworonogów. ja jeszcze lubię jeździć na Półwysep Helski. zatrzymujemy się na pierwszym campingu zaraz za Władysławowem (nazywa się Małe Morze).
mają tam poza polem campingowym kilka pokoików. myślę że można nocować tam z psem i jeśli się zawczasu tym zainteresujecie to we wrześniu jakiś pokoik da się zarezerwować (bo teraz to pewnie bez szans). plaża od strony morza jest ogromna i nawet w środku sezonu nie jest tłoczno więc z psy mogą sobie poharcować. a od strony zatoki woda powinna być jeszcze ciepła i o ile nie będzie zielona od wodorostów to i nieosierściona część wycieczki może się popluskać ;-) jak znajdę jakieś zdjęcia z tego miejsca to wstawię.
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Postprzez Szilkowa » 2007-08-09, 20:49

Marzenie taki statko spotakać :-) Ja też prawdopodomnie będę w rewalu we wreśniu bo mama zawsze chciała tam pojechać .:-D To może się spotakamy :-)
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Postprzez AT » 2007-08-10, 00:46

Posiaro Rewal jest jakieś 200 kilometrów od Rewy (nie chce mi się dokładnie sprawdzać) więc nie zdziw się jeśli Mama nie będzie chciała nadłożyć kilometrów ;-)
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Postprzez Ania Gd » 2007-08-10, 10:34

W Mrzezinie też jest hodowla Berneńczyków: "Tańczące Mgły"
Oni mają suczkę Gaję z Przemożnej Chętki od Pani Basi z Rewy.
A i my często jeździmy na spacerki z Pompeją do Rewy.
I Panią Basię "Z Przemożnej Chętki" często spotykamy.
Więc w Rewie bardzo łatwo o takie nieumawiane Bernusiowe spotkanko. :mrgreen:
Avatar użytkownika
Ania Gd
 
Posty: 2108
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:18

Postprzez frappe » 2007-08-10, 16:35

Tylko pozazdrościć.... z Kiarunią rzadko jakieś Bernulki spotykamy, w okolicy jest kilka ale rzadko widać je gdzieś indziej niż na ogrodzie.... niedaleko nawet jest hodowla Bernarland :-)
frappe
 
Posty: 1528
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 22:18
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez AT » 2007-08-22, 02:05

latem są wakacje a w wakacje przyjeżdzają do nas DZIECIAKI :mrgreen: i wtedy

1. jest kogo pilnować

Obrazek

2. wreszcie ktoś śpi na mufkowym poziomie

Obrazek

3. jest więcej człowieków do budzenia (kto kocha budzić dzieci łapa do góry)

Obrazek

4. nad jeziorem jest więcej chętnych do rzucania patyka

Obrazek

5. niestety jest też więcej chętnych do zabrania patyka

Obrazek

6. i wiadomo że jak się nie popłynie z Panem w siną dal

Obrazek

7. to w domu zostanie się dokładnie wyprzytulanym

Obrazek
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Postprzez marzena » 2007-08-22, 13:42

Pływa wspaniale, przytula się nadzwyczajnie, dzieci pilnuje wzorowo, ale że basen nie zjedzony :!: Owacje, brawa, frenety :mrgreen:
marzena
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Szilkowa » 2007-08-22, 13:48

O tak widać że niania z niego wzorowa pływak doskonały no poprostu pies ideał i na medal :-D
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Postprzez Kasia » 2007-08-22, 14:00

:mrgreen: :mrgreen: o jaka cudna przytulaśna mordeczka na tym materacyku, wiecej proszę!
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez AT » 2007-08-22, 19:31

marzena napisał(a):Pływa wspaniale, przytula się nadzwyczajnie, dzieci pilnuje wzorowo, ale że basen nie zjedzony :!: Owacje, brawa, frenety :mrgreen:


taaaak... można by pomyśleć że ideał nam się trafił :mrgreen: jeśli chodzi o ciągły byt basenu w ogródku i to w niezmienionej postaci sama jestem w szoku. osobiście dawałam mu max 3 dni a to już prawie 2 miesiące. to ja troszkę zepsuję ten anielski wizerunek.
Mufka ma też wady.
1.kradnie buty (nie gryzie tylko wynosi i szukaj sobie)
2. kradnie i demoluje moje rozsady- jest zdolna zrobić naprawdę wiele żeby dorwać się do doniczki po to żeby rozsypać jej zawartość (ma własną koncepcję gdzie ten kwiatek ma rosnąć) i pogryźć na kawałaczki. wtedy nie wygląda tak anielsko :-D a ja nie biorę aparatu do ręki żeby ze złości go nie zepsuć....
;-)
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Postprzez Szilkowa » 2007-08-22, 20:12

No to widać że rozbujnik też jest niezły ;-)
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Postprzez Ania od Corteza » 2007-08-24, 11:04

He he tez wychodze z zalozenia, ze prawie ideal!
nasza mordzia baseny i pontony w mgnieniu oka niszczy :-/ a buty tak samo traktuje
ale za to nie rusza roslin zadnych
jak widac we wzorcu dopuszczalne sa rozne warianty cech i zainteresowan BPP :mrgreen:
glaskance dla Mufci - bardzo zajetej i pracowitej suni! :-D
Avatar użytkownika
Ania od Corteza
 
Posty: 450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:06
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez AT » 2007-08-24, 21:21

Mufolec wygłaskany i wyspacerowany śpi (chwilo trwaj)...
ona też własciwie roślin nie dewastuje tylko uwielbia rozgryzać te plastikowe doniczki w których są sadzonki.
a dziś rano Jej Berneńskość została przyłapana na podziwianiu kwiatków których nie zdążyła ukraść jak były sadzonkami i teraz taaakie duuuże urosły :mrgreen:

Obrazek
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Postprzez marzena » 2007-08-24, 23:35

Coś ta pańcia oszukuje z jedzeniem sadzonek ;-) Bo niby skąd te kaskady zieloności i kwiecia? A tak a propos basenów, to Horackowi zamontowałam w ogródku, żeby się chłodził w upały. I co? Wodę wypił, basenik zjadł :mrgreen: Mufka jako "niezjadacz" basenów na piedestał! Hip Hip Hurra :lol:
marzena
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez lidia i forest » 2007-08-25, 09:01

Mufcia wspaniała i bardzo opiekuńcza jak widze super zdięcia ja na razie nie wiem czy Forest lubi wode co prawda jak chodzimy nad Wisłe to ciągnie do wody ale na razie go nie puszczam zobaczymy potem buziaki dla Mufci
Avatar użytkownika
lidia i forest
 
Posty: 671
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-06-07, 15:50
Lokalizacja: Jawiszowice

Postprzez Tess » 2007-08-25, 09:43

Głaskanka dla dzielnej ogrodniczki :lol:
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości