Expert i Gerda Majowy Skarbiec

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez meggy » 2011-07-08, 14:27

Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez Kamil » 2011-07-08, 14:49

Avatar użytkownika
Kamil
 
Posty: 1461
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-04-12, 22:27
psy: Jantar i Atos

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez katty » 2011-07-08, 14:54

baksak napisał(a):Jestem!
obrazek
Obrazek został zmniejszony.


Expert ,ale Ty masz piękną mordkę :love: :love:, słodziutki jesteś i to bardzo .I w dodatku masz śliczne spojrzenie :love2: . Miziaczki dla Experta :-D
Avatar użytkownika
katty
 
Posty: 760
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-10-09, 21:32
Lokalizacja: Cz-wa
psy: Katty (BPP)

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez baksak » 2011-07-09, 16:20

Pokażę wam, że mam pazur!
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez anitka12224 » 2011-07-09, 22:30

cudo :love: :love2:
Avatar użytkownika
anitka12224
 
Posty: 788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-10-28, 17:17
Lokalizacja: Sobótka
psy: BPP- CARMEN spod Góry Ślęży ANKO i AYA Carmbern
Hodowla: CARMBERN FCI

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez Danka2208 » 2011-07-09, 23:13

:-D Maluch cudowny :-D
Avatar użytkownika
Danka2208
 
Posty: 912
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-02, 23:38
Lokalizacja: okolice Raciborza
psy: Frodo
Hodowla: Pamajo Canis Familiris

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez baksak » 2011-07-10, 20:10

Ja już nie wiem... jak ja mam podać do sądu babcię Małgosię? Czy na forum jest jakiś prawnik, który pomoże pieskowi? <beczy>

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Przecież właścicieli powinno się szczeniakom dobierać rozsądnie! Można by robić taki psi test Rorschacha - no wiecie takie plamy atramentowe. Kandydat przychodzi, wszystkie szczeniaki robią kupki, a kandydat na właściciela mówi co mu przychodzi do głowy... A bez tego... szkoda gadać! :|
Dziś tu u nas była burza. Burzyło się bardzo długo. Grzmiało i lało. I ja, biedak musiałem siedzieć na tym deszczu i słuchać grzmotów. Znaczy, tak do końca to nie musiałem, ale wiecie... Kudłaty z Borsukiem siedzieli na balkonie i mokli durnie uśmiechając się niemądrze. No to co ich miałem zostawić? Uległem moralnemu szantażowi. Tylko po co siedzieć tak na deszczu? Przecież taka burza to nie jest jakoś dużo głośniejsza jak tramwaj albo samolot.
W dodatku była dziś babcia. Ja troszkę się zdziwiłem, bo przecież ja mam babcię Małgosię, a to nie była ona. Ale Borsuk mówi, że można mieć więcej niż jedną babcię. I tak samo z dziadkiem.
Babcia była całkiem w porządku, przyniosła psie ciasteczka... dziadek dawał się kąsać i tarzał się ze mną po podłodze. Tylko, że Kudłaty wcale mi tych ciasteczek nie dał, tylko schował, że niby na później. Pewno sam chce zeżreć! Wystarczy spojrzeć na jego kałdun, na pewno wciąż żre jakieś psie ciasteczka. Ale od moich wara! Będę za nim łaził i pilnował. Jak się będzie do nich - dobierał obsikam mu brodę - niech ma!
To będę już szedł na balkon. To jest bardzo fajne miejsce, mogę powęszyć, zaglądać sąsiadom do ogródka, no i leżeć na zimnych kafelkach. Jak macie balkon to sami spróbujcie! <tak>
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez ruudzielec » 2011-07-10, 20:39

Hihi ale się uśmiałam <hahaha> taki słodki bidulek oddany takiemu "okropnemu" Pańciostwu :lol: :lol: :lol:
Uwielbiam takie psie zapiski, a jak jeszcze są do tego takie rozbrajające, rozczulające zdjęcia to już pełnia szczęścia <juhu> :radocha2:
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez nukari » 2011-07-10, 20:44

Oj maluchu ja ciut starszy Ci powiem nie narzekaj....mój dwunogi wymyśla jakies dziwactwa...pstryka potem patrzy a ja musze kombinować o co mu chodzi bo gdzieś blisko pachnie smaczkiem...kiedyś było bez kombinowania....pozdrowionka Axel <tak>
nukari
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez meggy » 2011-07-10, 21:15

:lol:
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez Justynka » 2011-07-10, 21:44

:lol: jesteś boski :-D
Avatar użytkownika
Justynka
 
Posty: 1017
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-18, 09:15
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Pako

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez Apcik » 2011-07-11, 00:04

Expert głaski od nas <pies> jak będzie Ci bardzo źle to zwiewaj z tego zwierzyńca i biegnij na południe :cwaniak:

super fotki :okok:
Avatar użytkownika
Apcik
Moderator Działu
 
Posty: 2985
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-08-15, 23:19
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków
psy: Cezary

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez baksak » 2011-07-11, 09:54

Apcik napisał(a):Expert głaski od nas <pies> jak będzie Ci bardzo źle to zwiewaj z tego zwierzyńca i biegnij na południe :cwaniak:

super fotki :okok:


Na południe? Ha, góry są gdzieś tam... ;) Nos mi też mówi, że na południu robią dobre piwo. ;) Kudłaty z pewnością pobiegł by ze mną. Myślę nawet, że by mnie wyprzedził. <luzik>
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez kerovynn » 2011-07-11, 10:02

baksak napisał(a):
Apcik napisał(a):Expert głaski od nas <pies> jak będzie Ci bardzo źle to zwiewaj z tego zwierzyńca i biegnij na południe :cwaniak:

super fotki :okok:


Na południe? Ha, góry są gdzieś tam... ;) Nos mi też mówi, że na południu robią dobre piwo. ;) Kudłaty z pewnością pobiegł by ze mną. Myślę nawet, że by mnie wyprzedził. <luzik>


Poległam :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: <haha> <haha> <haha>
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez baksak » 2011-07-12, 13:07

To znowu ja! :]

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Wczoraj odwiedził mnie dziadek. <hura>

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Podobno urwał się babci na chwilę. Wydaje mi się, że będę miał z niego pożytek. Bardzo miło się go kąsa, umie się bawić... tak coś czuję, że gdyby kudłaty na nas tak nie fukał, to obaj bawili byśmy się jeszcze lepiej. Ale to chyba tak już w życiu jest z tym fukaniem. Na dziadka fuka babcia, na mnie fuka kudłaty, na kudłatego fuka Borsuk. Nie wiem tylko jeszcze kto fuka na babcię... może to ja? Muszę sprawdzić następnym razem... ;>

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez Szelma1708 » 2011-07-12, 22:26

Mam słabość do tego psiaka od pierwszych zdjęć <tak>
buziaki w nochal <buzki>
Avatar użytkownika
Szelma1708
 
Posty: 148
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-10-27, 18:12
Lokalizacja: Wielkopolska
psy: Witt Berneńskie Łąki

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez Kamil » 2011-07-12, 22:41

Avatar użytkownika
Kamil
 
Posty: 1461
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-04-12, 22:27
psy: Jantar i Atos

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez aga.s » 2011-07-12, 22:57

Ja już nie wiem... jak ja mam podać do sądu babcię Małgosię? Czy na forum jest jakiś prawnik, który pomoże pieskowi?

Witam Expert ja to Basanti a ten starszy to Indi. Leżeliśmy w domku i słyszałam jak moje dwunogi czytały o Twoim problemie -jak podać do sądu babcię Małgosię. Wiesz mój dwunóg jest adwokatem mogę z nim porozmawiać /jak oczywiście ten bufon mnie zrozumie/ Wiesz tylko gada i gada ,ale słyszałam ,że na tym polega jego praca. Ja do końca tego nie kumam ,bo jestem jeszcza malutka. Starszy mówił mi, że to bardzo nudna praca. Skoro mój dwunóg tyle pracuje to myślę, żę pomoże Ci z babcią :radocha:
Najpierw daj jednak im szansę. Trzeba na nimi popracować- ja mam łatwiej ,bo Indii już ich wyszkolił. <hura> I tak już się nauczyli , ze jak siadam to dają mi smakołyk.
Jak problem się powtórzy , to pisz i będziemy razem radzić
Avatar użytkownika
aga.s
 
Posty: 1578
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-06-27, 12:56
psy: Indiana Jones , Basanti i Gabana BPP
Hodowla: Melle Dulcior

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez baksak » 2011-07-13, 16:56

aga.s napisał(a):Witam Expert ja to Basanti a ten starszy to Indi. Leżeliśmy w domku i słyszałam jak moje dwunogi czytały o Twoim problemie -jak podać do sądu babcię Małgosię. Wiesz mój dwunóg jest adwokatem mogę z nim porozmawiać /jak oczywiście ten bufon mnie zrozumie/ Wiesz tylko gada i gada ,ale słyszałam ,że na tym polega jego praca. Ja do końca tego nie kumam ,bo jestem jeszcza malutka. Starszy mówił mi, że to bardzo nudna praca. Skoro mój dwunóg tyle pracuje to myślę, żę pomoże Ci z babcią :radocha:
Najpierw daj jednak im szansę. Trzeba na nimi popracować- ja mam łatwiej ,bo Indii już ich wyszkolił. <hura> I tak już się nauczyli , ze jak siadam to dają mi smakołyk.
Jak problem się powtórzy , to pisz i będziemy razem radzić


Dzięki! Jak Kudłaty czegoś mi będzie zabraniał to mu powiem, żeby się wpierw skontaktował z moim prawnikiem! <hura>
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Expert Majowy Skarbiec

Postprzez aga.s » 2011-07-13, 21:37

Brawa. Przeczytałam Twoją wiadomość i wiesz co. Ja tak myślę ,że jesteś chyba pierwszym na ŚWICIE berneńczykiem, który ma swojego adwokata. Mój dwunóg bardzo się przejął Twoją sprawą :-D . Powiedz dwunogom, że jak nie dadzą smakołyka to dasz znać , a ja z moim dwunogiem już pogadam <hura> .
Musisz zobaczyć jaka fajna ze mnie dziewczynka , dlatego zajżyj na "POZDROWIENIA Z KOLUMNY" w dziale Przedstawiamy się <buzki>
Obśliń jęzorkiem buźki swoim dwunogom , a zobaczysz jak się obcieszą .
Basanti
Avatar użytkownika
aga.s
 
Posty: 1578
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-06-27, 12:56
psy: Indiana Jones , Basanti i Gabana BPP
Hodowla: Melle Dulcior

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości