Borys 'Utajony Huragan'

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: Borys 'Utajony Huragan'

Postprzez baksak » 2013-04-21, 21:24

To fatalnie, że trafiliście na panią która albo postąpiła nieetycznie udzielając nieprawdziwej informacji albo sędziując wybiera sobie na bieżąco które kryteria zastosuje a których nie. Nie wiem co gorsze.
Z drugiej strony Borys wygląda świetnie i nic, a już na pewno nie niekompetentna sędzina tego nie zmieni <tak>

Pozdrawiamy Borysa i czekamy na zdjęcia. A wzmiankowaną panią... hmm... pies ganiał ;>
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Borys 'Utajony Huragan'

Postprzez Poker » 2013-04-22, 12:42

zachowanie Pani Lidii - opiekunki sekcji - w czasie Waszej wizyty w Związku o/Sopot - całkowicie nieprofesjonalne (skarga za naciągactwo)
zachowanie Pani Lidii - sędziny - żenujące - brak słów (zaznaczam, że nie podważam dyskwalifikacji złamanych ogonków, a jedynie ten"dziwny" przypadek)
a poza tym i Waszym jak najbardziej zrozumiałym niesmakiem co do tego co powyżej to:
macie fantastycznego psa :-D ,
Borys - co regularnie oglądam w jego galerii towarzyszy Wam wszędzie i prezentuje "wyrobienie towarzyskie" godne podziwu <brawo> , a jego doświadczenia sytuacyjne (łódki, motorówki, obozy, ratownictwo) dałyby się rozłożyć na 3 psy :okok:

bardzo mi przypomina mojego Pokera w tym towarzyszeniu Wam we wszystkich czynnościach i aktywnościach, czasem odnoszę wrażenie, że mój pies ( a i Wasz Borys) o wiele lepiej zna świat ludzi i ich czynności codzienne i urlopowe, niż świat psów. Poker wpasował się w naszą codzienność znakomicie i nawet nieliczni ! nasi znajomi, którzy nie przepadają za psami, na rejsy wmeldowują się do nas na łódkę mimo jego obecności, a raczej właśnie dla niego i jego uroda odgrywa tu rolę drugorzędną - wszyscy podkreślają umiejętności współżycia i fantastyczny charakter psa <haha> bo to jest najważniejsze
całusy dla Borysa pozdrowienia dla Was i ... Robert Ty naprawdę robisz świetne zdjęcia więc je pokazuj ;>
Poker
 
Posty: 2223
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 14:22
Lokalizacja: nad Świdrem
psy: Poker (*)Hugo(*)O MójTySmutku, Porto CzarująceOczy

Re: Borys 'Utajony Huragan'

Postprzez Borys 'Huragan' » 2013-05-02, 15:46

Hej to JA - na razie Utajony, bo Robert przysypia, Huragan będzie na spacerze <juhu>.
No to już wiecie - szału nie ma, showu na wystawie nie było. Ale mógł być gdyby Robert w porę nie wyprowadził Emilii z hali. Trudno, kariery to ja w show-biznesie nie zrobię, modeling to nie dla mnie. Może i dobrze, bo to całe mycie, czesanie, ile zachodu, czasu. Borys uważaj bo się pobrudzisz, Borys nie będziesz biegał bez smyczy, Borys to, Borys tamto. Beznadzieja. Na szczęście mam to już za sobą.

Kiepska pogoda za balkonem. Ciepło się zrobiło. Jeszcze czekam z tym futrem, łudzę się że się zrobi zimno, ale się chyba nie doczekam. Dla tych co lubią zimę parę fotek ze spaceru na osiedlu.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
To jest miejsce zwane "przy wale". Widać wał i dwóch moich kumpli, po lewej Kodziro i Bruno - ten z prawej. Bawią się w "kto dłużej wytrzyma bez ruchu" <tak>

Ja to mam powodzenie u dziewczyn. Lgną do mnie, nawet wtedy kiedy chce mieć święty spokój. Odgonisz taką - to się obrazi. To pozwalam im na prawie wszystko. To jest Tosia.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Zdarza się, że dziewczyny walczą, która ma się ze mną bawić, Tu Masza i Tosia <brawo> <brawo>
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Największym łobuzem jest Bruno. Wszystkich zaczepia i ma ADHD. Ma takie coś, że chce każdemu psu zerwać obrożę. Mi też próbuje...
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
ale jeszcze nigdy mu się nie udało <juhu> <juhu> , bo jestem większy, szybszy, po prostu rządzę <luzik> JAk próbuje to ja go z tyłka raz dwa jak dobrze przymierzę to odlatuje na co najmniej metr i już więcej nie próbuje <hura>
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
i ja mam spokój, mogę się położyć i obserwować...
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Na spacerze pilnuję całej sfory. Jak się psy pokłócą to właściciele tych psów mnie wołają. No to ich pilnuję.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Ten mały to Kodziro - to taki mały samuraj- wielkie ego w małym ciele. Jak on mnie denerwuje.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
A jakie to zawzięte.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Na takiego malucha to szkoda zębów ...
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Mam inny sposób :radocha2: siadam na nim :radocha2: :radocha2:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Jest jeszcze parę innych sposobów - to kolejny <haha>
Tutaj Bruno szarpie Semi, więc biegnę i uspokajam, no i na środku stoi Kodziro ...
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Chwila zawahania... i...
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
a co tam, należy mu się <rotfl> <rotfl> <rotfl>
Jednak najbardziej lubię ganiać i demolować Bruna
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
No i tak wyglądają moje Huraganowe spacery
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

No ale zima się skończyła, wioślarze się cieszą, bo takiej pogody nie lubią ]:->
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Ostatnio były bardzo ważne regaty w Poznaniu, ja też tam byłem na finałach w niedzielę.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Moi koledzy często wygrywali <okok> Robert nie robił mi zdjęć bo dopingował swoich zawodników
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Próbowałem, ale te łódki są takie wąskie. Może się przerzucę na smocze łodzie, tam jest więcej miejsca. Moja Emilia jest smoczycą, choć nie wiem czy tak mogę o niej pisać ;> Tu jest czwarta z lewej strony w jasnej czapce.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Nieważne, ważne jest to że jutro jedziemy i na pewno dostanę od trenera szansę, żeby sprawdzić czy nadaję się na psa-smoka.
Na razie. Pozdrowienia dla wszystkich Majowych Skarbów, noooo i dla Babci Małgosi <papa> <papa> <papa>
Avatar użytkownika
Borys 'Huragan'
 
Posty: 48
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-12, 23:22
psy: Borys 'Utajony Huragan' z Majowych Skarbów

Re: Borys 'Utajony Huragan'

Postprzez baksak » 2013-05-02, 21:06

Jak zwykle fajne zdjęcia <tak>
Wystawami się nie przejmuj wcale <tak> Są przereklamowane! Mnie ostatnio Babcia goniła z nożyczkami. Wcale mi się nie podobało <nie>
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Borys 'Utajony Huragan'

Postprzez meggy » 2013-05-02, 21:11

Oj , byles bardzo grzeczny :lol:

Borysku sliczne foty :) dziekujemy za pozdrowiena :love2:
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: Borys 'Utajony Huragan'

Postprzez Wiola&Nero » 2014-03-03, 23:58

Pozdrawiamy Borysa i jego Ludzików <papa> Dzielnego Pana Psa spotkaliśmy w schronisku na Szrenicy :okok: Z wielką cierpliwością znosił "oblepianie" dziecięcych łapek <pies> a i mnie dostał się mały całus <prosi>
Borysku :love2:
Avatar użytkownika
Wiola&Nero
 
Posty: 608
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-18, 15:25
Lokalizacja: okolice Poznania
psy: Nike(*), Gina i Nero-BPP

Re: Borys 'Utajony Huragan'

Postprzez Poker » 2014-03-07, 18:59

ale Was nie było dłuuuugo ;> dobrze, że chociaż zdjęcia są i opis jak należy :okok:
Borys nabrał masy, znaczy się "zbyczał" <winko>
Borys 'Huragan' napisał(a):obrazek
Obrazek został zmniejszony.

ale ujęcie :okok:
Borys 'Huragan' napisał(a): Mam inny sposób :radocha2: siadam na nim :radocha2: :radocha2:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

<hahaha> <rotfl> kocham tego psa :lol:
Poker
 
Posty: 2223
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 14:22
Lokalizacja: nad Świdrem
psy: Poker (*)Hugo(*)O MójTySmutku, Porto CzarująceOczy

Poprzednia strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości