NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez marieanne » 2012-07-27, 21:19

KasiaT napisał(a):zagapi się biegnąc i przewróci się na prostej drodze

To jeszcze pół biedy, jak ON się przewróci. Gorzej, ze nasze czasem się zagapią i przewracają nas (no dobra, głównie Kamila :mrgreen: )
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez PaniBisiowa » 2012-07-28, 19:01

:mrgreen: To dobrze, że lepiej. Kurczaki, wiem, że to wasza galeria ale Obelix to chodząca kopia B. Normalnie-nienormalnie klon jeśli o zachowaniu mowa.

Jak możesz pozwalać, żeby psy lizały dziecko?! :mrgreen: Toż to przecież chodząca bomba zarazkowa :mrgreen: :mrgreen: To takie niehigieniczne :mrgreen: Pamiętaj, żeby stopy Małej przecierać przynajmniej domestosem :mrgreen: Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać ;-)
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez Gosia1812 » 2012-07-28, 19:51

Fajnie, że u Was coraz lepiej. Życzymy dużo zdrówka dla maleńkiej i niech czworonogi o nią dbają. Może jakiejś mruczanki - kołysanki by się nauczyły. :-D . Pochwalcie się jak maleńka urosła i czworonogi wyglądają w pełni lata.

Gosia z Kajką
Avatar użytkownika
Gosia1812
 
Posty: 890
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-12, 10:32
Lokalizacja: Puławy
psy: DSPP Kajka
Hodowla: Z Chełmskiego Grodu

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez jbeata » 2012-07-28, 21:47

Kasiu ja też do Was zaglądam i bardzo się cieszę, że u Was już dobrze <tak>
Bardzo chętnie obejrzałabym Twoją córcię i oczywiście " książęcą parę" więc czekam też, aż obfocisz te Twoje skarby i dasz "oko nacieszyć" <prosi> :-)
Avatar użytkownika
jbeata
 
Posty: 2942
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-07-28, 20:37
Lokalizacja: śląskie
psy: Pola,Rose,Klara,Beauty,Phoebe,Rolex, Erotica (*)
Hodowla: Mocne Góralki

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez Roma » 2012-07-29, 00:09

Ja też chętnie obejrzałabym już pewnie nie tak maleńką córeczkę no i koniecznie książęcą parę <tak>
Roma
 
Posty: 659
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-22, 12:10

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez KasiaT » 2012-07-29, 21:18

Elmo napisał(a): A jakbyś jeszcze wrzuciła zdjęcia czworonożnych no i dwunożnej <buzki> to by była pełnia szczęścia <papa>

Niedługo się zmobilizuję i coś powstawiam-najgorzej to zebrać się w sobie i powybierać z miliona zdjęć :mrgreen:

marieanne napisał(a):To jeszcze pół biedy, jak ON się przewróci. Gorzej, ze nasze czasem się zagapią i przewracają nas (no dobra, głównie Kamila :mrgreen: )

Dziękować temu co nad nami,to pomimo tego,że czasami moje czorty miewają "genialne"pomysły,to jednak na smyczy potrafią się zachować,i jeszcze mi się nie zdarzyło abym glebowała :mrgreen: -ale nic co psio-ludzkie nie jest nam obce,więc się nie zarzekam i wierzę w zdrowy rozsądek w tym wypadku Fruśki(bo to ona raczej byłaby zdolna do przewrotki-Felix jak idzie przy nodze,to żeby mógł to wrósłby w nogę i stał się moją całością <tak> ).

PaniBisiowa napisał(a)::mrgreen: To dobrze, że lepiej. Kurczaki, wiem, że to wasza galeria ale Obelix to chodząca kopia B. Normalnie-nienormalnie klon jeśli o zachowaniu mowa.

Jak możesz pozwalać, żeby psy lizały dziecko?! :mrgreen: Toż to przecież chodząca bomba zarazkowa :mrgreen: :mrgreen: To takie niehigieniczne :mrgreen: Pamiętaj, żeby stopy Małej przecierać przynajmniej domestosem :mrgreen: Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać ;-)

Wiesz,jak mój coś zmaluje,to zawsze myślę o Biszkopcie(i w większości przypadków, to jakbym przeżywała"de ża wi"-oczywiście czytacze,z Twoich opowieści)-ale czego tu się spodziewać,przecież w sumie to rodzina-piąta woda po kisielu lub kądzieli,ale zawsze gen,jest gen :mrgreen:
A co do lizania małych stópek -to podobne teksty czasami słyszę od niektórych"sterylnych człowieków",i jak odpowiem ,że najwyżej cała 3 będzie razem odrobaczana,to się pukają w głowę :mrgreen: A co mam małej zabraniać przyjemności,ja sama też konsumuję sierść wraz z jedzeniem i jeszcze od tego nie umarłam :mrgreen: ,przynajmniej już wiem,że chociaż na sierść psów nie będzie uczulona(w przeciwieństwie do wszystkiego innego).A jak niedługo zacznie raczkować,to już oczyma wyobraźni widzę wspólne posiłki z jednej miski ,i oburzony krzyk niepowołanych oczu :mrgreen:

Gosia1812 napisał(a): Pochwalcie się jak maleńka urosła i czworonogi wyglądają w pełni lata.

jbeata napisał(a):Bardzo chętnie obejrzałabym Twoją córcię i oczywiście " książęcą parę" więc czekam też, aż obfocisz te Twoje skarby i dasz "oko nacieszyć" <prosi> :-)

Roma napisał(a):Ja też chętnie obejrzałabym już pewnie nie tak maleńką córeczkę no i koniecznie książęcą parę <tak>

Niedługo zawalę Was zdjęciami <tak>
Avatar użytkownika
KasiaT
 
Posty: 2484
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-03, 15:40
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże
psy: Nefra-Kropelka i Obelix-Leszczyna

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez KasiaT » 2012-07-29, 21:41

No to teraz fotki-mam nadzieje,że nie zanudzę,bo będzie ich trochę-ale ja mam zawsze ogromny problem z wyborem i selekcją.
Czorty,czortosławy
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Obelix nawet podczas suszy potrafi wynaleźć odrobinę szlamu do wymoczenia,a oto tego efekty
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Fruśka w biegu-bardzo rzadki widok :mrgreen:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Czy ona musi tyle gadać?,uszy mi puchną,a oni wciąż gdzieś chodzą,więc to ja muszę pełnić rolę niańki
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

KWINTESENCJA PSIO-LUDZKIEJ MIŁOŚCI-zdjęcia nie wymagające żadnego komentarza :love:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
A tu widać jaki Obelix jest malutki :mrgreen:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Dalsza część miłosnych uniesień <tak>
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Mój mały osobisty mały człowiek-moja Pani Córcia Lena :love:
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Dziękuję za odwiedziny naszej galerii,mam nadzieje,że zaspokoiłam wzrokowców <tak>
Avatar użytkownika
KasiaT
 
Posty: 2484
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-03, 15:40
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże
psy: Nefra-Kropelka i Obelix-Leszczyna

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez Justynka » 2012-07-29, 21:57

ślicznie wyglądacie ;) córcię masz piekną <buja_w_oblokach> widać, że czortosławy super sprawdzają się w roli nianki i pilnowanie malej sprawi im przyjemność ;)
boska fotka :love: cudny widok
KasiaT napisał(a):obrazek
Obrazek został zmniejszony.


KasiaT napisał(a):[obrazek
Obrazek został zmniejszony.


<rotfl> Obelix jest boski :radocha: co za soczysty buziak <haha> tylko zachwytu nie widać ..
Avatar użytkownika
Justynka
 
Posty: 1017
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-18, 09:15
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Pako

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez Elmo » 2012-07-29, 23:08

KasiaT napisał(a):obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Co za "kruszynka" z Obelixa :mrgreen:
Lena cudowna... <buzki>
Avatar użytkownika
Elmo
 
Posty: 1322
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-09, 21:30
Lokalizacja: Płock
psy: Etap i... :]
Hodowla: Majowy Skarbiec

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez aga.s » 2012-07-29, 23:23

Piękne zdjęcia, dlatego teraz poprosimy o dużo więcej <tak>
Malutka prześliczna ,,a jakiego ma ochroniarza :radocha2:
Jak tak leżą na kocu ,to przypomniało mi to obrazek sprzed 13 lat .Moja Julcia ,a koło niej dwa ON-ki.
Róbcie dużo zdjęć ,bo ani się nie obejrzycie i będzie biegała po ringu wystawiając bernusia ( Jula dziś debiutowała w Będzinie )
Avatar użytkownika
aga.s
 
Posty: 1578
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-06-27, 12:56
psy: Indiana Jones , Basanti i Gabana BPP
Hodowla: Melle Dulcior

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez Gosia1812 » 2012-07-30, 08:40

Wow, jak te dzieci szybko rosną. Z Lenki to już spora panienka jest. Śliczniutka :love: Czorty też wspaniale się prezentują - jak niedźwiedzie. Wspaniałe jest zdjęcie, na których widać ogromną delikatność Nefry - prawdziwa z niej niania. A Obelix mam wrażanie, że wyciaga tę łapkę gdy siedzi obok Ciebie i Lenki jakby sam chciał ją przytylić albo wskoczyć to pańci na kolanka.

Gosia z Kajką
Avatar użytkownika
Gosia1812
 
Posty: 890
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-12, 10:32
Lokalizacja: Puławy
psy: DSPP Kajka
Hodowla: Z Chełmskiego Grodu

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez ruudzielec » 2012-07-30, 11:29

Nooo wreszcie jakieś fotki <hura>
I małe i duże piękne :love: (duże to za mało powiedziene, bo w przypadku tego olbrzyma imię zobowiązuje :lol: )
Pozdrawiamy i o więcej prosimy :mrgreen:
Avatar użytkownika
ruudzielec
 
Posty: 486
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-14, 12:01
Lokalizacja: Zabrze
psy: Viper

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez EwaM » 2012-07-30, 15:54

Wszyscy wyglądacie cudnie i uroczo <tak> Fajnie Was zobaczyć :-D Pozdrawiamy serdecznie-Wasze ciche wielbicielki :mrgreen: <buzki>
Avatar użytkownika
EwaM
 
Posty: 2852
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-13, 15:40
Lokalizacja: okolice Warszawy
psy: Nera-prawie BPP i Bora-prawie bokser:))))

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez marieanne » 2012-07-30, 15:57

KasiaT napisał(a):obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Małż szanowny nie zazdrosny o takie buziory z jęzorem? :mrgreen:
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez kerovynn » 2012-07-30, 16:00

Zasadniczo nie ślinię się na widok niemowlaków ;-) ale Wasza jest piękna bo ma bystre i mądre oczka. Dobra robota! <brawo>
A Ty Kasia to od Hobbitów pochodzisz? Bo jakoś mi się nie chce wierzyć, że z Obelixa taaaaaki niedźwiedź :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez m_u » 2012-07-30, 16:46

Świetne to zdjęcie z całującym Obelixem :okok:
Avatar użytkownika
m_u
 
Posty: 60
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-04-30, 13:38
Lokalizacja: Białystok
psy: cavalier Dante, wkrótce będzie berneńczyk

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez PaniBisiowa » 2012-07-30, 18:24

Obelixowi bardzo podobają się buziaczki <hahaha> <hahaha> <hahaha> :mrgreen: Córka ma super towarzyszy :-) A będe czekać na foty spożywania posiłku z psiej miski :mrgreen: ;-)
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez KasiaT » 2012-07-30, 20:36

Justynka napisał(a): widać, że czortosławy super sprawdzają się w roli nianki i pilnowanie malej sprawi im przyjemność ;)
<rotfl> Obelix jest boski :radocha: co za soczysty buziak <haha> tylko zachwytu nie widać ..

Z tą przyjemnością to bym polemizowała-bo czasami mała daje im ostro w kość wydając różnorakie dźwięki,od których im uszy puchną,i potrafi z miłości wsadzić im palec w ucho,oko lub wyrwać kawał sierści,ale dzielnie to znoszą błagalnie spoglądając na mnie :mrgreen:
A co do soczystego buziaka-niestety Obelix nie jest zbyt subtelny w okazywaniu miłości i zawsze zostawi na facjacie przynajmniej litr śliny-plusem dodatnim tej sytuacji jest to,ze zbytnio nie muszę zmywać szpachli z twarzy :mrgreen:

Elmo napisał(a):Co za "kruszynka" z Obelixa :mrgreen:

Taaa,kruszynka-jak usiądzie dupcią na stopę w celu mizianek,to normalnie krążenie ustaje i stopa dostaje "plam opadowych" :mrgreen:

aga.s napisał(a):
Róbcie dużo zdjęć ,bo ani się nie obejrzycie i będzie biegała po ringu wystawiając bernusia

Robimy całą masę-a ja też mam nadzieję,że mała będzie miała bernomanię i załapie psowego bakcyla <tak>

Gosia1812 napisał(a): A Obelix mam wrażanie, że wyciaga tę łapkę gdy siedzi obok Ciebie i Lenki jakby sam chciał ją przytylić albo wskoczyć to pańci na kolanka.

Taaa,wyciąga łapkę-raczej dobrze zagarnia łapskiem i przejeżdża pazurami-dlatego też mam minę jak "kot srający"-bo jak on tak delikatniutko i subtelnie domaga się pieszczot to można nieba liznąć i człowiek zastanawia się czy rozerwał skórę,czy może tym razem jeszcze nie :mrgreen:

ruudzielec napisał(a):duże to za mało powiedziene, bo w przypadku tego olbrzyma imię zobowiązuje :lol:

Tak zgadzam się w 100%-babcia Leszczyna miała nosa nadając mu takie imię i zapewne sama nie spodziewałaby się ,że wnusio tak wyrośnie :mrgreen:

EwaM napisał(a):Wszyscy wyglądacie cudnie i uroczo <tak> Fajnie Was zobaczyć :-D

A dziękuję,dziękuję-bardzo mi miło z tego powodu <tak>

marieanne napisał(a):Małż szanowny nie zazdrosny o takie buziory z jęzorem? :mrgreen:

Zazdrosny-ale o to,że mnie psiuty całują bez przyczyny i z "potrzeby serca",a on musi za każdego buziaka dawać smaczka, i prosić ,i prosić :mrgreen:

m_u napisał(a):Świetne to zdjęcie z całującym Obelixem :okok:

Mój SzM jest też z siebie dumny,że mu się powiodło chociaż raz :radocha:

kerovynn napisał(a):Zasadniczo nie ślinię się na widok niemowlaków ;-) ale Wasza jest piękna bo ma bystre i mądre oczka. Dobra robota! <brawo>
A Ty Kasia to od Hobbitów pochodzisz? Bo jakoś mi się nie chce wierzyć, że z Obelixa taaaaaki niedźwiedź :mrgreen: :mrgreen:

Tak mądra jak mamusia :mrgreen: -ale boleję nad tym,że odziedziczyła mój charakter,bo jak pomyślę,że będzie taką choleryczką i raptusem jak ja,to chcę aby okres niemowlęcy trwał wiecznie(gen jest gen-mój SzM twierdzi,że niczego innego nie można było się spodziewać :mrgreen: ).
A co do Hobbitów-to się nieźle uśmiałam-uwierz Felix jest naprawdę duży-nawet ostatnio jak zobaczyła go 4 mala z małżem ,to się za głowę wzięli i stwierdzili,że Zenek umali jest ogromny,ale nasz bije go na głowę :mrgreen:
Niedawno byliśmy nad jeziorem i zaczepił nas miejscowy wet,który gościł,jak się później okazało "sędziego psiego z wystaw"Niemca-i on był zachwycony Obelixem,jego budową,głową i stwierdził,że gdyby nie ta wada umaszczenia,to...nieźle połechtał moją próżność i uwielbienie do mojego olbrzyma(bo tez stwierdził,że jest oggggrrrrrooommmnnnyyychhh rozmiarów :mrgreen: ).

PaniBisiowa napisał(a):Obelixowi bardzo podobają się buziaczki <hahaha> <hahaha> <hahaha>

Taaa,czerwonos fujaros zawsze mu się świeci w chwilach ekscytacji-i jak dla mnie to krajobraz tak oczywisty,ze nawet przestałam zwracać na to uwagę.Czasami sobie myślę,że Obelix wychodzi z założenia,że po co myć jak można sobie powietrzyć :mrgreen:
Avatar użytkownika
KasiaT
 
Posty: 2484
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-03, 15:40
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże
psy: Nefra-Kropelka i Obelix-Leszczyna

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez meggy » 2012-07-30, 20:44

:lol: Ale sie usmialam rewelacytjna sesyjka!!!! modele :okok: cudni!
Pan pies piekny!
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez jbeata » 2012-07-30, 23:45

Mnie również Felix zadziwił swoją wielkością.....ogromny jest i piękny :-) znam te buziaki.... :lol:
Fotka z dziewczynami na kocyku bardzo wzruszająca i będzie piękną pamiątką kiedyś.
Ale tak najbardziej podoba mi się Lenka w kapelusiku i Jej śliczności grubiutkie fałdki tu i ów gdzie :-) <buzki> <buzki> :love: :love2:
Mamusia, też uważam w bardzo dobrej formie <okok>
Avatar użytkownika
jbeata
 
Posty: 2942
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-07-28, 20:37
Lokalizacja: śląskie
psy: Pola,Rose,Klara,Beauty,Phoebe,Rolex, Erotica (*)
Hodowla: Mocne Góralki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości