NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez EwaM » 2012-02-08, 14:54

Śliczne i mądre te Twoje berneńskie dzieci <tak> a Lenka urocza i pogodna :love2: Opowiadasz o nich wszystkich z taką miłością,że od razu robi się cieplutko na sercu w ten zimowy,mrożny dzień <tak> <okok>
Avatar użytkownika
EwaM
 
Posty: 2852
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-13, 15:40
Lokalizacja: okolice Warszawy
psy: Nera-prawie BPP i Bora-prawie bokser:))))

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez Tunia » 2012-02-09, 16:11

To świetnie, że sprawy mają się dobrze, że wszyscy jesteście już razem i możecie cieszyć się sobą.
Tunia
 
Posty: 86
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-01-27, 16:13
psy: Orsola

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez kerovynn » 2012-02-10, 10:26

Kasia, dobrze, że wróciłaś do swojej galerii - oglądam i czytam jak baśniowe opowieści :love:
Udały się Wam wszystkie dzieci <brawo> :mrgreen:
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez PaniBisiowa » 2012-02-10, 20:49

Tłukący się tłuk (padłam <hahaha> ) Obelix z obsikiwaniem siebie wdał się w wuja B. Możesz być dumna <hahaha> ;-) Fajne włochacze.
Pozdrówki dla całego Stada.
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez Leszczyna » 2012-02-10, 21:26

Kasia wielkie - gratulacje - spóźnione ale SZCZERE! Śliczną masz córcię - cud miód i orzeszki :-D Chwilę mnie nie było bo pełne ręce roboty z ,,gremlinami D,, Cieszę się że wujo ,,troskliwie,, opiekuje się córcią i podaję łapę :-/ Boziu chroń maleńką przed ,,podaj łapę,,Obelixa - trochę chłopak gabarytowy. Całuski dla wszystkich :-D
Leszczyna
 
Posty: 3169
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-11-14, 12:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez saba&mlis » 2012-02-10, 21:33

KasiaT napisał(a):obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Kasia ty lepiej sprawdz czy napewno masz berna a nie niedzwiedzia :lol:
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez jbeata » 2012-02-10, 23:53

Na prawdę wygląda jak niedzwiedz :lol: Potężny chłop wyrósł z niego :-)
Avatar użytkownika
jbeata
 
Posty: 2942
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-07-28, 20:37
Lokalizacja: śląskie
psy: Pola,Rose,Klara,Beauty,Phoebe,Rolex, Erotica (*)
Hodowla: Mocne Góralki

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez tysia » 2012-02-11, 18:23

Piękny "niedźwiadek" :-D :-D
Avatar użytkownika
tysia
 
Posty: 360
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-10, 17:45
Lokalizacja: Warszawa
psy: Ejmi i Gacek (kundelki)

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez Leszczyna » 2012-02-11, 18:42

A te futro łał <okok>
Leszczyna
 
Posty: 3169
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-11-14, 12:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez Miśka » 2012-02-19, 22:41

<brawo> Wielkie Gratulacje dla rodziców!! <brawo>
Córeczka urocza, dużo zdrówka!! :love:
Miśka
 
Posty: 39
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-13, 22:44
psy: Gora vel Olsza

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez Roma » 2012-02-24, 00:31

Ufff, zaległości nadrobione <tak> Lenka śliczne dziecię, niech Wam rośnie zdrowo , na pociechę tatusiowi <brawo>
Z Obeliska prawdziwy niedźwiedź się zrobił.Dobrze, że Nefra trzyma w ryzach tego podlotka, ktoś musi rządzić ;-)
Roma
 
Posty: 659
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-22, 12:10

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez Gosia1812 » 2012-02-28, 11:23

Co tam słuchać u maleńkiej księżniczki i kudłatych czworonogów?

Gosia z Kajką
Avatar użytkownika
Gosia1812
 
Posty: 890
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-12, 10:32
Lokalizacja: Puławy
psy: DSPP Kajka
Hodowla: Z Chełmskiego Grodu

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez saba&mlis » 2012-03-08, 15:45

Co tam u rodziny niedzwiedzia, mam nadzieje ze juz wszyscy zdrowi :-D
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez annasm » 2012-03-08, 17:36

Gratulacje - piękna córa!
Avatar użytkownika
annasm
Administrator
 
Posty: 4735
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-17, 17:31
Lokalizacja: Warszawa
psy: CHUCK Tanais(*), WINNIE(*) I COOPERS CHOICE

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez KasiaT » 2012-03-08, 19:14

EwaM napisał(a):Śliczne i mądre te Twoje berneńskie dzieci <tak>

No to,że śliczne to się zgadzam,ale żeby od razu mądre......no nie wiem-Nefra jak to przystało na rasową sucz,to jej akurat rozumu nie brakuje,ale Obelix :boszz: -temu to chyba przeszczep mózgu nie pomoże-normalny wioskowy głupek-normalnie brak słów,aby opisać jego poczynania,a czasami to ręce,nogi i majtki opadają :mrgreen:

kerovynn napisał(a):Kasia, dobrze, że wróciłaś do swojej galerii - oglądam i czytam jak baśniowe opowieści :love:

:oops: Aniu miło mi okrutnie :oops: -szkoda tylko,że Ty tak rzadko chwalisz się Esią i Robinem....

PaniBisiowa napisał(a):Tłukący się tłuk (padłam <hahaha> ) Obelix z obsikiwaniem siebie wdał się w wuja B. Możesz być dumna <hahaha> ;-)
.


Oj tłukące się tłuki to jeszcze lekkie powiedzenie,a to że Obelix wdał się w wujcia ....za to będę pomstować,bo uczeń przerósł mistrza.Nie dość,że szczy jak baba(chociaż ostatnio podnosi nogę,ale tylko poza granicami swojej posesji-bo przecież u siebie nie musi się wysilać ;> ),to potrafi w ferworze walki z Nefrą zapomnieć o tym,że szczy i non stop wali od niego pięknym uryniastym zapachem.Oczywiście żarcie wszystkiego co zobaczy też ma po rodzince,ale najgorsze jest jego kupożerstwo-czasami się zastanawiam czy nie ma radaru truflowego :kulka: ,bo wszędzie ,ale to wszędzie potrafi wyniuchać kupale różnych kalibrów i je zeżreć,a później z dumą przychodzi i jeszcze dopomina się o buzi-normalnie masakra(i dodam,że ani naturalne gryzaki,ani tabletki nie robią na nim wrażenia-po prostu ten typ tak ma-tylko te co miesięczne badanie kału doprowadza mnie do szału...).A oprócz tego zachowuje się jak przerośnięty szczeniak nie zdający sobie wcale sprawy ze swojej masy i postury-nie patrzy gdzie i na czym siada(oby tylko jemu było wygodnie)-jak czasem nie zbiorę szybko głowy,to niestety jego gruba dupcia ląduje mi bezpośrednio na twarzy;a biedna Nefra non stop jest przez niego przygniatana-bo ją traktuje jak osobiste posłanie.Oczywiście jak na głupka przystało,to wcale nie orientuje się o co chodzi z moja córcią-trzeba mieć oczy wokół głowy-normalnie zero wyczucia i taktu-dobrze,że chociaż Nefra zachowuje się jak na damę przystało-bo żebym miała takie dwa czorty ,to bym zwariowała.I oświadczam tutaj,że jak kiedyś komuś zabraknie wody ,to śmiało może walić do mnie jak w dym,bo gdy Felix zobaczy chociażby ogryzek od jabłka,to dostaje nie ślinotoku,ale kranotoku-można podstawić 1,5 litrową butelkę i napełnić ją do końca.Ale pomimo tego,że taki z niego głupek ,to jak spojrzy i się wtarabani na kolanka -to można mu wszystko wybaczyć.

Leszczyna napisał(a): trochę chłopak gabarytowy.

saba&mlis napisał(a):
Kasia ty lepiej sprawdz czy napewno masz berna a nie niedzwiedzia :lol:

Gabarytowy to on jest <tak> niedzwiedziowy też-ale pod ta toną futra(bo tak się ofutrzył,że nawet nie chcę myśleć ile będzie roboty jak to wszystko zacznie wyłazić)to sama skóra i kości-a nie wiem jak go podtuczyć-bo żre tyle,że dinozaur przy nim to pikuś-może to i lepiej,bo podczas mojej nieobecności mój SZM zrobił z Nefry stolik do kawy :mrgreen:

Roma napisał(a): Lenka śliczne dziecię, niech Wam rośnie zdrowo , na pociechę tatusiowi <brawo>

saba&mlis napisał(a):Co tam u rodziny niedzwiedzia, mam nadzieje ze juz wszyscy zdrowi :-D

Gosia1812 napisał(a):Co tam słuchać u maleńkiej księżniczki i kudłatych czworonogów?



Oj z ta pociechą to nie do końca tak jakbyśmy chcieli,bo mała ma dopiero 2 m-ce ,a ja już byłam z nią 3 razy w szpitalu :-/ -jak pomyślę co nas jeszcze czeka .....(mam nadzieję,ze za jakiś czas się wszystko unormuje,bo czasami brak mi sił i wyję jak bóbr).

A o swoich kudłaczach popiszę i powstawiam fotki jak się wszystko choć troszkę uspokoi i nie będę musiała latac między szpitalem,a domem....
Dziękuję za pamięć i odwiedziny w naszej galeryjce <tak>
Avatar użytkownika
KasiaT
 
Posty: 2484
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-03, 15:40
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże
psy: Nefra-Kropelka i Obelix-Leszczyna

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez kerovynn » 2012-03-08, 19:25

Kasia, z malutka na pewno sie unormuje - dzieci moich braci wszystkie początkowo przechodziły jakieś dziwne choróbska, jednego to nawet trzeba było chrzcić przed ustalonym terminem bo mu szans na przeżycie nie dawali. Z Adą to samo - pierwsze parę miesięcy co i rusz lekarz i szpital. Specjalne jedzenie, po każdym karmieniu ulewało sie tak, że mało co zostawało w brzuszku. Było, minęło. U Was też tak będzie.
Czytam opis Obelixa i widzę mojego Robina :-D :-D :-D - faceci chyba tak mają :radocha: , z tym, że "trufle" to on tylko ludziowe... wciąga albo wciera <krzyk>
Trzymajcie się ciepło i czekamy na foty :-D
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez Gosia1812 » 2012-06-28, 08:36

Co tam u was słychać. Jak maleńka, czy wszystko już w porządku?
Co u czworonogów ?

Gosia z Kajką
Avatar użytkownika
Gosia1812
 
Posty: 890
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-12, 10:32
Lokalizacja: Puławy
psy: DSPP Kajka
Hodowla: Z Chełmskiego Grodu

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez PaniBisiowa » 2012-07-26, 19:35

Halo, halo?
Mam nadzieję, że u Was dobrze :-)
Avatar użytkownika
PaniBisiowa
 
Posty: 2547
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-13, 13:48
psy: Biszkopt (ORLANDO Stoplandia)

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez KasiaT » 2012-07-27, 21:06

Gosia1812 napisał(a):Co tam u was słychać.

PaniBisiowa napisał(a):Halo, halo?
Mam nadzieję, że u Was dobrze :-)


A u nas raz lepiej,raz gorzej-ale ogólnie wychodzimy na prostą.Mała rośnie,a dzięki opiece CZD w W-awie w końcu pomału się wszystko normuje.
A moje psowate-no cóż latka lecą -Nefra niedawno obchodziła 2 urodziny,i dalej niepodzielnie rządzi i "pomiata"Obelixem,a pomimo upływu czasu mój "wioskowy głupek"w dalszym ciągu nim jest i raczej tak już zostanie :mrgreen: Jednak Obelix jest moją ślimakowatą miłością,pies kochający wszystko i wszystkich,z iście prawdziwym berneńskich charakterem i tym specyficznym siadaniem dupcią na stopie w celu mizianek(kocham to w nim na zabój)-a z wyglądu :love: Pan Pies pełną gębą-ma 75 cm w kłębie(a może już teraz i więcej),piękną sierść,ogromną cudną głowę i w końcu zaczął nabierać masy,i jego klata nabiera męskiego wyglądu,a oczy....jak nic zakochać się i umrzeć-Pies ideał(tylko czasami obślimoli masakrycznie ciuch,wykopie schrony p/atomowe,wpadnie do sąsiadów do oczka wodnego w celu kąpieli i konsumpcji niesamowicie drogich chińskich rybek,obejszczy sobie świeżo wykąpane futro,zagapi się biegnąc i przewróci się na prostej drodze,i tak mogłabym wymieniać i wymieniać....).
Najbardziej cieszy mnie to,że córcia świata nie widzi za psami,a one za nią-pierwszy raz głośno się zaśmiała,jak Nefra i Obelix wylizały jej stopy-a teraz to ich taki codzienny rytuał :mrgreen:
pozdrawiam
Avatar użytkownika
KasiaT
 
Posty: 2484
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-03, 15:40
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże
psy: Nefra-Kropelka i Obelix-Leszczyna

Re: NEFRA -Kropelka i OBELIX-Leszczyna-"Nasza książęca para"

Postprzez Elmo » 2012-07-27, 21:18

To bardzo dobrze, że u Was wszystko w normie. A jakbyś jeszcze wrzuciła zdjęcia czworonożnych no i dwunożnej <buzki> to by była pełnia szczęścia <papa>

Spoiler:
Avatar użytkownika
Elmo
 
Posty: 1322
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-09, 21:30
Lokalizacja: Płock
psy: Etap i... :]
Hodowla: Majowy Skarbiec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości