Kinga i jej Stadko

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Kinga i jej Stadko

Postprzez Kasia » 2007-03-02, 10:27

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Kasia » 2007-03-02, 10:33

i część druga

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a Kinga teraz nam całe towarzystwo przedstawi :mrgreen:
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez saganka » 2007-03-02, 10:44

Psy i zdjecia rewelacja!!! Poprosimy o przedstawienie towarzystwa :-)
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Kasia » 2007-03-02, 10:48

śliczne są, nie? takie gładkie,błyszczace i eleganckie!.
no i zawsze tak jest, ze jak juz sie umocnie w postanowieniu o następnym bernie to pojawia sie ktos z takimi cudeńkami :mrgreen:
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Cefreud » 2007-03-02, 11:08

cudne, i te kluchy na końcu łapek :-)
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Przedsawiam moje przyjaciółki

Postprzez Guard » 2007-03-02, 11:36

Witam,
Bardzo, bardzo dziękuję Kasiu za pomoc. Dzięki Tobie zdjęcia są w galerii. Już przedstawiam moje towarzysto: Ta dostojna czarna dama to Parwati nasza ukochana labka, a jednocześnie opiekunka szwajcarek, pochodzi z hodowli Herbu Zadora . Te dwie szwajcarki to Rota i Winter. Obie są z hodowli von den Gaensewiesen z okolic Linzu.
Wszystkim serdecznie dziękuję za miłe przyjęcie
Kinga i trzy sunie
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Postprzez Ania Gd » 2007-03-02, 11:40

Kasia napisał(a):śliczne są, nie? takie gładkie,błyszczace i eleganckie!.
no i zawsze tak jest, ze jak juz sie umocnie w postanowieniu o następnym bernie to pojawia sie ktos z takimi cudeńkami :mrgreen:


Karolina
ależ nie musisz rezygnować z następnego Bernusia.
Możesz mieć dwa w jednym. ;-)
Jak ogolisz Bossa to przez jakiś czas będziesz miała takie krótkowłose cudo. :-D
(Dopóki nie odrośnie) :mrgreen:
Avatar użytkownika
Ania Gd
 
Posty: 2108
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:18

Postprzez Kasia » 2007-03-02, 11:48

Kinga powiedz czy ciężko jest sprowadzić szwajacara?

Ania - pierwsze podejście juz zrobiłam ale zaczynała sie jesień wiec nie chciałam Bosia pozbawiac futerka - ale na tą wiosnę/lato będzie ostre cięcie!
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Guard » 2007-03-02, 12:01

Kasiu
My czekalismy cierpliwie 2 lata. Są cudowne, mają fantastyczny charakter. Ale bernusie mają podobne usposobienie i też są kochaniutkie. Chcieliśmy mieć z hodowli ze Szwajcarii, bądź z Austrii. Dobre hodowle maja kolejkę oczekujących, ale co tam czas szybko mija........ Już są z nami ponad 2 lata.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Postprzez Kasia » 2007-03-02, 12:03

Ja na pewno bedę miała sunię (tylko no dylemat rasy).Rozmawiałam z Bożenką Pretorową o włosie - gubieniu, sprzątaniu bo t jednak inny rodzaj wlasa niż u berna jest.Jak u Twoich dziewczyn z linieniem i pielęgnacją?
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Guard » 2007-03-02, 12:11

Nie będę kłamała, że nie gubią włosa. Przy trzech takich panienkach w domu /bo w ogródku są kilka godzin/ ręsztę dnia i nocki spedzaja z nami, codziennie jest konieczność zamiatania, a w deszczowe dni, wiadomo błotko. Nasz dom nie przypomina muzeum. Ale sterylnie to powinno być w szpitalu. Coś za coś. Ja wolę mieć psiaki.Z ogródka Jordanowskiego też już zrezygnowałam. Trawnik bardziej wygląda jak poligon, a moje kwiaty, chyba już rosną w głąb ziemi, bo jakoś w ostatnich latach ich nie widzę.
Może słabnie mi wzrok.
Kinga
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Postprzez Grażyna i Coffee » 2007-03-02, 12:11

Piękne wszystke trzy sunie , świetnie się komponują .Czy one nie marzną w zimie?

Głaskanka dla ślicznotek :-D
Avatar użytkownika
Grażyna i Coffee
 
Posty: 1244
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 09:45
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Guard » 2007-03-02, 12:13

Nie będę kłamała, że nie gubią włosa. Przy trzech takich panienkach w domu /bo w ogródku są kilka godzin/ ręsztę dnia i nocki spedzaja z nami, codziennie jest konieczność zamiatania, a w deszczowe dni, wiadomo błotko. Nasz dom nie przypomina muzeum. Ale sterylnie to powinno być w szpitalu. Coś za coś. Ja wolę mieć psiaki.Z ogródka Jordanowskiego też już zrezygnowałam. Trawnik bardziej wygląda jak poligon, a moje kwiaty, chyba już rosną w głąb ziemi, bo jakoś w ostatnich latach ich nie widzę.
Może słabnie mi wzrok.
Kinga
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Postprzez Kasia » 2007-03-02, 12:25

a to akurat nie tragedia ze sprzątaniem - berny tez zrzucają wiec nie ma zmiłuj ze sprzątaniem...a poiwedz mi (nawiązując do tego co pisała Grazynka) jak jest zimą? u nas temperatury są mocno nskie - jak one to znoszą?
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez sylwiaczek » 2007-03-02, 12:31

Piękna kolekcja (o ile mogę tak nazwać te trzy wytworne damy).
Avatar użytkownika
sylwiaczek
 
Posty: 408
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-12-13, 12:17
Lokalizacja: Szkocja
psy: Luna Dark [*], Meggie [*], Seneka [*]

Postprzez Ania Gd » 2007-03-02, 12:32

Myślę że w Szwajcarii i w Austrii jest znacznie zimniej niż u nas
i nie przypuszczam żeby ktoś tam się bawił w ubieranie piesków
więc chyba wytrzymują te temperatury bez trudu.
Może być tylko probem w tym, że na skutek trzymania w domu nie wytworzą dostatecznie gęstego podszerstka.
Ale to dotyczy wszystkich piesków.
Bernusie też potrafią być "łyse" i wtedy nieco marzną. :mrgreen:
Avatar użytkownika
Ania Gd
 
Posty: 2108
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:18

Postprzez Guard » 2007-03-02, 12:45

Podczas zeszłorocznych mrozów, jak przez kilka dni utrzymywała się temperatura -25 stopni, to były w domu. W pozostałe zimowe dni bez problemu sa na ogródku, ale jak już pisałam, w nocy śpią na kanapie. Na ogródku mają zbudowany drewniany domek z dwóch ścian w środku ocieplany wełną. Sa tam razem 2 szwajcarki, a labunia ma osobny wybieg. Myśle, że nie marzną. Na szczęcie takie solidne mrozy, przynajmniej w wielkopolsce nigdy nie utrzymuja się dłużej. Zawsze zimą karmimy je lepiej, żeby miały co spalać.
Kinga
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Postprzez Natalia i Galwin » 2007-03-02, 12:45

Śliczne pieski ;-)
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Postprzez Kasia » 2007-03-02, 13:22

U mnie w grę wchodzi mieszkanie w domku, to o co sie martwię to róznica temparatur miedzy domem a podwórkiem (w domu ok 20, na podwórku - 25 nawet - 30), mysle, ze w takiej sytuacji taka niby - derka nie zaszkodzi.
To co zdecydowanie dle mnie przemawia za dużymi to to, ze rasa nie jest "modna" a tym samym nie ucierpiała jeszcze tak jak np labki, goldki czy juz w duzej mierze berny.

Dwa lata czekania mówisz? chyba sie powinnam zacząc rozglądac...
Kasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Guard » 2007-03-02, 13:37

Kasiu,
może znajdziesz hodowlę, gdzie nie czeka się tak długo. Ja się uprłam na jedną i cierpliwie czekałam na swoją kolejkę nie szukając już w innych. Kiedyś byłam na wystawie w Wells w Austrii przy okazji rodzinnych odziwiedzin. Zachorowaliśmy z mężem na tę samą rasę i juz nam tak zostało. Na tej wystawie, były pieski z tej hodowli i uparłam się, że chcę z tej a nie innej. Mieliśmy już w tym czasie labradorke, więc czekanie nie było takie smutne. Życzę Tobie cierpliwości, szukaj ze spokojem bez pośpiechu.
Kinga i trzy sunie
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Następna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości