SZCZĘŚCIE TY MOJE

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: SZCZĘŚCIE TY MOJE

Postprzez P.P. » 2012-02-13, 21:49

My również niezmordowanej Seniorce życzymy zdrówka <okok>
Może Pańcia zaprezentuje dziewczynę w weteranach na wystawach ?
Avatar użytkownika
P.P.
 
Posty: 1966
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-30, 21:47

Re: SZCZĘŚCIE TY MOJE

Postprzez Wanda » 2012-02-13, 21:55

Tak, Przemku juz w zeszłym roku na Gdyńskiej wystawie Betka wystapiła w weteranach i na BIS- ach zajęła I miejsce - BIS weteranów :)) w tym roku tez gdzieś ją pokarzemy żeby wszyscy wiedzieli że bernusie moga w tym wieku być w dobrej formie.
Avatar użytkownika
Wanda
 
Posty: 1982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 13:21
Lokalizacja: Rumia
psy: Beta(*),Dracoh(*),Basma,Ginnger,Hocus,Denzel,Lara
Hodowla: Szczęście Ty Moje

Re: SZCZĘŚCIE TY MOJE

Postprzez 4mala » 2012-02-13, 22:58

No pięknie, teraz już wiem po kim Vector przerabia patyczki na zapałki i robi regularne wycinki w lesie :okok:
Mamunia Betka - cudowna :love:

Wandzi gorące pozdrowienia i miziańce dla całego stadka <pies>
Avatar użytkownika
4mala
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 21:18
Lokalizacja: Białystok
psy: Vector Szczęście Ty Moje

Re: SZCZĘŚCIE TY MOJE

Postprzez P.P. » 2012-02-13, 22:59

Jejku ,ale jestem do tyłu <boisie>
Wandziu w takim razie życzę dalszych sukcesów :-D
Avatar użytkownika
P.P.
 
Posty: 1966
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-30, 21:47

Re: SZCZĘŚCIE TY MOJE

Postprzez KasiaT » 2013-02-10, 22:35

"Uprzejmie donoszę" :mrgreen: ,że w dniu dzisiejszym miałam przyjemność poznać psa pochodzącego z Waszej hodowli <tak>. Do tej pory mieszkał w Białymstoku,ale jego Panciostwo stwierdziło,ze czas najwyższy wybudować dom,aby ich pupil miał okazję poznać wioskowe życie.Z tego wszystkiego i całego zaskoczenie zapomniałam na śmierć jak się przystojny weteran nazywa-bo jego Pan polował na nas od listopada-jednak zawsze mijaliśmy się na spacerach-jednak dzisiaj jak zobaczył nas przez okno wyleciał w samych kapciach krzycząc ,że chce do nas dołączyć(był to przekomiczny widok :mrgreen:,bo zasuwał po polach ). Wracając do psiaka-chłopak ma 8 lat ,jest przepiękny,zrównoważony,misiowaty wcale nie widać po nim jego wieku(nie ma ani jednego siwego włoska),jego imię zaczyna się na L(skleroza nie boli,ale trzeba się nachodzić)-następnym razem zabiorę aparat w celu uwiecznienia tego przystojniaka.
Gratuluję pięknego wnusia-babcia może pękać z dumy-sama życzyłabym sobie aby moje dwa czorty w takiej kondycji i zdrowiu dożyły tylu lat <okok>
Avatar użytkownika
KasiaT
 
Posty: 2484
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-03, 15:40
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże
psy: Nefra-Kropelka i Obelix-Leszczyna

Re: SZCZĘŚCIE TY MOJE

Postprzez Wanda » 2013-02-11, 09:38

Dzięki za doniesienie :) z najstarszych psów mieszkających w Białymstoku to jest z motu "G" Graal w domku wołany Lupo i to pewnie o niego chodzi z tym że on 18 lutego kończy 7 lat. Ciesze się że jest w dobrej kondycji i zdrowiu, jest z bardzo fajną rodziną. Jest jeszcze młodszy z miotu "V" Vector 4 lata tez przeprowadzili sie pod Białystok nie pamiętam nazwy miejscowości.
Jeśli spotkacie się na spacerku to proszę mocno wyściskać Lupo i pozdrowić właścicieli i jak się da zrobić jakieś zdjęcie to byłabym wdzięczna bo nie mam aktualnych.
Avatar użytkownika
Wanda
 
Posty: 1982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 13:21
Lokalizacja: Rumia
psy: Beta(*),Dracoh(*),Basma,Ginnger,Hocus,Denzel,Lara
Hodowla: Szczęście Ty Moje

Re: SZCZĘŚCIE TY MOJE

Postprzez saba&mlis » 2013-02-11, 11:57

Kasia czasem z Vektorem też chodzi na spacerki ;)
viewtopic.php?f=28&t=4039&start=140#p332848
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: SZCZĘŚCIE TY MOJE

Postprzez KasiaT » 2013-02-11, 22:04

Wanda napisał(a):Dzięki za doniesienie :) z najstarszych psów mieszkających w Białymstoku to jest z motu "G" Graal w domku wołany Lupo i to pewnie o niego chodzi z tym że on 18 lutego kończy 7 lat. Ciesze się że jest w dobrej kondycji i zdrowiu, jest z bardzo fajną rodziną. Jest jeszcze młodszy z miotu "V" Vector 4 lata tez przeprowadzili sie pod Białystok nie pamiętam nazwy miejscowości.
Jeśli spotkacie się na spacerku to proszę mocno wyściskać Lupo i pozdrowić właścicieli i jak się da zrobić jakieś zdjęcie to byłabym wdzięczna bo nie mam aktualnych.

Tak to dokładnie ten psiak-być może właściciel się pomylił i w tym psowo-ludzkim rozgardiaszu zamiast 7 powiedzial 8 lat,co nie zmienia faktu,że chlopak jest w rewelacyjnej kondycji,przy moich czortach ,mimo tego,że jego Pan mówił,że to stateczny jegomość i nie będzie się z moimi zapewne bawił,szalał jak podlotek az nie mogłam uwierzyć,że tak może zachowywać się starszy pies <tak> Co do zdjęć,to przy okazji kolejnego spacerku(a nasza wiosko -kolonia nie jest zbyt duża i przez okno i dzielące nas pola możemy wylukać kiedy sąsiedzi wybierają się na spacer(a Pan Lupo powiedział,ze nam nie odpuści i w każdy weekend będzie nas nachodzić )więc zapewne będzie kolejna okazja na zdjęcia.Najbardziej z tego wszystkiego(oczywiście oprócz psowatych)jest zadowolona moja córcia,bo jej się berny rozmnożyły :mrgreen:
saba&mlis napisał(a):Kasia czasem z Vektorem też chodzi na spacerki ;)
viewtopic.php?f=28&t=4039&start=140#p332848

A tutaj zgodzę się całkowicie z Marysią,że z Vectorkiem i z jego Panciostwem znamy sie całkiem dobrze <tak>
Jeszcze raz gratuluję fajowego wnusia <tak>
Avatar użytkownika
KasiaT
 
Posty: 2484
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-03, 15:40
Lokalizacja: Dobrzyniewo Duże
psy: Nefra-Kropelka i Obelix-Leszczyna

Poprzednia strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości