Pozdrowienia od moich bab!

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Postprzez Alicja i Spartki » 2007-10-02, 10:05

Jujka ale masz fajne dziewcze :-) uściskaj od spartków -szczególnie od meskiej populacji :-D :-D .Słuchaj Ty to masz dobrze na grzybki sobie jedziesz ja niestety nie moge za bardzo bo jak bym do lasu wpadała z taka gromadką to by inni grzybiarze na zawał padli-po pierwsze
po drugie toż oni by wszystkie grzyby stratowali :-D :-D
wiesz, mi to tylko pozostały wielo-hektarowe :mrgreen: łąki i na nich jak są to pieczarki-ale niestety tak na poważnie też nie w moim zasiegu bo jak taka banda wypadnie ze spartkowozu to wiesz co się dzieje -tak pędzą ze aż ziemia drży :-D :-D -podobnie cos do trzęsienia :-D ziemi.Pozdrawiam -szkoda że nie mogłam być na klubówce,mam nadzieję że jeszcze kiedys sie spotkamy.pozdrawiam ala z całą czeredą spartkową.
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Postprzez Ania od Corteza » 2007-10-02, 10:37

O, dzieki, dzieki, jezor imponujacy jak i cała reszta :->
Pozdrawiamy serdecznie i prosimy o częstsze raporty z grzybobrania i innych rozrywek w Jujkolandii ;-)
Avatar użytkownika
Ania od Corteza
 
Posty: 450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:06
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez jujka » 2007-10-02, 10:42

Aniu, a czy widziałaś Fimkę dedykowaną Wandzi? :lol:

Jeśli nie, mogę wrzucić. Ale uprzedzam - trzeba mieć mocne nerwy :mrgreen:

Ala... bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Wentyl też. Z uśmiechem na pysku prosi o pozdrowienie braci ze Spartkowa. Szczególnie ciepło męskiej braci (naprawdę szczególnie, gdyż ponieważ natenczas siedzi bidula przy bramie i nawołuje... ma TE dni :mrgreen: ).

Co do grzybów, to się jutro wybieramy. Chcemy wziąć też Fimiszona. Zobaczymy, ile kurek zbierzemy :lol:
jujka
 
Posty: 307
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Wanda » 2007-10-02, 11:01

Tylko mokra Fimka wywołuje dreszcz emocji natomiast czyściutka i suchutka jest słodka jak cukierek.
Justyna czy bedziesz ją wystawiać w Poznaniu, bardzo bym ją chciała zobaczyć na żywo.
Avatar użytkownika
Wanda
 
Posty: 1982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 13:21
Lokalizacja: Rumia
psy: Beta(*),Dracoh(*),Basma,Ginnger,Hocus,Denzel,Lara
Hodowla: Szczęście Ty Moje

Postprzez Alicja i Spartki » 2007-10-02, 11:11

Jujka wiesz co :-D prezes powiedzial /bo przy mnie leży wiec przeczytaalm mu wiadomosć :-D / że nie ma problemu -siada w samolot leci uszczęśliwić i ująć cierpienia psychicznego pieknej pannie :mrgreen: ale bidok jak zwykle mnie nie spytał o zgodę -kurcze czemu ja w tym domu mam najmniej do powiedzenia :-D :-D .Samolot oszalał :lol: aż taki idol to on nie jest żebym mu ten wyskok zasponsorowała-a kto w domu kobit przypilnuje ;-) no kto na Bodzia sie ogląda -no niech sie młody tylko kapnie że moze prezesową pałeczkę przechwycić to dopiero bedzieeeeeeeee-oj będziee
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Postprzez jujka » 2007-10-02, 11:31

Wandziu, niestety nie jedziemy do Poznania... Tzn. jest mikroszansa, że mi się uda pojechać pociungiem, a wtedy żadnego futra nie zabiorę. Chciałabym bardzo chociaż pooglądać.

:(

Alicja, przekaż Preziowi, że FENOMENALNY facet z niego, ale panienka jeszcze nieletnia ;)
jujka
 
Posty: 307
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ania od Corteza » 2007-10-02, 14:00

Jujka, ten tego... jakby Ci tu powiedziec... ja wolę te od kolan w górę, ale oczywiscie OBIEKTYWNIE psinka sympatico, dobrze sie komponuje z dziecmi :mrgreen: Osobiscie bym Kubie kupila malucha, bo Cortezia trudno mu miziac, za duzy jest i za silny, nie ta grupa wagowa ;-)
Avatar użytkownika
Ania od Corteza
 
Posty: 450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:06
Lokalizacja: okolice Poznania

Postprzez Wanda » 2007-10-02, 15:41

jujka napisał(a):Wandziu, niestety nie jedziemy do Poznania... Tzn. jest mikroszansa, że mi się uda pojechać pociungiem, a wtedy żadnego futra nie zabiorę. Chciałabym bardzo chociaż pooglądać.

:(

Alicja, przekaż Preziowi, że FENOMENALNY facet z niego, ale panienka jeszcze nieletnia ;)



To wielka szkoda bo już zaplanowałam ze i tak bedziemy w sobote przy cavalierach to pewnie gdzieś w pobliżu i chiny (?) znajdę. Czy ja to dobrze napisałam?
Avatar użytkownika
Wanda
 
Posty: 1982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 13:21
Lokalizacja: Rumia
psy: Beta(*),Dracoh(*),Basma,Ginnger,Hocus,Denzel,Lara
Hodowla: Szczęście Ty Moje

Postprzez jujka » 2007-10-02, 16:06

Wandziu, chiny/cziny - pisze się i tak i tak :)

Aniu, właśnie z tego powodu jest Fimka. Julka po prostu ma wreszcie swój kaliber ;)
jujka
 
Posty: 307
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Bernerin » 2007-10-02, 16:15

A co dostanie synek??? :-P
Avatar użytkownika
Bernerin
 
Posty: 1409
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-24, 14:26
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
psy: Kiss i Ronja (CKCS)

Postprzez nugatika » 2007-10-02, 19:57

no tak
rzeczywiście Wentyl to przyjemne 'suczysko' dla oka :-D :lol:
no i jeszcze fotogeniczne! ;-)

a co do dzieci i psów, hmm... ostatnio sie zastanawiałam patrząc na mojego brata i Nugata, jak to jest bawić sie z kimś ważącym 3 razy wiecej od ciebie :mrgreen:
Avatar użytkownika
nugatika
 
Posty: 3318
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:00
Lokalizacja: Strzyżów <--> Lublin
psy: Bystra, Nutka, niedźwiedz berneński Nugat {*}

Postprzez jujka » 2007-10-03, 07:59

Wandziu, ja też Poznania BARDZO żałuję. Ale cóż... Life is brutal :(

Bernerin> Synek zapożycza czinkę od swojej starszej Siostry. Narazie zaś zdecydowanie lepiej idzie Mu z bernami. Ach... ta "męska" subtelność ;)

nugatika> Dzięki bardzo. A co do zabawy... ja jestem pełna podziwu dla bernów za ich takt i wyczucie!
jujka
 
Posty: 307
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pozdrowienia od moich bab!

Postprzez SwissW » 2009-04-02, 11:19

Jujka a jak tam Arwenka? Kiedy spodziewacie się małych Basteczków i Wentylków? :mrgreen:
Hmm...jakieś foteczki by sie przydały :)
Avatar użytkownika
SwissW
 
Posty: 1584
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-09, 14:04
Lokalizacja: Zegrze
psy: Bobi i Riko

Re: Pozdrowienia od moich bab!

Postprzez Ola_Dora » 2010-12-29, 21:30

Pozdrawiamy mamcie, babcie, przyrodnią siostre i reszte Eredowo Luinowego stada. :->
Dla cich czochrańce. :-)
A przy okazji mam nadzieje, że sie niedługo spotkamy. ;-)
Avatar użytkownika
Ola_Dora
 
Posty: 1276
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-12-04, 16:14
Lokalizacja: Lubin
psy: EYOWA Ered Luin [*]

Poprzednia strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości