Off Topic

Rozmowy o wszystkim i o niczym...czyli wszystko co nie jest związane z tematyką Forum

Off Topic

Postprzez Marta » 2006-09-27, 17:40

Tutaj, możemy rozmawiać o wszystkim, oprócz Szwajcarskich Psów Pasterskich :lol: Albo, zadawać drobne pytania, które nie wymagają zakładania nowego wątku :mrgreen:

Ja już mam takie :-D Jaką długość będzie miała kartka o formacie A4 na komputerze w pikselach??? Nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi... :-o
Avatar użytkownika
Marta
 
Posty: 1022
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:00
Lokalizacja: k. Torunia
psy: Debora, Karmel, Campari, Cherry, Tores
Hodowla: Zielone Ścieżki

Jakie lubicie kluby piłkarskie?

Postprzez Gość » 2006-11-18, 22:31

Ja tak oficjalnie to lubię Real Madryt i Ac Milan a tu mój pobyt na ich stadionie :)
Obrazek

Obrazek

Tutaj wyjście z szatni Ac Milanu i inter Mediolanu.
Obrazek
Tutaj wyjście na murawę boiska :)
Obrazek
A jaki jest wasz ulubiony piłkarz bo mój to:
Obrazek
Obecnie gra w Realu Madryt i właśnie przed chwilką strzelił bramkę przeciwko Racingowi Santander w spotkaniu ligowym.

Jak byliście na jakimś stadionie to wstawcie focie :) I wstawiajcie zdjęcia swoich ulubionych piłkarzy :) :lol:
Gość
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Zuzi » 2006-11-18, 22:44

To ja napisałem o tym stadione tylko zapomniałem się zalogować :/ Piszcie jakie kluby lubicie i piłkarzy :)
Zuzi
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Juju » 2006-11-19, 11:00

Ja się za bardzo piłka nie interesuje więc nie mam o czym pisać :-( Ale stadion powalający, mógł by taki być w Polsce, ale to chyba na razie marzenia...
Avatar użytkownika
Juju
 
Posty: 861
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 15:05
Lokalizacja: Wodzisław Śl
psy: Abusia Fabiolcia i Galisia <3

Postprzez Zuzi » 2006-11-19, 12:02

Marzenia i to ogromne, wystarczy popatrzeć na kolumne wejściową na trybuny :)
Obrazek
Wątpię że w najbliżysz 4 latach powstanie taki stadion u nas :)
Zuzi
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Juju » 2006-11-19, 14:59

Wow :shock:
Nie powstanie nawet w najbliższych 40 latach :lol:
Avatar użytkownika
Juju
 
Posty: 861
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 15:05
Lokalizacja: Wodzisław Śl
psy: Abusia Fabiolcia i Galisia <3

Postprzez Zuzi » 2006-11-19, 18:26

Bądzmy optymiastami :)
Zuzi
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Juju » 2006-11-19, 20:51

haha. Nie wiem jak tu można byc optymistami ;-)
Avatar użytkownika
Juju
 
Posty: 861
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 15:05
Lokalizacja: Wodzisław Śl
psy: Abusia Fabiolcia i Galisia <3

Postprzez Klaudia » 2006-11-20, 19:14

No to trafiliście ja w sumie w tv meczów jakis polskich nie oglądam... bo nudy.. :lol: Ale za to na polskie mecze lubie kibicować :-D A tak to zapalona kibicka.. :roll: :-P
No wiec mój ulubiony zespół to oczywiście FC Barcelona :mrgreen: A także Chelsea oprócz tego lubie Wisłe Kraków z polskich...[chodzi mało sie nimi interesuje jezdze na mecze ich]
Moj ulubiony zawodnik wiadomo, że Ronaldinho Obrazek ma dobra taktyke...tak jak i kiedyś Zidan były zawonik Realu Madryt.
Obrazek
Avatar użytkownika
Klaudia
 
Posty: 331
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:50
Lokalizacja: Chrzanów
psy: Barcelona Spartańska Osada i Ambra Diamante Nero

Postprzez Zuzi » 2006-11-20, 23:59

CO to zidane to wspaniały zawodnik i super gość :) sam często biorę przykład z jego gry i próbuj grać jak on :). Jednak ronaldinho to nienawidzę :) Nielubie go zrobił z siebie gwiazdora przez jeden sezon a teraz nawet nic nie stoi, mam nadziej że werder w środę z chelsea wygra :) i barca wyleci za burte Champions League. W porównaniu do Ronaldinho to Robinho jest o 100 razy lepszy :)
Obrazek
I coś jeszcze chcecie :)
Zuzi
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Klaudia » 2006-11-21, 13:03

Owszem Ronaldinho zrobił z siebie gwiazde, ale tes umnie grac :-P
Widzie, że 2 moje ulubione kluby...stawaisz na przegraną :cry: dziewczyny wpółpomużcie mi.. :mrgreen:
Ale patrząc na real madryt to tam dopiiero sie gwiazd utworzyło które umią i nie umiam grać typu: David Beckham, Ronaldo(przez pewien czas) Zidane moze i nie...ale też z niego zrobili teraz gwiazde na wszystkich reklamach...itpp :roll: :-|
Avatar użytkownika
Klaudia
 
Posty: 331
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:50
Lokalizacja: Chrzanów
psy: Barcelona Spartańska Osada i Ambra Diamante Nero

Postprzez Gość » 2006-11-21, 15:25

Nie nie ja nic nie mówie barcy tylko nie lubie, czułem do nich sympatie ale jak mieli w druzynie Kluiverta a to było jak byłem naprawde mały, teraz nie mają za fajnych zawodników. Chelsea lubie w tym roku szcegulnie są fajnym klubie :) ale jutro muszą przegrać aby Barca wypadła z Ligi Mistrzów. A real to nie tylko plejada gwiazd ale także historia i triumfy, a co jak co sa gwiazdy ale grać umieją. Cassilas kontra Valdes, nawet niema co poruwnywac Valdesa do Cassila bo w poruwnaniu do golkipera Realu i Juventusu to istne zero. Nawet komentatorzy to podkreślają oraz prasa hiszpańska. Obrone nie muwmy że mają gwiazdy bo Cicincho, Ramos to nie gwiazdy, Cannavaro wygra raczej nagrodę dla najlepszego piłkarza roku i nadal gra wspaniale. Carlos jego uderzenie i gra jest miażdżąca. Guti, Robinho, Emerson i Diarra to nie są wcale gwiazdy są wspaniali i naprawde świetnie wspomagają napastników. Raul jest żywą legendą Realu i nadal wspaniale gra i dośrodkowuje. Rud Van Nisterloy to jest gwiazda ale wystraczy popatrczyć co on wyprawia:) niedawno 4 bramki na początku sezonu hat-trick, w Lidze mistrzów wspaniałe bramki. Reyes i reszta ławki są poprostu debeściaki, kto wejdzie to świetnie zastępuje podstawowego gracza. Roni to i może niegra zaświetnie ale czeba go szanowac za wspaniałą grę przez prawe 6 lat. Beckham może i jest spaceboy, sam jestem nieraz naniego wkurzony ale naprawde nieraz potrafi zaskoczyć, gdyby nie on menchester nigdy nie byłby taki sam :) A ronaldinho to może świetnie gra ale na cienkic h graczy. Jak przychodzi grać przeciwko klasowym obrońcom to nic nie pokazuje. Przykład to mecz Real-Barcelona, Mistrzostwa Świata 2006.
I tu gurą jest Casill :)
Obrazek
Gość
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Klaudia » 2006-11-22, 15:48

Wooww :shock: :shock: zaszkoczona i przezarona :-P Ja jako, że jestem dziewczyna jakos, aż tak nie przywiazuje do tego wagi... Ale ogóle rozjasnilo mi się... ale i tak jestem za barca i chelsea :mrgreen:
Avatar użytkownika
Klaudia
 
Posty: 331
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:50
Lokalizacja: Chrzanów
psy: Barcelona Spartańska Osada i Ambra Diamante Nero

Postprzez Gość » 2006-11-22, 17:18

:D :) wie się :)
Gość
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Kola » 2006-12-01, 19:00

Ja ogladam tylko koszykówkę ;)
Co tam u was? Tak w naszym dziale cicho a jedyne aktywne wątki to nabijacze czyli "skojarzenia" i "słowo z ostatniej litery" <--jeśli sie nie myle.
Dla mnie te gry sa bezsennsu tym bardziej, ze ważna jest treść a nie ilość postów 8-)
Widzicie, nie piszecie to nie mam na co odpowiadać, a że dopiero co skończe 14 lat, to mimo, ze według rocznika będe mieć 15 to jednak daleko do tych urodzin :-P

Wysilmy sie i rozkręcmy ten dział by jakoś funkcjonował, bo niedługo kolejne skończą 15 i dopiero będzie cisza :->
Kola
 
Posty: 283
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:57
Lokalizacja: dolnyśląsk
psy: Roxana z Gemerskej Polomy, Oliver

Postprzez Agata i Baks » 2006-12-01, 19:34

Heh, rzeczywiście, funkcjonują u nas praktycznie tylko "skojarzenia" i "słowo z ostatniej litery słowa"... Wypadałoby coś z tym zrobić =P
Ja też się nie odzywam, bo "skojarzenia" i "słowo..." nie mają raczej większego związku z rasą. W dziale wystawy też jestem cicho, bo nie mogę na nie jeździć i nie lubię pisać postów o treści "gratulacje!", choćbym nie wiem, jak się cieszyła =P A wierzcie, że się cieszę :) To co prawda też żadnego związku z rasą nie ma, ale niedługo dojdzie do tego, że zapomnę, jak się na klawiaturze pisze =P
Agata i Baks
 
Posty: 29
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:59
Lokalizacja: Radom

Postprzez Zuzi » 2006-12-01, 20:18

No to rozwincie temat:
Ja proponuje 2 plebiscyty:
Typujemy 5 ulubionych przez siebie ras:
1.Berneński Pies Pasterski
2.Nowofunland
3.Cocker Spaniel
4.Bernardyn
5.Collie
Typujemy 5 ulubionych sportowców:
1.Reyes
2.Smolarek
3.Gołaś
4.Korzeniowski Paweł
5.Mariusz Wlazły :)

A tera wy piszcie :P
Zuzi
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Kola » 2006-12-02, 13:56

1. Nova Scotia duck Tolling retriever
2. Berneński pies pasterski
3. Field Spaniel
4. Puli
5. Bearded Collie

Dalej jest Owczarek Australijski, Hiszpański pies dowodny i reszta psów z gr. VIII 8-)
Nie interesuje sie sportem.
Kola
 
Posty: 283
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:57
Lokalizacja: dolnyśląsk
psy: Roxana z Gemerskej Polomy, Oliver

Postprzez Zuzi » 2006-12-02, 17:38

1. Nova Scotia duck Tolling retriever a coto za rasa ??
Zuzi
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Cefreud » 2006-12-02, 21:42

1.terier szkocki
2.rotweiler
3.bernus
4.buldog angielski
5.mastify prawie wszystkie :-)
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Następna strona

Powrót do Dziecięcy Off Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość