Szkoła

Rozmowy o wszystkim i o niczym...czyli wszystko co nie jest związane z tematyką Forum

Szkoła

Postprzez Juju » 2006-10-28, 21:15

Wszyscy oczywiście wiedzą o co chodzi :mrgreen:


Tak mnie jakoś natchnęło i założyłam ten wątek.
Słyszeliście historie 14 letniej Ani z Gdańska??? Myslę że tak bo była to dosyć nagłośniona sprawa.
Ja nie mogę w to uwierzyć jak takie coś się mogło stać. Przecież tam było tylu uczniów co bezkarnie sobie na to patrzyli?? Na pewno dziewczyna nie siedział cicho tylko krzyczała w niebo głosy a przecież w salach obok były lekcje, byli nauczyciele...

Dla Ani(*)(*)(*)

A ogólnie... Dopiero koniec października a ja już tęsknie za wakacjami..... czemu one tak krótko trwają???
Avatar użytkownika
Juju
 
Posty: 861
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 15:05
Lokalizacja: Wodzisław Śl
psy: Abusia Fabiolcia i Galisia <3

Postprzez Natalia i Galwin » 2006-10-28, 22:43

No właśnie... Podjełaś bardzo trudny temat.. Cóż się w tej szkole tak naprawde wydarzyło? Jak mogło do czegoś takiego dojść? Co jest w tych młodych osobach? Chyba nikt nie odpowie na te pytania.. W 3mieście ostatnio doszło do kolejnego tragicznego "wypadku"... Studencka impreza, alkohol, narkotyki - jak to zwykle bywa. Po imprezie bójka.. 23 letni Bartosz został skatowany na oczach kolegów i rzucony na ulicę pod samochód. Zmarł w szpitalu.. Działo się to przed samym Grand Hotelem... Kto by nie znał tego miejsca powiedziałby - środek nocy, tam pewnie nikogo nie było... Tak nie było, tam było pełno ludzi z pewnością, nie jakichś tam chłystków, ale dorosłych (z pewnością nie dojrzałych!! ) ludzi, w końcu byli to studenci...

Wiem, że studia to inny świat, ale mimo wszystko... Jak takie rzeczy mogą się dziać? Co się dzieje z naszym społeczeństwem? Skoro my, młodzi ludzie tworzymy to społeczeństwo które potrafi się tak bestialsko zachowywać, to co będzie później?

[i] dla tych wszystkich co zginęli bezpośrednio lub pośrednio z rąk kolegów z ławki...
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Postprzez Klaudia » 2006-10-29, 12:46

To jest strasze w ogole nie do pomyślenia zero REAKCJI jak by nie mogli ich nastraszyc, że zadzwonia na polcje itp...(ucznie oczywiscie) teraz praktcznie każdy ma komórke. Już nawet nie nastraszyc ale bezposrednio zadzwonic. Dla to jest horror ja bym sie czuła zagrozona w tej klasie. Według mnie to niektórych to bawiło,a niektórzy bawli sie zareagować.
Dla Ani (*)
Avatar użytkownika
Klaudia
 
Posty: 331
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:50
Lokalizacja: Chrzanów
psy: Barcelona Spartańska Osada i Ambra Diamante Nero

Postprzez Juju » 2006-10-29, 14:54

Też nie rozumiem czemu ludzie są tak obojętni na krzywdę drugiego... Może dlatego że się boją o siebie?? Znajdą się grupy takich chuliganów a opinia idzie na całą młodzież. :-/ Bo przecież młodzież jest zła- taka jest opinia. Moim zdaniem do wielu takich incydentów dochodzi pod wpływem alkoholu czy narkotyków. Ale co się dziwić jak w sklepach i knajpach mimo zakazu każdy może kupić piwo czy wóde.... Taki młody sie napije i potem sie nie kontroluje
Takich przypadków jak Ani czy Bartka jest wiele i dzieją się wszędzie .... A co kieruje tym młodymi ludźmi?? Tego chyba nikt nie wie... :roll:
Avatar użytkownika
Juju
 
Posty: 861
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 15:05
Lokalizacja: Wodzisław Śl
psy: Abusia Fabiolcia i Galisia <3

Postprzez Klaudia » 2006-10-29, 15:14

A ja troche sie nie dziwe zachowaniu klasy. Bo ich to bawiło kierowała nimi tylko zabawa i niezły ubaw, ale nie pomyśleli co czuje ta dziewczyna...Wg mnie niektórzy młodzi ludzie nie zdaja sobie sprawy z tego i owego. W tych czasach każdy sie boi stanić w obonie najbliszej nawet osoby. Można zadać sobie takie pytanie Czemu? ale jakos odpowidzi nie ma.... Zawsze jak sie mowi o kilku osobach to odrazu całość :-?
Niektórzy robią to nawet nie pod wplywem alkocholu czy innych używek.
Avatar użytkownika
Klaudia
 
Posty: 331
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:50
Lokalizacja: Chrzanów
psy: Barcelona Spartańska Osada i Ambra Diamante Nero

Postprzez Przemo » 2006-10-29, 16:36

wydaje mi sie ze niekturzy zaczynaja sie cofac. Tzn zachowywac sie jak zwierzeta w stadzie.
i zapominaja co to inteligencja. ...
Avatar użytkownika
Przemo
 
Posty: 2830
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 16:58
psy: Bera(*)

Postprzez Juju » 2006-10-29, 19:31

Patrząc na niektórych chłopaków z mojej klasy i słysząc ich odgłosy na przerwach wydaje mi sie że cos w tym musi być :-P :roll:
Avatar użytkownika
Juju
 
Posty: 861
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 15:05
Lokalizacja: Wodzisław Śl
psy: Abusia Fabiolcia i Galisia <3

Postprzez frappe » 2006-10-31, 01:15

Dla Ani (*)(*)(*)

W radiu usłyszałam trochę inną wersję. Podobno Ania schowała się pod ławką i ci chłopcy wyciągając ją za nogi przy okazji ściągnęli jej spodnie.... To co się wydarzyło nie mieści się w głowie, obojętnie jaka była na prawdę wersja wydarzeń ale fakt jest jeden 14letnia Ania odeszła. Co wydarzyło się wtedy w klasie wiedzą tylko uczniowie tamtej klasy.
frappe
 
Posty: 1528
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 22:18
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez vika » 2006-10-31, 14:19

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 0187088819

troche szokujace chce sie plakac ale..nie chce tego komentowac.
vika
 
Posty: 119
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:41
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Zuzi » 2006-11-21, 15:30

To wczoraj 18 latek wpadł do szkoły w Niemczech i zaczoł strzelać. Masakra :/
Zuzi
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez MartynQa » 2006-12-07, 19:24

Tak to prawda, to co sie dzieje w szkołach przekracza wszelkie granice. Już nie chodzi mi o te papierosy i alkohol (które również są niedopuszczalne!) , ale ta przemoc, narkotyki... To naprawde jest już... eh... brak mi słów. Wchodze do damskiej toalety, a tam zapach papierosów i pełno dymu... Ja już miałam nie miłą sytuacje w szkole. Starsza "koleżanka" chciała mnie pobić... za co? Stwierdziła że źle na nią spojrzałam... 8-) Ale wszystko się naszczęście wyjaśniło...

Co do szkoły jeszcze..
Ja do gimnazjum chodze do Dąbrowy (gim nr 1) klasa - I "b" . A ze mieszkam tu... to mój dojazd jest dość spory. Rano zawozi mnie tata samochodem, ale powrót... Oj... Wsiadam w pociąg jade nie całe 40 minut, po czym przesiadam się na autobus i jade jeszcze 30 minut :/ Męczące niestety... Dlatego w przyszłym semestrze już będe uczęszczać do szkoły w Porębie.
MartynQa
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Klaudia » 2006-12-10, 15:29

Mieszkamy w róznych miastach, może wy znacie jakaś szkołe technikum, bądz LO w Krakowie, Waraszawie...itp..? z internatem ;-)
Avatar użytkownika
Klaudia
 
Posty: 331
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:50
Lokalizacja: Chrzanów
psy: Barcelona Spartańska Osada i Ambra Diamante Nero

Postprzez Fruti » 2007-12-03, 20:02

szkoła jest strasznie nudna jeszcze takie długie lekcje mam dosyć i jeszcze nauczyciele...................... bez nich nie byłoby lekcji i byłoby dobrze tylko oglądać telewizje i grać na kompie nietrzeba odrabiać lekcji bawić się z kolegami i koleżankami ;-) :mrgreen: :-D
Fruti
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Szkoła

Postprzez Martynaa » 2008-12-26, 22:21

Ale są też plusy szkoły dzięki niej częściej można się z przyjaciółmi spotykać :) Ja głównie po to chodze do szkoły ;)
Avatar użytkownika
Martynaa
 
Posty: 302
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-19, 18:48
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza- Tucznawa
psy: Brita


Powrót do Dziecięcy Off Topic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość