Psie przedszkole

Psie przedszkole

Postprzez Natka i Szisza » 2007-02-12, 00:39

Jeśli temat już się gdzieś pojawił to wybaczcie- szukałam, ale nie znalazłam...
Co o tym myślicie? Czy naprawdę dużo daje?
Moją maleńką odbieram za 3 tygodnie, ale nie chce nic planować na ostatnią chwilę.

Czy znacie może jakieś dobre szkoły (i nie bajońsko drogie :-P ) w Warszawie? Może gdzieś byliście z Waszymi maluchami?
Będę wdzięczna za pomoc ;)

Pozdrawiam!!
Avatar użytkownika
Natka i Szisza
 
Posty: 284
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-10, 00:49
Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz

Postprzez inbloom » 2007-02-12, 00:57

z Żoliborza to kawałek drogi ale polecam szkołę w Mysiadle ;-) nie wiem czy droga bo nie znam cen w innych ale naprawdę mają fajne podejście do psiaczków :-D
a co do tego czy przedszkole dużo daje to ja się wypowiadała nie będę bo nie chodziliśmy z Bosmanem i nie wiem czy żałować czy nie ;-)
życzę dobrego wyboru :-D
Avatar użytkownika
inbloom
 
Posty: 3210
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-11, 21:59
psy: Bosman(*) Chaber (*) Felu

Postprzez Natka i Szisza » 2007-02-12, 02:22

Dzieki serdeczne za odpowiedz ;)
No tak- do Mysiadła rzeczywiscie jest kawalek :)- ale poczytam i zastanowie sie czy jest sens jechac taaki kawal :)
Kiedys byla szkola na Zoliborzu- ale jakos mam zle przeczucie, "była i się zmyła" :)
Avatar użytkownika
Natka i Szisza
 
Posty: 284
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-10, 00:49
Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz

Postprzez Zuzanda » 2007-02-12, 10:22

wiem ze szkółka byla na Bemowie i to chyba organizowana przez warszawski oddzial ZK zajrzyj na ich strone
Zuzanda
 
Posty: 3247
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 20:46
Lokalizacja: Błonie koło Warszawy
psy: Laponia ,Tomek(*) ,Bleki
Hodowla: Black Velvet

Postprzez Natka i Szisza » 2007-02-12, 12:59

Dzieki :) Zaraz poszukam!
Avatar użytkownika
Natka i Szisza
 
Posty: 284
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-10, 00:49
Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz

Postprzez Roxanka » 2007-02-12, 16:14

Sławomir Kwiecień tel. kom.501 853 640 - szkolenie psów współpracuje z ZK, mają szkółki w kilku miejscach i w Waszej okolicy chyba też.
Avatar użytkownika
Roxanka
 
Posty: 2938
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 23:25
Lokalizacja: Warszawa
psy: TUNDRA Maltabar [']

Postprzez AgaZ niezalogowana » 2007-02-12, 16:14

na Bemowie:

Baritus podobno fajna i polecana szkoła oraz

Psia szkoła BIS gdzie zajęcia prowadzi pani Małgorzata Daniłowicz (czytałam o niej na różnych forach bardzo dobre opinie), my własnie zaczęliśmy tam z Felixem psie przedszkole, atmosfera fajna, tylko tyle że szkolenie jest na boisku szkolnym, więc mają tylko własnie psie przedszkole i PT.

w obu przypadkach możesz zacząć "szczeniakowo" od dowolnego momentu :-D
AgaZ niezalogowana
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Natka i Szisza » 2007-02-12, 18:08

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc :) Na pewno ś z nich wybiorę- dzwoniłam i sie wypytywałam. Najprawdopodobniej będziemy jeździły do którejś ze szkół na Bemowie.
Avatar użytkownika
Natka i Szisza
 
Posty: 284
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-10, 00:49
Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz

Postprzez agares22 » 2007-02-14, 15:57

Atena chodziła z mna do przedszkola. Goraco polecam. Tu chodzi nie tylko o nauke podstawowego posluszenstwa, ale przede wszystkim o nawiazanie mocnych wiezi z psiakiem. Musze powiedziec, ze Atena glownie wykonuje moje polecenia ze szkolenia. Innych sie slucha, owszem, ale nie ma to jak pancia ( i tu sie pusze jak paw hihihi). Poza tym przyzwyczaila sie do podrozowania samochodem, co teraz sprawia jej przyjemnosc:) Skoro jestescie z Warszawy, to mam nadzieje ze wkrotce sie poznamy. My jestesmy zza Piaseczna, ale co tam odleglosc:)



Takze zapisujcie sie koniecznie! Pozdrawiamy! A z jakiej hodowli bedzie mala? ;-) ;-) ;-)
Avatar użytkownika
agares22
 
Posty: 736
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:19
Lokalizacja: Henrykow-Urocze

Postprzez Natka i Szisza » 2007-02-14, 23:49

Już się właściwie zdecydowałam na to przedszkole. Myślę, że w Baritusie na Bemowie. Ja też bym się puszyła- mam nadzieję, że z moją Sziszą będzie tak samo :) tzn. że będzie się mnie słuchała najbardziej :)
Pewnie! Musimy się poznać :) Odległość nam niestraszna! Tylko, że ja odbieram Sziszę 2.03 z Rumii dopiero, więc jeszcze troszkę to potrwa :)
Avatar użytkownika
Natka i Szisza
 
Posty: 284
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-10, 00:49
Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz

Re: Psie przedszkole

Postprzez goslava » 2012-01-18, 13:53

witam :-D
zna moze ktos dobre psie przedszkole w Płocku albo jego okolicach??
powiedzcie mi w jakim wieku najlepiej dac szczeniaka na takie szkolenie (moja Dianka ma 3 miesiace)
bede wdzieczna :-D :-D :-D
Avatar użytkownika
goslava
 
Posty: 407
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-16, 12:33
Lokalizacja: okolice Płocka
psy: Diana
Hodowla: Słońca Łan FCI

Re: Psie przedszkole

Postprzez Elmo » 2012-01-28, 00:41

goslava z tego co się orientowałam, to na Maszewie masz "Kamabedę" ;) Pan ma hodowlę owczarków niemieckich i prowadzi szkolenia dla psów, w tym również psie przedszkole <tak>
Tyle, ze to raczej nie szkolenie. Pies uczy się, ze ma w Tobie pomoc, do tego oswaja się z różnymi "strrrasznymi" dla niego w tym wieku. Do tego bawi się z innymi psami w jego wieku. To zabawa.
Avatar użytkownika
Elmo
 
Posty: 1322
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-09, 21:30
Lokalizacja: Płock
psy: Etap i... :]
Hodowla: Majowy Skarbiec

Re: Psie przedszkole

Postprzez Ella » 2012-07-18, 15:26

Elmo napisał(a):goslava z tego co się orientowałam, to na Maszewie masz "Kamabedę" ;) Pan ma hodowlę owczarków niemieckich i prowadzi szkolenia dla psów, w tym również psie przedszkole <tak>
Tyle, ze to raczej nie szkolenie. Pies uczy się, ze ma w Tobie pomoc, do tego oswaja się z różnymi "strrrasznymi" dla niego w tym wieku. Do tego bawi się z innymi psami w jego wieku. To zabawa.


A w naszym przypadku "psie przedszkole" to było również szkolenie z zakresu podstawowych komend-siad,waruj,na miejsce,chodzenie przy nodze na smyczy,do mnie,stój,badanie(pokazywanie zębów) <tak> (szkoła dla psów Canis-Jaworze k/Bielska-Bialej) :-D .Można było płacić za każdą lekcję z osobna i chodzić tak długo jak trzeba.
Pieski były w różnym wieku-od 2 do nawet 8 m-ca. Teraz chodzimy tam na PT.
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI


Powrót do Zdrowie i pielęgnacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość