Pytania o berneńczyki...

Dyskusje na temat 4 ras Szwajcarskich i wszystkiego co się z nimi wiąże

Pytania o berneńczyki...

Postprzez Marta » 2006-11-16, 14:22

Nie wiem właściwie gdzie się tego dowiedzieć, a bardzo, bardzo jestem ciekawa co u naszego tatusia - XZORBY v't Stokerybos - ma już 8 lat i wogóle ani widu ani słychu o nim :lol: Może ktoś z forum wie...?
Avatar użytkownika
Marta
 
Posty: 1022
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:00
Lokalizacja: k. Torunia
psy: Debora, Karmel, Campari, Cherry, Tores
Hodowla: Zielone Ścieżki

Postprzez Gość » 2006-11-16, 14:45

Gość
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Marta » 2006-11-16, 16:01

Anonymous napisał(a):http://www.stokerybos.be/Stk/engels/E_kampioenen.htm

Taaak, wiem. Tylko tam nie ma nic na temat Xzorby co mnie interesuje, bardzo "wąskie" informacje :-(
Avatar użytkownika
Marta
 
Posty: 1022
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:00
Lokalizacja: k. Torunia
psy: Debora, Karmel, Campari, Cherry, Tores
Hodowla: Zielone Ścieżki

Postprzez Agata » 2006-11-16, 16:03

Marta najlepiej napisz maila do hodowcy.
Napisz, że jesteś właścicielką jego córki, Debory BR, prześlij z dwa zdjęcia Debory i napisz co Cię interesuję na temat waszego taty :-)
Avatar użytkownika
Agata
 
Posty: 982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-22, 11:18

Postprzez Marta » 2006-11-17, 08:26

Agata napisał(a):Marta najlepiej napisz maila do hodowcy.
Napisz, że jesteś właścicielką jego córki, Debory BR, prześlij z dwa zdjęcia Debory i napisz co Cię interesuję na temat waszego taty :-)

Tylko ja nawet nie wiem czy on mieszka w Stokerybosach, czy może w jakiejś innej hodowli, a może u jakiejś osoby wogóle nie posiadającej hodowli :-| Najwyżej napisze do Stokerybosów, to może będą coś wiedzieć.
Avatar użytkownika
Marta
 
Posty: 1022
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:00
Lokalizacja: k. Torunia
psy: Debora, Karmel, Campari, Cherry, Tores
Hodowla: Zielone Ścieżki

Postprzez Olga » 2006-11-17, 11:03

Marta napisał(a):Najwyżej napisze do Stokerybosów, to może będą coś wiedzieć.


Ja mysle, ze oni maja Zhorbe w posiadaniu. U nich jest peeeeelno psow, wiec pewnie sa tez wlascicielami Zhorby. A nawet jelsi nie, to raczej sa w kontakcie z wlascicielami, wiec powinni cos wiedziec. To sa strasznie sympatyczni ludzie, wiec powinni ci odpisac :mrgreen: Poinformuj nas jak juz bedziesz cos wiedziec :->
Avatar użytkownika
Olga
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 15:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez jaska » 2006-11-17, 13:24

Po pierwsze X-Zorba i Zorbha to dwie rózne sprawy, po drugie wbrew wszytskim róznym domysłom obaj żyją i mają się dobrze, po trzecie są w Belgii w swoim domu i nigdy nie zostali sprzedani, po czwarte powinnaś się cieszyć, bo XZorba ma siostre Xyle która tez żyje i ma się dobrze, czyli już 2 sztuki 8 letnie-jest sie z czego cieszyc!!!
A tak w ogóle to napisz lub zadzwoń do Stokerybosów, jesli masz jakieś pytania i problemy, tak jak ci już wczesniej radzono.
Avatar użytkownika
jaska
 
Posty: 434
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 22:32
Lokalizacja: Wyry
psy: B.B.,Darling & Dark Easter Mocny Akord
Hodowla: Mocny Akord

Postprzez Marta » 2006-11-17, 19:59

Pewnie, że się cieszę... Poprostu nie wiedziałam prawie NIC na temat Xzorby i nie snułam żadnych domysłów na temat jego sprzedaży!!! Bardzo chętnie bym zadzwoniła, ale ani ja ani nikt kogo znam dobrze nie potrafi dogadać się po angielsku, ani w żadnym innym języku - niestety :-(
Avatar użytkownika
Marta
 
Posty: 1022
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:00
Lokalizacja: k. Torunia
psy: Debora, Karmel, Campari, Cherry, Tores
Hodowla: Zielone Ścieżki

Postprzez jaska » 2006-11-17, 20:09

Nie buntuj sie tak tymi domysłami, po prostu " dobre"wieści na temat sprzedaży badz śmierci są na porzatku dziennym i to nie tylko u nas w kraju szybko się roznoszą...takie zycie...
Wiesz co, jakbym sie chciała czegoś dowiedziec o ojcu szczeniaka którego posiadam, a nie mam kontaktu z jego hodowca, uderzyłabym do hodowcy suki....Tak mi się wydaje ze powinien wiecej wiedziec niż wiadomosci podstawowe.
Avatar użytkownika
jaska
 
Posty: 434
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 22:32
Lokalizacja: Wyry
psy: B.B.,Darling & Dark Easter Mocny Akord
Hodowla: Mocny Akord

Postprzez Kropla Nadziei » 2006-11-17, 23:00

Wydaje mi się, że chyba najlepiej napisać meila bezpośrednio do hodowców, myślę Marta, że na forum jest "kilka" osób, które mogłyby Ci pomóc ;-)
Avatar użytkownika
Kropla Nadziei
 
Posty: 372
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:17
Lokalizacja: Gostynin/Warszawa
psy: NICEA zDD,BURBERRY Kropla Nadziei,OTI Kraina Retr.

Postprzez Olga » 2006-11-18, 12:09

Marta napisał(a):Pewnie, że się cieszę... Poprostu nie wiedziałam prawie NIC na temat Xzorby i nie snułam żadnych domysłów na temat jego sprzedaży!!! Bardzo chętnie bym zadzwoniła, ale ani ja ani nikt kogo znam dobrze nie potrafi dogadać się po angielsku, ani w żadnym innym języku - niestety :-(


Marta napisz mi na pw tresc maila, to ja ci go przetlumacze na ang. Oni (Delrue Vandewalle) mowia dosyc dobrze po angielsku, wiec spokojnie sie z nimi mozna kontaktowac nie-pofrancusku czy flamandzku :D
Avatar użytkownika
Olga
 
Posty: 431
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 15:39
Lokalizacja: Londyn

Postprzez Magda » 2006-11-18, 21:43

Marta, tu masz zdjęcie cioci ;-) (fotka ze strony hodowli Rijkenspark )
Obrazek
Xyla ma na nim 8,5 roku.
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 3392
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:35
Lokalizacja: woj.łódzkie


Powrót do Szwajcarskie Psy Pasterskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość