Dyskusje o regulaminie.

Zanim zaczniesz aktywnie uczestniczyć w życiu Forum zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i FAQ

Moderator: Barbel

Dyskusje o regulaminie.

Postprzez Dżiani » 2011-08-18, 10:23

-
Jeżeli nie będzie większych zmian to poniższy regulamin wejdzie w życie od 01.09.2011


Podstawowe Zasady
1. Użytkownik rejestrując się na FORUM http://www.szwajcary.com ma obowiązek zapoznania się z niniejszym REGULAMINEM, zaakceptowania go i przestrzegania jego postanowień. Z chwilą rejestracji na FORUM Użytkownik, zgodnie z zapisami REGULAMINU, przyjmuje na siebie wszelkie ewentualne konsekwencje wynikające z jego łamania.
2. Użytkownik zamieszczając na FORUM dowolne materiały (np. zdjęcia, przepisy, komentarze, opinie itp.) oświadcza, że przysługują mu do nich autorskie prawa majątkowe, które nie są przy tym ograniczone na rzecz osób trzecich oraz, że ich publikacja na FORUM nie narusza jakichkolwiek praw osób trzecich lub obowiązujących przepisów prawa.
3. Publikując treści na FORUM szwajcary.com Użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystanie i publikację na FORUM.
4. Użytkownik zobowiązuje się, że w momencie wystąpienia z roszczeniami w stosunku do FORUM szwajcary.com przez osoby trzecie z tytułu naruszenia ich praw przez Użytkownika, przejmuje On na siebie w całości konsekwencje ewentualnego postępowania sądowego i jego następstw.
5. Każdy Użytkownik ma prawo zgłosić moderatorowi lub administratorowi FORUM zachowania przez niego uznane za nieodpowiednie lub łamiące regulamin FORUM.
6. Podstawowym obowiązkiem każdego użytkownika FORUM jest przestrzeganie zasad dobrego smaku i kulturalnych zachowań wobec innych użytkowników FORUM. Niestosowane, roszczeniowe bądź chamskie zachowanie w stosunku do użytkowników Forum, skutkować będzie przyznaniem ostrzeżenia lub blokadą konta na Forum.
7. Nie krytykuj i nie podważaj autorytetu oraz decyzji moderatorów/administratora w kwestiach REGULAMINU. W razie jakichkolwiek wątpliwości po prostu skontaktuj się z moderatorem/administratorem poprzez mechanizm Prywatnych Wiadomości PW.
8. Administrator i moderatorzy FORUM nie ponoszą odpowiedzialności za treści umieszczane na FORUM przez Użytkowników. Użytkownik ma prawo do modyfikowania treści swoich postów, nie ma jednak prawa żądać od administratora oraz moderatorów usunięcia swoich postów, bowiem decyzja o umieszczeniu ich na FORUM jest traktowana jako równoznaczna z decyzją przeznaczenia ich do użytku publicznego. Usunięcie konta użytkownika, nie powoduje usunięcia jego postów.
9. Każdy użytkownik ma prawo do jednego konta (nicka) na Forum. Używanie jednocześnie dwóch nicków jest zabronione i grozi usunięciem obydwu. Założenie nowego konta (nicka) jest dozwolone tylko w przypadku rezygnacji z poprzedniego i za zgodą Administratora. Konta użytkowników nieaktywne (na które nie dokonano logowania dłużej niż 6 miesięcy) będą usuwane.
10. Administrator oraz moderatorzy FORUM zastrzegają sobie prawo do wprowadzania zmian w REGULAMINIE. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na FORUM.
11. Forum jest miejscem dyskusji – nie kłótni, czy potyczek słownych. Staraj się ich nie prowokować, a jeśli już się pojawią – nie wdawać się w nie.
12. Moderatorzy przydzieleni są do konkretnych działów, zajmują się ich prowadzeniem, kontrolują ich zawartość.
Mają prawo:
- usuwać posty i topiki (do Archiwum)
- edytować (moderować) posty
- łączyć, dzielić oraz przenosić i zamykać wątki
- zwracać uwagę użytkownikowi na niewłaściwe zachowanie
- usuwać z postów treści obraźliwe, niecenzuralne lub niezgodne z prawem
- poinformować Administratora forum o rażącym lub nagminnym naruszaniu regulaminu, netykiety lub prawa.

Ograniczenia i kary
1.Tematy lub posty niezgodne z REGULAMINEM będą przenoszone do Archiwum, bądź kasowane lub ich treść będzie modyfikowana przez moderatora/administratora FORUM.
2. Awatary, podpisy i inne pola pozostawione do dyspozycji Użytkownika również mogą być modyfikowane/blokowane, jeżeli będą zawierać niedozwolone treści, reklamy konkurencyjnych stron internetowych lub ich rozmiar będzie zmniejszał czytelność wpisów na Forum.
3. Każdy z zarejestrowanych użytkowników posiada limit trzech wykroczeń, naliczanych za łamanie zasad REGULAMINU. W przypadku regularnego upominania użytkownika przez moderatorów lub świadomego, wielokrotnego łamania reguł FORUM, postępowanie takie może zakończyć się czasowym lub stałym zablokowaniem, a w ostateczności usunięciem konta z FORUM.
4. Publikowanie w postach prywatnej poczty (np. PW lub maile) bez zgody autora jest traktowane jako ujawnianie cudzej korespondencji i skutkować będzie przyznaniem ostrzeżenia.
5. W przypadku regularnego złośliwego, prowokatorskiego lub niepoprawnego postępowania wobec innych forumowiczów, moderatorów lub administratorów, reguła trzech wykroczeń nie obowiązuje.

Zasady tworzenia nowych wątków i postów
1. Na FORUM obowiązuje zakaz używania obraźliwych słów, złośliwości w stosunku do innych Użytkowników, grup i społeczności rasowych, wyznaniowych czy instytucji. Ludzie spotykają się na FORUM by rozmawiać, a nie obrażać, więc niekulturalne oraz nagminnie niepoprawne wypowiadanie się pod adresem innych Użytkowników FORUM nie będzie tolerowane.
2. Trzymaj się tematu dyskusji, w której uczestniczysz. Siła FORUM leży w tym, że można tu szybko odnaleźć cenne informacje i spotkać doświadczonych znajomych. Pisanie o rzeczach i sprawach spoza danego tematu dyskusji nie jest mile widziane, pamiętaj, że zawsze możesz założyć nowy temat dyskusji.
3. Zaleca się wykorzystanie opcji "Szukaj" (główne menu FORUM) przed stworzeniem wątku lub napisaniem postu z pytaniem, bowiem istnieje duże prawdopodobieństwo, że dany temat był już przedyskutowany na FORUM.
4. Staramy się pisać poprawną polszczyzną. Jeżeli zobaczysz błędy po umieszczeniu wiadomości na FORUM, użyj opcji "EDYTUJ", żeby je poprawić.
- Edycja postów możliwa jest w ciągu 24 godzin
- Dopuszcza się pisanie postów bez polskich znaków diakrytycznych
Posty zawierające rażące błędy ortograficzne lub napisane całkowicie niezrozumiale mogą być edytowane lub usuwane z FORUM według uznania przez Moderatora/Administratora FORUM.
5. Żadne nielegalne wpisy (np. dotyczące pornografii, narkotyków, anabolików, niedozwolonych leków, wątpliwych produktów, reklam nie skonsultowanych z Administratorem Forum itp.) nie będą tolerowane - ich treść zostanie zmieniona lub usunięta bez ostrzeżenia. Osoby zamieszczające wyżej wymienioną zawartość będą karane ostrzeżeniem lub blokadą na FORUM (tymczasową lub stałą).
6. Jeśli zapomnisz o czymś napisać, nie musisz pisać nowego posta pod dodanym przed chwilą. Warto w tej sytuacji użyć opcji "EDYTUJ" dostępnej przy napisanym przez Ciebie poście na FORUM.~
7. Nie pisz też WIELKIMI LITERAMI " traktowane jest to bowiem jako krzyk. Na forum rozmawiamy, nie krzyczymy;
8. CYTUJĄC, staraj się zostawić tylko fragment do którego się odnosisz. Nie cytuj nie potrzebnie całych postów, staraj się aby wątki były do czytania a nie do przewijania.
9. Przed publikacją ZDJĘĆ, zmniejsz odpowiednio ich rozmiar i wagę
10. Do pisania nie używaj koloru czerwonego i zielonego, zarezerwowane są dla Ekipy Forum
11. Tytuł nowego wątku powinien być skrótowym opisem jego zawartości, tak aby inni Użytkownicy łatwiej mogli skojarzyć, czy dany temat był już poruszany. Nie zakładamy tematów o tytułach, które nie dają żadnego pojęcia o treści wątku. Tematy takie mogą być blokowane lub usuwane bez uprzedzenia.
12. Nowe wątki należy zakładać w odpowiednich działach. Każdy z działów ma opis określający jego tematykę. Jeżeli nie masz pewności, który dział jest najodpowiedniejszy dla Twojego tematu, umieść go tam, gdzie według Ciebie pasuje najlepiej - jeśli będzie to konieczne zostanie przeniesiony przez moderatora do właściwego działu.
13. Na FORUM obowiązuje zakaz umieszczania reklam produktów o wątpliwym działaniu, reklam i linków obcych serwisów bez zgody Administratora. Osoby zamieszczające takie treści mogą być ukarane blokadą na FORUM (tymczasową lub stałą).
14. Forum stara się czynnie przeciwdziałać pseudo hodowlom, propagując akcje "Rasowy = rodowodowy". W związku z tym wszelkie linki do obcych serwisów, bądź wypowiedzi samych użytkowników reklamujące pseudo hodowle, będą przenoszone do Archiwum bądź kasowane.


.
Avatar użytkownika
Dżiani
 
Posty: 905
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:23
Lokalizacja: Mysłowice
psy: h. ARESIBO FCI

Re: Nowy REGULAMIN FORUM

Postprzez kerovynn » 2011-08-18, 11:15

Mnie się podoba <brawo> . Zastanawiam się tylko nad terminem usuwania kont nieaktywnych czy nie lepiej byłoby zmienić z 3 miesięcy na 6? <mysli>
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Nowy REGULAMIN FORUM

Postprzez Milla » 2011-08-18, 12:16

Dżiani napisał(a):-
9. Przed publikacją ZDJĘĆ, zmniejsz odpowiednio ich rozmiar i wagę

może warto byłoby napisać w nawiasie o jaki rozmiar i wagę chodzi?
Avatar użytkownika
Milla
Moderator
 
Posty: 1383
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-24, 12:21
Lokalizacja: Podkowa Leśna
psy: Maja[*], Bonita oraz klan A&B&D

Re: Nowy REGULAMIN FORUM

Postprzez fabiolola » 2011-08-18, 13:05

milla716 napisał(a):
Dżiani napisał(a):-
9. Przed publikacją ZDJĘĆ, zmniejsz odpowiednio ich rozmiar i wagę

może warto byłoby napisać w nawiasie o jaki rozmiar i wagę chodzi?


popieram propozycję, bo sama nie wiem jak duże może być zdjęcie
Avatar użytkownika
fabiolola
 
Posty: 135
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-09-14, 22:12
psy: Fabio i Lola

Re: Nowy REGULAMIN FORUM

Postprzez qbav » 2011-08-18, 16:41

Nie chcemy nakładać sztywnych limitów wagowych czy pikselowych bo nie każdy forumowicz dysponuje taka sama wiedza dot. obróbki zdjęć. Wgrywając fotki np na imageshack jest tam opcja zmniejsz zdjęcie np do 800x600 px. System wtedy automatycznie przeskaluje nasza fotkę i dobierze odpowiednia wagę. Szerokość kolumny forum to 665px. Każde większe zdjęcie i tak będzie pomniejszone do tego rozmiaru, zatem nie ma sensu wgrywania większych.

Nie chcemy tylko aby forumowicze wgrywali nieobrobione zdjęcia bezpośrednio z aparatu, co czasami się zdarza. Takie zdjęcia maja często rozdzielczości ponad 3000px i wagę kilku mb. Wpływa to na znacząco (in minus) na szybkość ładowania i wygodę przeglądania forum.
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Nowy REGULAMIN FORUM

Postprzez kerovynn » 2011-08-19, 09:27

ja standardowo zmniejszam do 640x480 - bardzo szybko wtedy wysyłają się na forum :-D
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Nowy REGULAMIN FORUM

Postprzez Busola » 2011-09-01, 16:24

a ja nie akceptuję nowego regulaminu.
Nie akceptuję przede wszystkim pktu 10 rozdziału Zasady tworzenia nowych wątków i postów
uwielbiam kolor czerwony i zielony i chcę pisać posty tylko w tych kolorach.


Na każdym portalu społecznościowym do jakich zapewne zaliczają się Szwajcary, w momencie zmiany regulaminu każdy użytkownik musi zaakceptować nowy regulamin, w przeciwnym wypadku jego konto zostaje usunięte.
Ja go nie akceptuję.
Proszę o usunięcie konta gdyż zgodnie ze swoimi przekonaniami nie mogę realizować jego postanowień.
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Nowy REGULAMIN FORUM

Postprzez dorciaj » 2011-09-01, 21:43

Alicjo (Busola) Twoja prośba o usunięcie konta na portalu zostanie spełniona.
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Re: Nowy REGULAMIN FORUM

Postprzez Barbapapa » 2011-09-01, 21:48

Nie doczytałam o sprawach rozpoczętych i nie zakończonych za starego regulaminu , brak uregulowań. Nadal pozostaje sprawa, choćby dla przykładu, oczerniania jednych forumowiczów, przez drugich. Nie ma wyciągniętych konsekwencji.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: Dyskusje o regulaminie.

Postprzez Farmazon » 2011-09-14, 13:32

4. Publikowanie w postach prywatnej poczty (np. PW lub maile) bez zgody autora jest traktowane jako ujawnianie cudzej korespondencji i skutkować będzie przyznaniem ostrzeżenia.


Chciałbym nieśmiało zauważyć, że z chwilą otrzymania korespondencji należy ona do adresata, który może nią , zgodnie z polskim prawem , dowolnie rozporządzać - także publikować. Zgoda autora nie jest tu do niczego potrzebna
Avatar użytkownika
Farmazon
 
Posty: 5
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-04-10, 10:27

Re: Dyskusje o regulaminie.

Postprzez qbav » 2011-09-14, 13:53

Owszem, ale decydując o tym musi wziąć pod uwagę inne okoliczności, jak np. ryzyko naruszenia dóbr osobistych innych osób, w tym nadawcy listu. Który może domagać się usunięcia wpisu jak i zadość uczynienia

http://blog.e-prawnik.pl/ujawnienie-kor ... stych.html
http://www.spidersweb.pl/2011/01/jak-na ... owych.html
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Dyskusje o regulaminie.

Postprzez saba&mlis » 2011-09-27, 08:39

Byl czas na dyskusje, nowy regulamin obowiazuje od 1.09 .11, a ja teraz widze ze moze niektore punkty regulaminu nie sa doskonale.
Chodzi mi o pt 7 w Ograniczeniach i karach:
"Nie pisz też WIELKIMI LITERAMI " traktowane jest to bowiem jako krzyk. Na forum rozmawiamy, nie krzyczymy;"
Rozumiem skad sie wzial, forumowicze w trakcie klotni podkreslali swoje zdanie (czesto wypowiedziane w sposob obrazliwy) przy pomocy duzych liter
Jesli bym chciala kogos obrazic i napisac
"mam cie w doopie" nie musze stosowac duzych liter,
moge napisa tak "mam cie w doopie"
lub tak:"mam cie w doopie"
Niewazne jakimi literami jest napisane, uwazam ze za taka wypowiedz powinnam byc ukarana, ale za tresc a nie za wielkosc liter.
Natomiast duze litery wedlug mnie sa bardzo przydatne; po to zeby cos waznego podkreslic, zwrocic na cos uwage czy ostrzec np:
"UWAGA NA SPACERACH, NA ULICY KWITOWEJ WYCIEKLA SUBSTANCJA TRUJACA" lub
"POMOZCIE, ZGINAL MOJ PIES" lub
"DNIA 1.01.12 ODBEDZIE SIE SEMINARIUM... WYKLAD ... SPOTKANIE.. ZAPRASZAMY"
Mam nadzieje ze regulamin bedzie mozna poprawiac, ze przy kolejnych zmianach Administratorzy wezma pod uwage powyzsze sugestje
(poprawilam literowki)
Ostatnio edytowano 2011-09-27, 18:56 przez saba&mlis, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Figor, Kara, Dona

Re: Dyskusje o regulaminie.

Postprzez qbav » 2011-09-27, 09:26

saba&mlis napisał(a):Niewazne jakimi literami jest napisane, uwazam ze za taka wypowiedz powinnam byc ukara, ale za tresc a nie za wielkosc liter.


Jest w regulaminie punkt który mówi o nie obrażaniu i nie stosowaniu wulgaryzmów

saba&mlis napisał(a):Natomiast duze litery wedlug mnie sa bardzo przydatne; po to zeby cos waznego podkreslic, zwrocic na cos uwage czy ostrzec np:


Miejmy we wszystkim umiar, nie chodzi nam o to że ktoś napisze jakiś słowo, czy zdanie dużymi literami. Bo akurat jest ku temu okazja i musi coś wykrzyczeć. Chodzi o to, że ludzie mają tendencje pisania całych postów dużymi literami bo maja taki kaprys, a co po prostu się bardzo trudno czyta. Nie chodzi nam o piętnowanie że ktoś coś wykrzyczy tylko i zachowanie przejrzystości i łatwości czytanie forum
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Dyskusje o regulaminie.

Postprzez Wydra » 2011-09-27, 10:44

saba&mlis napisał(a):
Natomiast duze litery wedlug mnie sa bardzo przydatne; po to zeby cos waznego podkreslic, zwrocic na cos uwage czy ostrzec np:

Są przecież inne sposoby aby zaznaczyć coś ważnego, jak sama zauważyłaś , można powiększyć czcionkę, można pogrubić czcionkę ,można zaznaczyć innym kolorem.
Nie ma potrzeby używania dużych liter.
Uważam także, że wątek ten powinien już zostać zamknięty. Z tego co zrozumiałam miał on służyć Forumowiczom do nanoszenia swoich uwag do 1-09 do czasu wejścia w życie Regulaminu.
przez Dżiani » 2011-08-18, 10:23
Jeżeli nie będzie większych zmian to poniższy regulamin wejdzie w życie od 01.09.2011


Jak mniemam do wpisu na temat używania dużych liter, sprowokował Cię Marysiu wpis moderatora we wątku Fundacji Pasterze?
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WRZEŚNIOWE SPOTKANIE FUNDACYJNE W TERMINIE 24-25 WRZESIEŃ. Obrazek
Jedziemy tutaj: http://www.agro-hana.pl/index.php

Może ktoś jeszcze będzie miał ochotę o nas dołączyć ?
Zobaczyć nas na żywo i wybrać się z nami na wspólny spacer. :-D

mod:
Regulamin Forum

Zasady tworzenia nowych wątków i postów

7. Nie pisz też WIELKIMI LITERAMI " traktowane jest to bowiem jako krzyk. Na forum rozmawiamy, nie krzyczymy;
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Dyskusje o regulaminie.

Postprzez saba&mlis » 2011-09-27, 18:50

Wydra napisał(a):Jak mniemam do wpisu na temat używania dużych liter, sprowokował Cię Marysiu wpis moderatora we wątku Fundacji Pasterze?
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WRZEŚNIOWE SPOTKANIE FUNDACYJNE .....

[b]mod:

Regulamin Forum

Zasady tworzenia nowych wątków i postów

7. Nie pisz też WIELKIMI LITERAMI " traktowane jest to bowiem jako krzyk. Na forum rozmawiamy, nie krzyczymy;


Dokladnie o to mi chodzilo, post Elzy nie byl krzykiem, duze litery mialy podkreslic tresc ogloszenia, jednak bylo to zlamanie regulaminu i zadaniem moderatora bylo zwrocenie na to uwagi.
Wlasnie ta sytuacja uzmyslowila mi ze zakaz uzywania duzych liter jest absurdalny.
Co do zamkniecia tego watku, to mysle ze wazne jest zeby uzytkownicy mogli sie wypowiadac na temat obowiazujacego regulaminu, moze sie okazac ze w przyszlosci przy poprawianmiu czy zmianach regulaminu uwagi te moga byc przydatne. Jesli jest inne miejsce na tego typu spostrzazenia, prosze o przeniesienie tam moich postow.
Uwazam ze nalezy przestrzegac regulamin (niezaleznie czy nam sie podoba czy nie), ale jesli sie nam cos nie podoba to trzeba dazyc do poprawienia tego, co piszac moj poprzedni i ten post staram sie czynic :]
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Figor, Kara, Dona

Re: Dyskusje o regulaminie.

Postprzez kreska » 2011-09-28, 11:51

Dokladnie o to mi chodzilo, post Elzy nie byl krzykiem, duze litery mialy podkreslic tresc ogloszenia, jednak bylo to zlamanie regulaminu i zadaniem moderatora bylo zwrocenie na to uwagi.
Wlasnie ta sytuacja uzmyslowila mi ze zakaz uzywania duzych liter jest absurdalny.
Co do zamkniecia tego watku, to mysle ze wazne jest zeby uzytkownicy mogli sie wypowiadac na temat obowiazujacego regulaminu, moze sie okazac ze w przyszlosci przy poprawianmiu czy zmianach regulaminu uwagi te moga byc przydatne. Jesli jest inne miejsce na tego typu spostrzazenia, prosze o przeniesienie tam moich postow.
Uwazam ze nalezy przestrzegac regulamin (niezaleznie czy nam sie podoba czy nie), ale jesli sie nam cos nie podoba to trzeba dazyc do poprawienia tego, co piszac moj poprzedni i ten post staram sie czynic

http://czytelnia.pwn.pl/polszczyzna_na_co_dzien/
fragment z fragmentu książki Polszczyzna na co dzień
Mirosław Bańko (red.) z rodziału Zasady komunikacji internetowej ;-)
3.Stosowanie wersalików
Internetowa zasada mówi, że wielkie litery oznaczają krzyk, ale narusza się ją dość często, zwłaszcza w pogawędkach, np. CZY WIDZIAL KTOS DZISIAJ MIKOLAJA? SZUKAM GO OD SWIAT. Internauci, którzy się tego dopuszczają, zdradzają swoje niedostateczne wyrobienie komunikacyjne, narażając się na krytykę rozmówców, szczególnie w komunikacji korespondencyjnej (w forach i grupach dyskusyjnych).


pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5490
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Dyskusje o regulaminie.

Postprzez saba&mlis » 2011-09-28, 14:57


Podstawowe Zasady

11. Forum jest miejscem dyskusji – nie kłótni, czy potyczek słownych. Staraj się ich nie prowokować, a jeśli już się pojawią – nie wdawać się w nie.

W mysl tej zasady pozostawie post kreski bez odpowiedzi
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Figor, Kara, Dona

Re: Dyskusje o regulaminie.

Postprzez ani@ » 2011-10-14, 21:00

...................
Ostatnio edytowano 2011-10-15, 00:42 przez ani@, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
ani@
 
Posty: 694
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-04, 20:54

Re: Dyskusje o regulaminie.

Postprzez Wydra » 2011-10-14, 22:17

do "ania@'
Regulamin Forum
Podstawowe Zasady
7. Nie krytykuj i nie podważaj autorytetu oraz decyzji moderatorów/administratora w kwestiach REGULAMINU. W razie jakichkolwiek wątpliwości po prostu skontaktuj się z moderatorem/administratorem poprzez mechanizm Prywatnych Wiadomości PW.


Bardzo proszę użytkownika "ani@" do stosowania zasad Regulaminu.
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Dyskusje o regulaminie.

Postprzez saba&mlis » 2011-10-15, 10:40

Mnie niestety zaczyna to przypominac dawne dobre czasy PRL-u
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Figor, Kara, Dona

Następna strona

Powrót do Regulamin oraz FAQ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość