Appenzeller - szczeniaki rodowodowe sprzedam

Appenzeller - szczeniaki rodowodowe sprzedam

Postprzez 1zlota » 2013-08-11, 21:59

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Witam wszystkich miłośników szwajcarskich psów pasterskich. Od trzech lat mieszka z nami suczka Freza, a od miesiąca, po szczęśliwym porodzie przybyło w naszej rodzinie siedem prześlicznych appenzellerków. Dwa pieski i dwie suczki czekają na nowy dom. Więcej informacji o rodzicach i o naszej hodowli znajdziecie na www.hodowla-appenzeller.weebly.com. Pozdrawiam wszystkich Wielbicieli Szwajcarskich Psów Pasterskich
1zlota
 
Posty: 4
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-07-09, 09:52

Re: Appenzeller - szczeniaki rodowodowe sprzedam

Postprzez Roma » 2013-08-13, 08:03

Coś mi się wydaje,że potraktowałaś to forum jako słup reklamowy. :oczy:
Roma
 
Posty: 659
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-22, 12:10

Re: Appenzeller - szczeniaki rodowodowe sprzedam

Postprzez Barbel » 2013-08-13, 09:16

Dokładnie. W dodatku dziwna ta reklama - na prawie wszystkich fotach w galerii pies ma na sobie kolczatkę. ZGROZA.
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: Appenzeller - szczeniaki rodowodowe sprzedam

Postprzez 1zlota » 2013-08-13, 22:57

Jestem właścicielka mojej suni Frezy, która pomogła mi przejść przez trudny czas choroby nowotworowej. Jest członkiem naszej rodziny, mieszka z nami w domu, szczeniaczki również mieszkają z nami. Freza często bawi się z naszymi wnukami, co widać na zdjęciu, teraz również bawią sie z małymi Apkami.
Ustosunkowując się do postu dot. kolczatki pragnę zauważyć, iż suka widoczna jest na dwóch zdjęciach, a nie na wszystkich. Zdjęcie to pochodzi z czasów, kiedy z sunią jeżdziliśmy do szkoły tresury. Kolczatka była zakładana do celów szkoleniowych jako zalecenie instruktora.
1zlota
 
Posty: 4
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-07-09, 09:52

Re: Appenzeller - szczeniaki rodowodowe sprzedam

Postprzez Barbel » 2013-08-13, 23:27

1zlota napisał(a):Ustosunkowując się do postu dot. kolczatki pragnę zauważyć, iż suka widoczna jest na dwóch zdjęciach, a nie na wszystkich. Zdjęcie to pochodzi z czasów, kiedy z sunią jeżdziliśmy do szkoły tresury. Kolczatka była zakładana do celów szkoleniowych jako zalecenie instruktora.

Ja widzę na 4...
To to była kiepska szkoła.. niestety.
Tak, poza tym - zapraszam do działu "Przedstaw sie"!
Spoiler:
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),


Powrót do 2013

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość