hodowla CZANDORIA

Moderator: annasm

hodowla CZANDORIA

Postprzez Anna Przybylak » 2012-10-09, 13:14

Proszę o opinie . :]
Avatar użytkownika
Anna Przybylak
 
Posty: 615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-01, 20:51
psy: Apek

Re: hodowla CZANDORIA

Postprzez zadra » 2012-10-11, 11:10

Mam psa z tej hodowli - najpierw był rekonesans i kontakt z Agnieszką na forum. Potem wizyta i decyzja o zakupie. TRAFIONA :mrgreen: Poleciłam tę hodowlę kolejnym osobom i nie mam żadnych negatywnych komentarzy. Właściciele znają się na tym, co robią. Pieski z tej hodowli są naprawdę fantastyczne. My mamy dwóch braci z jednego miotu i naprawdę jesteśmy baaaardzo zadowoleni. Serdecznie polecam.
Avatar użytkownika
zadra
 
Posty: 834
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-16, 16:51
Lokalizacja: Goleniów
psy: Dexter Czandoria 21.05.2010

Re: hodowla CZANDORIA

Postprzez kerovynn » 2012-10-11, 12:07

Też mam szwajcarkę od Agnieszki - jaki to niesamowity pies to sporo forumków wie, a kto nie wie to niech zajrzy do galerii Esi Czandorii... . Agnieszka z mężem prowadzą hodowlę na naprawdę wysokim poziomie, psy są zadbane pod każdym względem, byłam tam parę razy, widziałam, więc mogę uczciwie powiedzieć :-D . Niejedna matka nie dba tak o swoje dzieci jak Agnieszka o psy. Ponadto jest w stałym kontakcie z właścicielami psów, którzy potrzebują porady, pomocy. Czasami wręcz "wisi" na telefonie odpowiadając na niekończące się pytania. Esia ma skończone 4 lata - i żadnych poważnych chorób, pominąwszy typowe drobnostki. Zero problemu z zachowaniem, żywieniem, czymkolwiek.
W czasie jednej z wizyt poznałam ludzi, którzy kupili od Agnieszki miotowego brata Eśki i entlika. Również byli bardzo zadowoleni, a psy wyglądały imponująco.
Wszystkie psy - zarówno duże jak i appki oraz entliki sa świetnie zsocjalizowane, przyjazne i kontaktowe od pierwszej chwili.
Nie mam żadnych zastrzeżeń, a wszystkim chętnym szczerze i uczciwie mogę polecić tę właśnie hodowlę <okok>
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus


Powrót do Hodowle

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron