XBOX! Dla Chili!

Moderator: DolceVita

XBOX! Dla Chili!

Postprzez kabi » 2012-08-30, 23:59

Wczoraj byłam na wizycie u Dr Bissenika w związku z kulawizną Chili. Okazało się, że ma zerwane więzadło krzyżowe przednie i wymaga operacji metodą TTA lub TPLO. Koszt porażający - 3000zł. A niestety nie mam możliwości wyłożenia takich pieniędzy i muszę jak najszybciej je zdobyć.
W związku z tym, jestem zmuszona sprzedać Xboxa.
Posiada on gwarancje (w lutym kupiłam go jako dodatek do abonamentu Vectry).

Xbox 360 slim

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Xbox 360 250 GB to najnowsza wersja konsoli Xbox 360 firmy Microsoft. Charakteryzuje się ona mniejszymi wymiarami (o 30 procent względem poprzedniczek) - 270 na 75 na 264 mm, waży zaledwie 2,9 kg (3,5 kg w przypadku wcześniejszych modeli) i wewnętrzny dysk twardy o pojemności 250 GB.

Xbox 360 250 GB jako pierwszy model w historii Xbox 360 posiada także wbudowane WiFi w standardzie N - 802.11n, pozwalające na komunikację radiową padów i pilotów z częstotliwością 2,4 GHz.

Na uwagę zasługuje fakt, że konsolę wyposażono w zasilacz 135 W pobierający mniej prądu. Zadbano również o cichszą pracę urządzenia. Pod obudową znajdziemy układy wykonane w technologii 45 nanometrów. Natomiast na obudowie dostępne są dodatkowe przyciski: on/off, przycisk wysuwania tacki z sygnałem dźwiękowym, a także port pozwalający na podłączenie kontrolera Kinect. Zwiększono również ilość dostępnych portów USB - 3 z tyłu i 2 z przodu.

2 oryginalne pady (cena 1 pada 120zł)

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Pad bezprzewodowy do konsoli Xbox 360 umożliwia rozgrywkę bez konieczności podłączenia kontrolera do wspomnianego urządzenia. Charakteryzuje się ono technologią radiową 2,4 GHz o 9-metrowym zasięgu, a brak jakichkolwiek opóźnień gwarantuje komfort rozgrywki. Po naładowaniu dwóch baterii AA można cieszyć się zabawą przez ponad 40 godzin.

Pad bezprzewodowy do konsoli Xbox 360 zawiera także zintegrowany port na zestaw słuchawkowy, nowe przyciski z przodu obudowy ułatwiające sterowanie w grach, jak również oferuje możliwość zmniejszenia wibracji, dzięki czemu czas żywotności baterii ulegnie wydłużeniu. Jest on kompatybilny z zestawem Play and Charge przeznaczonym do ładowania kontrolera przy użyciu portu USB.

Kinect

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Kinect to urządzenie przeznaczone do konsoli Xbox 360, pozwalające na sterowanie grami przy wykorzystaniu własnego ciała (skacząc, biegnąc w miejscu, kopiąc, rzucając, łapiąc, etc).

Zostało ono wyposażone w specjalny czujnik, w skład którego wchodzi kamera, mikrofon oraz przestrzenny sensor ruchu oraz procesor. Dzięki temu możliwe jest odczytywanie ruchów gracza znajdującego się przed telewizorem i przenoszenie ich na ekran w czasie rzeczywistym. Oprócz tego w trakcie rozgrywki można wydawać rozmaite komendy (w kilku dostępnych językach) – w ten sposób następujące interakcja z postaciami widocznymi na ekranie.

Z kontrolera można skorzystać już przy logowaniu się do Xboksa 360, a także w trakcie przeglądania jej zasobów - nic nie staje na przeszkodzie temu, by uruchomić grę korzystając z komendy głosu. Dlatego też na potrzeby Kinecta została przygotowana odświeżona wersja dashboarda (interfejsu konsoli).

Kabel HDMI

Konsola DJ HERO

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Gra DJ HERO 2 (cena wraz z konsolą 99zł)

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Gra Kinect Adventures 20 gier (ok.30zł)

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Gra Kinect Sports (od 100zł)

Kinect Sports to kompilacja gier sportowych, stworzonych z myślą o Kinect – nowym kontrolerze do Xboksa 360, angażującym do zabawy całe ciało człowieka. Produkcja została opracowana przez firmę Microsoft oraz studio Rare.
Wśród dyscyplin zaprojektowanych na potrzeby gry znalazł się boks, kręgle, siatkówka plażowa, lekkoatletyka (podział m.in. na biegi na 200 metrów, skok w dal oraz rzut oszczepem), piłka nożna oraz tenis stołowy.
Gracz bierze udział w poszczególnych zawodach wcielając się w swojego awatara z Xbox Live. Pokonując kolejne szczeble kariery jest w stanie rozwinąć swoje umiejętność i wspiąć się do panteonu gwiazd sportu.

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Gra Fifa 10 (17zł)

obrazek
Obrazek został zmniejszony.

Muszę tylko dopytać się co jest podstawą gwarancji, bo nie wiem czy faktura VAT którą dostałam do umowy, czy też sama umowa? Nie miałam w planach sprzedaży,więc taka informacja nie była mi potrzebna,ale dowiem się i uzupełnie info.

Ps. Próbuje sprzedać go też poza szwajcary.com, więc będę informować czy aktualne.

Cena 1500zł (xbox na gwarancji, kinect, 2 pady, konsola, kabel, gry)

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
kabi
 
Posty: 1199
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-07-20, 16:14
Lokalizacja: Warszawa
psy: Amor(landseer)

Powrót do Kupię / Sprzedam / Zamienię

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości