RODZINNA MAJÓWKA Z PSEM

Wszystko na temat szkolenia i psich sportów

Moderator: MartaD

RODZINNA MAJÓWKA Z PSEM

Postprzez Szilkowa » 2009-04-16, 19:40

Tak jak w temacie ;-) :-D

''Mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników psów na weekendową zabawę z psem.
W dniach 28-31 maj 2009 na terenie malowniczego ośrodka turystycznego DRAWTUR w Czaplinku (www.drawtur.com) odbędą się zabawy i zajęcia z różnych dziedzin kynologicznych.
Zapraszamy całe rodziny, ponieważ każdy może tu znaleźć coś dla siebie.
Oprócz zajęć z psami dla uczestników i osób towarzyszących są dostępne: sprzęt wodny (żaglówki,łódki, kajaki itp.), korty tenisowe, boiska (siatkówka, piłka nożna, koszykówka), sauna, kawiarnia oraz piękne tereny spacerowe.

Wszystkim osobom chcącym rozpocząć zabawę w psie sporty lub tym którzy już rozpoczęli taką zabawę polecamy zajęcia :

- posłuszeństwo (psy w każdym wieku, szczenięta również),
- agility (psy zaczynające i początkujące)
- frisbee (psy zaczynające i początkujące)
- pogadanki i rozwiązywanie problemów behawiorystycznych

Minimalna ilość ćwiczących (przewodnik+pies) 10 osób a maksymalna ilość ćwiczących to 20 osób.''

http://psieranczo.home.pl/majowka.htm


Ktoś był by chętny z formułowiczów ? :-D
Ja będę prawdopodobnie z rodzicami i Szilką :-D :-D
Avatar użytkownika
Szilkowa
 
Posty: 3098
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-08, 11:52
Lokalizacja: okolice Gorzowa
psy: Szila-bpp Tia-bc

Re: RODZINNA MAJÓWKA Z PSEM

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2009-04-20, 09:14

OJJJ SZKODA JA NA MAJOWKE W TYM TERMINIE BEDE W CZECHACH:) U CHRZESTNEJ NA "TOPELNICACH" OCZYWISCIE Z PSIAKAMI( ZASTANAWIAM JAK SIE DOGADAJA BO ANIA MA ZGRYZLIWEGO I ZLOSLIWEGO BISCHONA KĘDZIERZAWEGO :-/ ) ALE JAKOS TO BEDZIE :mrgreen: MALA ZAWSZE ZACZEPIA I DENERWUJE MOJE SUNIE - MOZE MA KOMPLEKS MNIEJSZOSCI :lol: BO WIELKOSC YORKA JEST HAHAHAHAHAH

UPS POMYLIŁAM TERMINY:) JA BEDE NA POCZATKU MAJA :roll: PODOBA MI SIE ALE ZA DALEKO :cry: SZKODA ...
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31


Powrót do Szkolenie Szwajcarów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości