Opinie o Wesołej Łapce w Rzeszowie

Wszystko na temat szkolenia i psich sportów

Moderator: MartaD

Opinie o Wesołej Łapce w Rzeszowie

Postprzez monika11444 » 2013-12-08, 14:12

Czy ktoś mogłby mi powiedzieć czy ta szkoła jest warta polecenia? Chciałabym z moim pieskiem się wybrać, głównie chodzi mi o to żeby słuchał się mnie jak są u nas goście, bo wszystkie podstawowe komendy zna ale w obecności innych ludzi lub psów głuchnie..
monika11444
 
Posty: 120
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-05-13, 18:11
psy: Nasza pociecha Moria:)

Re: Opinie o Wesołej Łapce w Rzeszowie

Postprzez Asia Morrisowa » 2013-12-09, 15:01

Jak szukałam przedszkola dla Morriska, to trafiłam na ofertę Wesołej Łapki ale jakoś mnie nie przekonała. Zajęcia w budynku szkoły, a zdjęcia z jakiegoś parkingu i plenerów; straszna cena za 4 spotkania 250 zł i przedszkole tylko do 4 miesiąca psiakowego. Z doświadczenia z Boryskiem wiedziałam, że bernuś długo jest dzieckiem i znaleźliśmy szkolenie w związku kynologicznym. Byłam zadowolona, a pani Agnieszka do dziś prowadzi tam zajęcia, więc z Morrisem też zgłosiłam się na szkolenie do związku. Z tego co wiem teraz związkowe szkolenie ma swoje konkretne terminy, od wiosny i jesieni dwa razy do roku. My natomiast postanowiliśmy kontynuować naukę u pani Iwony z psiego przedszkola, która prowadzi również szklenie PT. Ogromną zaletą jest to, że szkolenie odbywa się w trybie ciągłym, przez cały rok, dwa razy w tygodniu i trwa tyle ile ktoś ma potrzebę. Prowadząca fajna, komunikatywna, może dla berneńczyka zbyt wymagająca ;-) ale jestem zadowolona. Jeśli chcesz dam Ci kontakt na priv.
Asia Morrisowa
 
Posty: 531
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-01-18, 14:41
psy: Morris

Re: Opinie o Wesołej Łapce w Rzeszowie

Postprzez monika11444 » 2013-12-10, 20:09

Tylko czy tam można pójść z kundelkiem? Bo ja chciałabym pojsc tam z kundelkiem adoptowanym przez nas niedawno ze schroniska, a sunię wziąć tylko dla towarzystwa bo ona już uczęszczała do szkoły, ale wtedy mieszkaliśmy w innym mieście :-)
monika11444
 
Posty: 120
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-05-13, 18:11
psy: Nasza pociecha Moria:)

Re: Opinie o Wesołej Łapce w Rzeszowie

Postprzez Asia Morrisowa » 2013-12-11, 18:13

Nie sądzę, żeby był jakikolwiek problem z bo i na jednym i na drugim szkoleniu kundelki były. Nie pamiętam już dokładnie ale cena szkolenia była chyba różna dla zapisanych do związku lub nie, a i kiedyś były jakieś promocje dla właścicieli psiaków wziętych ze schroniska. Trzeba pytać i się dowiadywać. My chwilowo nie chodzimy, więc nie jestem na bieżąco :]
Asia Morrisowa
 
Posty: 531
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2013-01-18, 14:41
psy: Morris

Re: Opinie o Wesołej Łapce w Rzeszowie

Postprzez monika11444 » 2013-12-13, 18:22

To będziemy się dowiadywać :) Dziękujemy za rady. A w niedziele wesoła łapka organizuje spacer w rzeszowie, pewnie pojedziemy i może tam kogoś poznamy i się coś dowiemy o tej szkole ;)
monika11444
 
Posty: 120
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-05-13, 18:11
psy: Nasza pociecha Moria:)


Powrót do Szkolenie Szwajcarów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron