Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Moderator: Aga-2

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez P.P. » 2011-07-17, 00:50

Gratulacje dla wygranych !!!
Brawo dla Harrisona Berneńskie Ranczo <brawo> / Res CACIB /
Pytanie do wystawiających : jak odbieracie sędzinę ,czy rzeczywiście jest fachowcem od berneńczyków ???
Avatar użytkownika
P.P.
 
Posty: 1966
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-30, 21:47

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez qbav » 2011-07-17, 09:19

wyniki dużych, niestety nie pelne

Podaję stawkę Dużych.
Psy-kl.młodzieży
-West Bentley Caveat Actor I zw Ml
-Chicco Best-J-Ja

Psy-kl.pośrednia
-Nobel Korona Rossii I CWC
-Arktos Clark s Future

Psy kl.Otwarta
-Mł.Ch.Pl. Astor Festina Lente I CWC

Psy Kl.Championów
-Clark z Grandorfa I CWC CACIB
-Interchampion Andi Basmantia FCI III
-Monsun Caveat Actor
-Aragorn Złota Nimfa FCI II res CACIB
-Lukas Czar Pogranicza IV
-Memphis Caveat Actor


Suczki -Kl.Młodzieży
-Guerlain Lumineuse Garanus
-Kariera z Werwą
-Tatra Refugium Polonica FCI
-Gera Żorska Prima
-Cornelia Czandoria I zw Ml

Suczki Kl.Pośrednia
-Mł.Ch.Pl.Tsarskaya Osoba
-Ceres Refugium Polonica FCI
-Fiorka Sfora Prokuratora

Suczki Kl.Championów
-Brave Beauty Koneser
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez Leszczyna » 2011-07-17, 09:43

Czyżby hodowczyni DODY nie wiedziała co to PET ? :sciana: Przecież ...,,ten kto nie wie co to PET to leszcz,,...
Leszczyna
 
Posty: 3169
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-11-14, 12:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez allam » 2011-07-17, 10:02

Leszczyna napisał(a):Czyżby hodowczyni DODY nie wiedziała co to PET ? :sciana: Przecież ...,,ten kto nie wie co to PET to leszcz,,...

Kasiu, a może Ty mi wyjaśnisz, bo zupełnie zgłupiałam. Czy to jest ta sama suczka, która w Krakowie wygrała rasę :?:
Czy w tak zwanym międzyczasie miała wypadek :?: Dlaczego mówisz o PET-ach, przecież sędzia w Krakowie chyba też zna się na rasie :?: Czyżby BoBer miał rację, że są sędziowie, którzy nie powinni oceniać :?: Jeżeli tak, będę musiała go przeprosić za moją arogancję związaną z nieznajomością tematu :boszz:
allam
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez Cefreud » 2011-07-17, 10:18

allam napisał(a):
Leszczyna napisał(a):Czyżby hodowczyni DODY nie wiedziała co to PET ? :sciana: Przecież ...,,ten kto nie wie co to PET to leszcz,,...

Kasiu, a może Ty mi wyjaśnisz, bo zupełnie zgłupiałam. Czy to jest ta sama suczka, która w Krakowie wygrała rasę :?:
Czy w tak zwanym międzyczasie miała wypadek :?: Dlaczego mówisz o PET-ach, przecież sędzia w Krakowie chyba też zna się na rasie :?: Czyżby BoBer miał rację, że są sędziowie, którzy nie powinni oceniać :?: Jeżeli tak, będę musiała go przeprosić za moją arogancję związaną z nieznajomością tematu :boszz:


też nie rozumiem dlaczego pies który na światówce dostaje doskonałą tydzień później ma być petem.
Tylu sędziów psa oglądało i nagle ma mieć kinka?
dziwne...
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez Halina » 2011-07-17, 10:26

Wielkie gratulacje dla lokatowych. Szczególnie dla Ingota - piękny pies.
Gratulacje dla Dili i Tary. No i dla Tacziego - zdaje się, że w tym momencie ukończył ch.Pl. Gratulacje :-)
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez Szer-Ti » 2011-07-17, 10:56

Trochę uzupełnienia z Dużych:

Psy-kl.młodzieży
West Bentley Caveat Actor I zw Ml
Chicco Best-J-Ja

Psy-kl.pośrednia
Nobel Korona Rossii I CWC
Arktos Clark s Future

Psy kl.Otwarta
Mł.Ch.Pl. Astor Festina Lente I CWC

Psy Kl.Championów
Clark z Grandorfa I CWC CACIB BOB
Interchampion Andi Basmantia FCI III
Monsun Caveat Actor
Aragorn Złota Nimfa FCI II res CACIB
Lukas Czar Pogranicza IV
Memphis Caveat Actor


Suczki -Kl.Młodzieży
Guerlain Lumineuse Garanus II
Kariera z Werwą
Tatra Refugium Polonica FCI
Gera Żorska Prima
Cornelia Czandoria I zw Ml

Suczki Kl.Pośrednia
Mł.Ch.Pl.Tsarskaya Osoba II
Ceres Refugium Polonica FCI nb
Fiorka Sfora Prokuratora I

Suczki Kl.Championów
Brave Beauty Koneser I CWC CACIB
Avatar użytkownika
Szer-Ti
 
Posty: 170
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-04, 20:42
Lokalizacja: Warszawa
psy: Asti & Brave (DSPP), Gloria (mix)
Hodowla: Koneser

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez allam » 2011-07-17, 11:51

Cornelia Czandoria :okok: <brawo> <brawo>
Agnieszko, bardzo się cieszę, że mając wybór Cornelkę zostawiłam u Ciebie. U mnie miałaby zaprzepaszczoną karierę, a tak :puchar:
allam
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez kreska » 2011-07-17, 12:14

Pytanie do wystawiających : jak odbieracie sędzinę ,czy rzeczywiście jest fachowcem od berneńczyków ???

Dla mnie wydaje sie byc ok. jak juz pisalam wczesniej nie podobala mi sie tylko jedna rzecz jej nie sprecyzowane podejscie do charakteru i temperamentu a poza tym w kwestii budowy raczej bardzo trafnie punktowala <okok> dosc dokladnie przygladala sie psom i chetnie je wymacywala ;-) troszke za malo bylo biegania, ring malutki i ciezko sie bylo rozpedzic :-> i zeby nie bylo domyslow ze kwestie podejscia do temperamentu rozpatruje emocjonalnie <nono> Fibi ma wpisany znakomity temperament z czym akurat , tego dnia nie moge sie zgodzic ;-)

też nie rozumiem dlaczego pies który na światówce dostaje doskonałą tydzień później ma być petem.
Tylu sędziów psa oglądało i nagle ma mieć kinka?
dziwne...

na swiatowce nie bylam wiec nie wiem co sedzia sprawdzala ale z moich dotychczasowych wystaw to byla druga sedzina , ktora sprawdzala tak dokladnie ogon dotychczas sedziowie wogole tego nierobili np.p.Kochan i Halas :->lub bardzo pobierznie skupiajac sie glownie na jego dlugosci ;> nie dotykalam ogona Dody wiec nie wiem czy sedzina sie mylila ale w mlodziezy suka Szczesliwy Slon tez miala obmacany dokladnie ogon bo miala lekko wywiniety ale nie zlamany <tak>
To czy Doda ma zlamany ogon czy nie, najlepiej wyjasni cyfrowe przeswietlenie <okok>
pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez BoBer » 2011-07-17, 15:45

Tak…
Zastanawiam się dlaczego nie zauważyliście jeszcze, że znam sędzinę…
zastanawiam się też dlaczego w przypadku naszej znajomości, w ogóle powiedziała, że czuje coś w ogonie…
zastanawiam się też dlaczego do niej pojechałem po ocenę wiedząc, że sprawdza ogony…
DODA występowała na wielu wystawach i zawsze miała sprawdzany ogon… pani Semik też sprawdzała…,
pani Chwalibóg też… i w Paryżu na obydwu wystawach też mała sprawdzany…
Cóż dla mnie jest to też zaskoczeniem…, ale Warszawa to nie Łódź…, tam jest jak widać zawsze
wszystko jasne, a sędzina nie kreska i też pewności nie miała...

Sędzina stwierdziła, że u DODY jest wolna końcówka ogona…
Po zejściu z ringu sprawdziłem i faktycznie tak jest...
Zapewne będzie miała prześwietlony ogon bo może mieć np. pęknięty krąg…
Chwała sędzinie, bo przynajmniej wiem o kontuzji DODY…
Co do oceny powiem tak, u DODY jest brak zgrubień charakterystycznych dla kink tail-a,
a ogon sprawia wrażenie raczej przetraconego w ostatnich dniach…, pewnie dlatego postawiła: nie do oceny…

Na pewno zadbam o to aby DODA miała odpowiednio dużą dawkę usypiacza podczas prześwietlenia tak
żeby nie wybudziła się w trakcie badania i zadbam też, aby diagnoza była rzetelna,
a nie korespondencyjna np. „wrocławska”.
Jeśli u DODY będzie kink tail nie będzie używana w hodowli, ponieważ nie mam parcia na produkcję szczeniąt…,
nie uznaję też sukcesów wystawowych w formie otrzymania oceny doskonałej, nie jest też dla mnie sukcesem
wystawowym zgłoszenie psa z mojej hodowli na jakąś wystawę, jak ogłaszają to Zuzanda, meggy…
Nie mam też czerwonych kubraczków ani innych dyrdymał…
Nie będę też dawał się obmacywać i nie będę się puszczał…, ani farbował na blond i przybierał ostatnio
modnych fryzur przy ringowych „na kartofla”…
Zapewniam też, że nie będę żadnego psa odczulał… ani znieczulał…
Nie będę też udawał iż wszystko jest w porządku… (jak robi to kreska…)
Po prostu uważam…, iż wystarczy już, jak po ringu próbuje biegać kilku Quasimodo
np. taki Tomek (którego właścicielka wstydzi się podać do wiadomości publicznej osiągniętą ocenę…).
Mam świadomość istnienia wad i jeśli u DODY okaże się iż jest to kink tail to już współczuję
tym nieświadomym blond chodoflańcom bo oprócz dysplazji stawów biodrowych i łokciowej, dysplazji nerek,
nowotworów, padaczki, stwardnienia rozsianego lub pobocznego, rozmnażać
też będą kink tail… (przecież wystarczy popatrzeć w rodowody…),
a może ta wada je powstrzyma… ale pewnie nie…
Bo przecież predysponują je do tego nieistniejące certyfikaty! …
Mając świadomość napisanych powyżej słów raczej poczekam, aż zalegalizowany zostanie kink tail…
bo zakładam, że forumowicze napiszą petycję do ZKwP, tak jak było z próbą zalegalizowania
wyniku badania łokci z ED2…

Zapewne blond chodoflańcy wiedzą, że wygięte kręgosłupy, krzywo ustawione kończyny, powłóczenie nogami, krótkie wykroki, wąskie chody, itp… są oznaką anomalii np. żle ustawionych miednic, chorych stawów…
Wobec czego zapraszam kreskę(z FIBI), Zuzandę (z LAPKĄ), maggy (np.z ADELKĄ)
na badanie ogona DODY od razu zrobię jej badania na dysplazję tak abyście nie miały wątpliwości…
Myślę, że wykażecie się odwagą i prześwietlicie suki z którymi przyjdziecie na konfrontację
tak aby rozwiać moje wątpliwości i ostatecznie określić, które są zdrowe i są sukami hodowlanymi
i kto jest oszustem…
Mnie stać aby nie rozmnażać DODY, jeśli potwierdzona zostanie jej wada, a Was na co stać...?
Chciałbym też paniom zwrócić uwagę, że nie podałyście wyników wystawy, a ja je widzę tak:
DODA – nie do oceny (nie ma oceny)
kulawy TOMEK - ocena niehodowlana
odkrycie roku Czejni - zdaje się, że dostał ocenę niehodowlaną
wygięta i nieprzytomna FIBI – załapała się na ocenę hodowlaną?
Zwracam uwagę, że dla psa oceną hodowlaną jest ocena doskonała…, a dla suki min. bdb.
Szanowne panie jeśli macie wąty to zapraszam na prześwietlenia, w kupie będzie taniej…
i zobaczymy kto i co za wszelką cenę rozmnaża…
Rozstrzygnijmy w końcu spór, które suki są hodowlane, a które nie…
Przy okazji oczywiście ustalimy też, kto jest fajny…, a kto nie… i kto kogo kryje w nieuczciwości…
Zróbmy takie "wszystko albo nic"…
Ba…, myślę iż nie ma innego sposobu zakończenia tych spraw…

Meggy… nie skupiaj się na plotkowaniu…, zajmij się przede wszystkim psami pochodzącymi
z Twojej hodowli…, poucz się trochę…, zadbaj o to aby nie być zaskoczoną po raz kolejny…,
moim zdaniem kilka z nich, mimo młodego wieku już ma problemy…, miałem okazję to widzieć na wystawie.
Meggy czy jesteś w stanie odnieść ocenę Czejna do wzorca…, który oczywiście znasz…?
Powiedz mi jeszcze na jakiej podstawie twierdzisz, że krytykuję wszystkich…?
Generalnie mało się wypowiadam, robię to głównie w momentach kiedy stwierdzam nieprawdę lub głupotę i mam czas na odpisanie…
Nie moja to wina iż moje wypowiedzi dotyczą: meggy, Zuzandy lub kreski…
ale to chyba nie powód aby pisać… wszyscy...?
Meggy, skąd wiesz, że mam pragnienie zostać sędzią kynologicznym…?
nie pomyliłaś mnie czasem z Leszczyną…, zresztą mam wrażenie iż ona raczej z krawcowej
chce w cudowny sposób przeobrazić się w spółdzielcę… mniej więcej tak jak wg. niej geny recesywne
stają się dominującymi…! <hura>

Zuzanda…, a jak jest w przypadku Quasimodo… yyyy… to znaczy kulawego Tomka…?
Został psem dnia…, czy ofermą dnia…?
Po takiej ocenie, powinnaś go nie spuszczać z oczu… bo co będzie, jeśli chłopak zechce
poćwiczyć na kracie z rozpaczy…?

Kreska zapisujesz oceny…? Jakie one były…?
Proponuję abyś wpisała… zarówno z tej wystawy jak i wszystkich wystaw na których byłaś…
i nie ściemniaj, że nie bardzo wiesz co było w karty ocen wpisane…
ta bajka jest dobra dla dzieci… na tym forum…
W razie amnezji możesz o wsparcie poprosić meggy…,
ona jest takim „niechcący zbieraczem” cudzych kart ocen…

Użyjmy miarki kreski…:
Bardzo łatwo jest usprawiedliwić nieuczciwość, jeśli się z niej żyje!

<okok>

Pozdrawiam
Wasz BoBer
BoBer
 
Posty: 307
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-10, 19:51

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez Zuzanda » 2011-07-17, 16:05

Ofermą ,Quasimodo , chamem i zakompleksionym facecikem jesteś ty Bober .
Zuzanda
 
Posty: 3247
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 20:46
Lokalizacja: Błonie koło Warszawy
psy: Laponia ,Tomek(*) ,Bleki
Hodowla: Black Velvet

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez BoBer » 2011-07-17, 16:23

Zuzanda ja nie oczekuję dyskusji…, bo ona do niczego konkretnego nie doprowadzi…
Ja oczekuję od Was konkretnego terminu prześwietleń…
Wtedy też okaże się kto jest kim… i na jaki epitet zasługuje…

Pozdrawiam
Wasz BoBer
BoBer
 
Posty: 307
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-10, 19:51

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez Romked » 2011-07-17, 16:30

Mocna riposta,oj mocna i mocno zamięsza. Szkoda, że nie dojechałem. Może poznałbym nowe walory i wady Asti, a jak wiadomo nie ma psów doskonałych pod każdym względem. Są tylko najbardziej kochane przez swoich właścicieli niezależnie od ogonów, krzywych nóg, złego biegania i setek innych problemów. Czasem sędzia bardzo dokładnie wyjaśni problem jakiejś wady i powie jak pracować nad jej poprawą, czasem nie powie i tylko zabełta błękit w głowie. Smak zwycięstwa jest wielki, porażki gorzki, ale znacznie częstszy. Jak mnie pytają po wystawie jak poszło, to mówię np. tak - Sukces, bo 3 miejsce i porażka bo nie 1 lokata. <luzik>
Avatar użytkownika
Romked
 
Posty: 858
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-13, 03:04
Lokalizacja: Wieluń
psy: Tetyda, Asteria, Nodik
Hodowla: Canis Magnus

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez Gosia1812 » 2011-07-17, 17:18

Wielkie gratulacje dla wszystkich Dużych, a zwłaszcza dla lokatowych.

Gosia z Kajką
Avatar użytkownika
Gosia1812
 
Posty: 890
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-12, 10:32
Lokalizacja: Puławy
psy: DSPP Kajka
Hodowla: Z Chełmskiego Grodu

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez LUKAS » 2011-07-17, 17:33

Czejna zjechała za brak okrywy i wskazane wiecej socjalizacji ,jakos z ringu nas nie wywaliła....
Pani sedzina chyba ma wyłącznie swój typ berna ,i super jest to co z jej howu, a reszte beeeeeeeeeee

Gratulacje dla lokatowych <brawo>
Avatar użytkownika
LUKAS
 
Posty: 466
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-11-09, 23:53
Lokalizacja: Warszawa
psy: Czejn,Grace, Blondie i Xena ))) Lukas(*)Missuri(*)
Hodowla: Zakątek Berna

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez kreska » 2011-07-17, 18:06

Drogi Boberze,
to co wypisujesz to insynuacje ktora maja na celu... <mysli> no wlasnie to chyba tylko ty wiesz najlepiej. Moze nie udalo Ci sie zauwazyc ale napisalam ze Doda byla nie do oceny jak rowniez inny pies w mlodziezy. Nie wiem co mieliscie wpisane w karte bo nie chcialo mi sie tego az tak analizowac, nie szukam sensacji i nie stawiam sobie za punkt honoru rozmnazania bo do niczego mi to nie jest potrzebne. Mam druga suke, ktora moglabym rozmnazac i jakos tego nie robie ;> Kocham bernenczyki, lubie jezdzic i to mi wystarczy <tak> Sedzina wyraznie powiedziala ze jest to wada dyskwalifikujaca a co macie wpisane i jak zinterpretowal to tlumacz to juz jest inna kwestia bo np. exellent bylo czesto tlumaczone jako znakomite a nie doskonale do czego jestesmy przyzwyczajeni ;-) obsluga rowniez nie wiedziala czy suka/pies zwyciezca mlodziezy biora udzial w porownaniu o CACIBA i gdyby nie tzw. publika i przytomna obsluga z ringu obok mielibysmy okazje ogladac wyjatkowy pokaz ;-)
Co do ukrywania wad Fibi to nie widze powodu aby to robic jesli ktos jest zainteresowany to moge udostepnic wszystkie dotychczasowe oceny , choc ty bedac "blisko" mozesz zbadac sprawe u zrodla <tak>jak do tej pory troszke ja wystawialam, bez wzgledu na to "kto" sedziowal i w jakiej kondycji wystawowej byla i zebrala oceny doskonałe + 3 bardzo dobre, ktore ujmy nie czynia bo wedlug skali powinny byc przyznawane psom wybitnym :-D Odgryzajac sie za twoja zlosliwosc chcialam podkreslic ze moje suki choc w twoich oczach zapewne sa do niczego :boszz: to zadna nie zostala wyproszona z ringu bez oceny <figielek>
Nie wprowadzaj forumowiczow w blad ze jak to nazwales "luzna koncowka" byla dla Ciebie zaskoczeniem bo dla wystawiajacej czyli SzM juz nie, bo tlumaczyla sedzinie ze to nie to co jej sie wydaje :->
Co do ocen to rzeczywiscie wszystkich nie pamietam bo i caly czas nie stalam w jednym miejscu <bezrady2> ale wydaje mi sie ze psy , ktore sedzina brala do finalowej oceny musialy miec ocene doskonala <okok> jesli chodzi Ci o Fibi to dostala bardzo dobra za łokcie i szate o czym juz pisalam wczesniej. Napewno tez interesuje Cie ocena Tomka-bdb i mimo jego wszystkich wad jakie notorycznie podkreslasz to rowniez nigdy nie "udalo" mu sie zaliczyc zejscia z ringu bez oceny <okok>
Dziekuje za zaproszenie ale nie interesuje mnie badanie ogona Dody bo to jest problemem waszej hodowli a nie moim i co znim zrobicie to wasza sprawa, tak jak pisalam wczesniej werdyktem bedzie przeswietlenie a nie opinia sedziny ;> a jej ocene mozecie zawsze oprotestowc <tak>
Dziekuje rowniez za zaproszenie na przeswietlenie ale nie widze powodu aby drugi raz w , krotkim okresie poddawac Fibi narkozie w przypadku kiedy jej wyniki sa ksiazkowe :okok: oczywiscie sa do wgladu mam nawet plytke z badania cyfrowego , ktore tak rekomendujesz <okok> Kolejne badanie stawow planuje po ukonczeniu 3. roku zycia, o terminie Cie chetnie poinformuje bedziesz mogl przekonac sie osobiscie o wynikach <tak>
Nie bede sie z toba bawic w insynuacje bo to dziecinada , choc mam pare "asow w rekawie" nabytych od waszej bylej wetki <dokuczacz>ale czy to jest uczciwe zagranie? moze z godnie z przyslowiem "jak Kuba.... <mysli> raczej nie warto :-D Na szczescie ja nie zyje z wystawiania psow ani z ich hodowli ale bardzo Cie prosze abys zaprzestal insynuacji pod kierunkiem mojej osoby bo do niczego dobrego nie doprowadza a moga jedynie "skomplikowac" Ci zycie :->
Z mojej strony to na tyle <papa>

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez BoBer » 2011-07-17, 18:36

Kresko…
Ja czekam na konkretny termin…

Nie strasz mnie…, ja chętnie poczytam o Twoich rewelacjach…,
i skonsultuję je z Panią Marią Bosiacką…
Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz... bo ja tak!

Pozdrawiam
Wasz BoBer
BoBer
 
Posty: 307
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-10, 19:51

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez sasula » 2011-07-17, 19:00

Moje gratulacje dla wszystkich piesków i ich wystawców a w szczególności dla Cornelii Czandoria i Al Capone ( czyli Alusia ) <juhu> Brawo Aga i Waldek <hura> Bardzo bardzo sie cieszę :radocha2:
Avatar użytkownika
sasula
 
Posty: 42
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-20, 10:21
psy: Szila ( Zeta Czandoria ) , Bella Czandoria, Nuka

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez kreska » 2011-07-17, 19:28

BoBer napisał(a):Kresko…
Ja czekam na konkretny termin…

Nie strasz mnie…, ja chętnie poczytam o Twoich rewelacjach…,
i skonsultuję je z Panią Marią Bosiacką…
Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz... bo ja tak!

Pozdrawiam
Wasz BoBer

Na poczatek informuje Cie ze w dniu jutrzejszym zloze oficjalne pismo skierowane do dr.Blenau i kliniki na ul.Gagarina informujace ich o twoich "rewelacjach" dotyczacych insynuacji wzgledem przeprowadzonych badan <tak>
Informuje Cie rowniez ze fakt iz nie jestes czlonkiem ZK ani nie jestes hodowca nie zwalnia Cie z odpowiedzialnosci za slowa , ktore piszesz <okok>
Ja Cie nie strasze ja tylko informuje i wiem o czym pisze <papa> <okok> Poniewaz tej dyskusji nie mozna w zaden sposob przypisac tematowi watku, nie zamierzam juz z toba w tym miejscu wymieniac sie informacjami, jesli nadal chcesz sobie podyskutowac to zapraszam na PW lub w inne miejsce <papa>
pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez Leszczyna » 2011-07-17, 19:30

BoBer napisał(a):Meggy, skąd wiesz, że mam pragnienie zostać sędzią kynologicznym…?
nie pomyliłaś mnie czasem z Leszczyną…, zresztą mam wrażenie iż ona raczej z krawcowej
chce w cudowny sposób przeobrazić się w spółdzielcę


Lepiej być wybitną krawcową zamieniającą się w spółdzielnię aniżeli wybitnym chamem który pozjadał wszystkie rozumy :roll:
Z pozoru miły Pan - takie zawsze odnosiłam wrażenie na wystawach ale pozory mylą ;) Trzeba było wyprowadzić mnie z błędu, skoro jest Pan taki mądry, panie BoBer.
Leszczyna
 
Posty: 3169
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-11-14, 12:52
Lokalizacja: Śląsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wystawy 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości