Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Moderator: Aga-2

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez kreska » 2011-07-17, 19:31

BoBer napisał(a):Tak…
Zastanawiam się dlaczego nie zauważyliście jeszcze, że znam sędzinę…
zastanawiam się też dlaczego w przypadku naszej znajomości, w ogóle powiedziała, że czuje coś w ogonie…
zastanawiam się też dlaczego do niej pojechałem po ocenę wiedząc, że sprawdza ogony…
DODA występowała na wielu wystawach i zawsze miała sprawdzany ogon… pani Semik też sprawdzała…,
pani Chwalibóg też… i w Paryżu na obydwu wystawach też mała sprawdzany…
Cóż dla mnie jest to też zaskoczeniem…, ale Warszawa to nie Łódź…, tam jest jak widać zawsze
wszystko jasne, a sędzina nie kreska i też pewności nie miała...

Sędzina stwierdziła, że u DODY jest wolna końcówka ogona…
Po zejściu z ringu sprawdziłem i faktycznie tak jest...
Zapewne będzie miała prześwietlony ogon bo może mieć np. pęknięty krąg…
Chwała sędzinie, bo przynajmniej wiem o kontuzji DODY…
Co do oceny powiem tak, u DODY jest brak zgrubień charakterystycznych dla kink tail-a,
a ogon sprawia wrażenie raczej przetraconego w ostatnich dniach…, pewnie dlatego postawiła: nie do oceny…

Na pewno zadbam o to aby DODA miała odpowiednio dużą dawkę usypiacza podczas prześwietlenia tak
żeby nie wybudziła się w trakcie badania i zadbam też, aby diagnoza była rzetelna,
a nie korespondencyjna np. „wrocławska”.
Jeśli u DODY będzie kink tail nie będzie używana w hodowli, ponieważ nie mam parcia na produkcję szczeniąt…,
nie uznaję też sukcesów wystawowych w formie otrzymania oceny doskonałej, nie jest też dla mnie sukcesem
wystawowym zgłoszenie psa z mojej hodowli na jakąś wystawę, jak ogłaszają to Zuzanda, meggy…
Nie mam też czerwonych kubraczków ani innych dyrdymał…
Nie będę też dawał się obmacywać i nie będę się puszczał…, ani farbował na blond i przybierał ostatnio
modnych fryzur przy ringowych „na kartofla”…
Zapewniam też, że nie będę żadnego psa odczulał… ani znieczulał…
Nie będę też udawał iż wszystko jest w porządku… (jak robi to kreska…)
Po prostu uważam…, iż wystarczy już, jak po ringu próbuje biegać kilku Quasimodo
np. taki Tomek (którego właścicielka wstydzi się podać do wiadomości publicznej osiągniętą ocenę…).
Mam świadomość istnienia wad i jeśli u DODY okaże się iż jest to kink tail to już współczuję
tym nieświadomym blond chodoflańcom bo oprócz dysplazji stawów biodrowych i łokciowej, dysplazji nerek,
nowotworów, padaczki, stwardnienia rozsianego lub pobocznego, rozmnażać
też będą kink tail… (przecież wystarczy popatrzeć w rodowody…),
a może ta wada je powstrzyma… ale pewnie nie…
Bo przecież predysponują je do tego nieistniejące certyfikaty! …
Mając świadomość napisanych powyżej słów raczej poczekam, aż zalegalizowany zostanie kink tail…
bo zakładam, że forumowicze napiszą petycję do ZKwP, tak jak było z próbą zalegalizowania
wyniku badania łokci z ED2…

Zapewne blond chodoflańcy wiedzą, że wygięte kręgosłupy, krzywo ustawione kończyny, powłóczenie nogami, krótkie wykroki, wąskie chody, itp… są oznaką anomalii np. żle ustawionych miednic, chorych stawów…
Wobec czego zapraszam kreskę(z FIBI), Zuzandę (z LAPKĄ), maggy (np.z ADELKĄ)
na badanie ogona DODY od razu zrobię jej badania na dysplazję tak abyście nie miały wątpliwości…
Myślę, że wykażecie się odwagą i prześwietlicie suki z którymi przyjdziecie na konfrontację
tak aby rozwiać moje wątpliwości i ostatecznie określić, które są zdrowe i są sukami hodowlanymi
i kto jest oszustem…
Mnie stać aby nie rozmnażać DODY, jeśli potwierdzona zostanie jej wada, a Was na co stać...?
Chciałbym też paniom zwrócić uwagę, że nie podałyście wyników wystawy, a ja je widzę tak:
DODA – nie do oceny (nie ma oceny)
kulawy TOMEK - ocena niehodowlana
odkrycie roku Czejni - zdaje się, że dostał ocenę niehodowlaną
wygięta i nieprzytomna FIBI – załapała się na ocenę hodowlaną?
Zwracam uwagę, że dla psa oceną hodowlaną jest ocena doskonała…, a dla suki min. bdb.
Szanowne panie jeśli macie wąty to zapraszam na prześwietlenia, w kupie będzie taniej…
i zobaczymy kto i co za wszelką cenę rozmnaża…
Rozstrzygnijmy w końcu spór, które suki są hodowlane, a które nie…
Przy okazji oczywiście ustalimy też, kto jest fajny…, a kto nie… i kto kogo kryje w nieuczciwości…
Zróbmy takie "wszystko albo nic"…
Ba…, myślę iż nie ma innego sposobu zakończenia tych spraw…

Meggy… nie skupiaj się na plotkowaniu…, zajmij się przede wszystkim psami pochodzącymi
z Twojej hodowli…, poucz się trochę…, zadbaj o to aby nie być zaskoczoną po raz kolejny…,
moim zdaniem kilka z nich, mimo młodego wieku już ma problemy…, miałem okazję to widzieć na wystawie.
Meggy czy jesteś w stanie odnieść ocenę Czejna do wzorca…, który oczywiście znasz…?
Powiedz mi jeszcze na jakiej podstawie twierdzisz, że krytykuję wszystkich…?
Generalnie mało się wypowiadam, robię to głównie w momentach kiedy stwierdzam nieprawdę lub głupotę i mam czas na odpisanie…
Nie moja to wina iż moje wypowiedzi dotyczą: meggy, Zuzandy lub kreski…
ale to chyba nie powód aby pisać… wszyscy...?
Meggy, skąd wiesz, że mam pragnienie zostać sędzią kynologicznym…?
nie pomyliłaś mnie czasem z Leszczyną…, zresztą mam wrażenie iż ona raczej z krawcowej
chce w cudowny sposób przeobrazić się w spółdzielcę… mniej więcej tak jak wg. niej geny recesywne
stają się dominującymi…! <hura>

Zuzanda…, a jak jest w przypadku Quasimodo… yyyy… to znaczy kulawego Tomka…?
Został psem dnia…, czy ofermą dnia…?
Po takiej ocenie, powinnaś go nie spuszczać z oczu… bo co będzie, jeśli chłopak zechce
poćwiczyć na kracie z rozpaczy…?

Kreska zapisujesz oceny…? Jakie one były…?
Proponuję abyś wpisała… zarówno z tej wystawy jak i wszystkich wystaw na których byłaś…
i nie ściemniaj, że nie bardzo wiesz co było w karty ocen wpisane…
ta bajka jest dobra dla dzieci… na tym forum…
W razie amnezji możesz o wsparcie poprosić meggy…,
ona jest takim „niechcący zbieraczem” cudzych kart ocen…

Użyjmy miarki kreski…:
Bardzo łatwo jest usprawiedliwić nieuczciwość, jeśli się z niej żyje!

<okok>

Pozdrawiam
Wasz BoBer


BoBer napisał(a):Zuzanda ja nie oczekuję dyskusji…, bo ona do niczego konkretnego nie doprowadzi…
Ja oczekuję od Was konkretnego terminu prześwietleń…
Wtedy też okaże się kto jest kim… i na jaki epitet zasługuje…

Pozdrawiam
Wasz BoBer


przepraszam ale kopiuje na wypadek gdyby mial zniknac lub zmienic forme ;>
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez Marzena.zlotanimfa » 2011-07-17, 19:38

Gratulacje dla Zwycięzców,i wszystkich uczestników wystawy Ras Szwajcarskich.
Szczególne gratulacje dla wspaniałego psa z naszej hodowli Ch.Polski Aragorna- Złota Nimfa ,za wspaniały pokaz na ringu,za zdobycie Res.Cacib,podziękowania dla jego wspaniałych właścicieli,którzy tak pięknie wychowali tego psa.
Dopiero teraz mogę chwilowo odpocząć i napisać parę słów,po szczęśliwie zakończonym porodzie naszej suni. <buzki>
Avatar użytkownika
Marzena.zlotanimfa
 
Posty: 259
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-05, 19:40
Lokalizacja: Warszawa
psy: Duży Szwajc Pies Past. Atena, Nastka, Berta, Diana
Hodowla: Złota Nimfa

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez Elmo » 2011-07-17, 19:41

Czy ta wypowiedź, Panie Bober to nie lekkie przegięcie?
Czy naprawdę, aż tak fajnie jest obrażać innych ludzi?
Myślałam, że na tym forum nie ma takiej złości, jaką dało obrażanie innych użytkowników, no ale cóż... jednak można <bezrady2>
Ostatnio edytowano 2011-07-17, 21:30 przez Elmo, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Elmo
 
Posty: 1322
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-09, 21:30
Lokalizacja: Płock
psy: Etap i... :]
Hodowla: Majowy Skarbiec

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez Milla » 2011-07-17, 19:50

Gratulacje dla wszystkich lokatowych :puchar:
i nie tylko ;-) , było wiele pięknych psów i choćby dlatego warto było postać trochę na palącym słonku. <buja_w_oblokach>
Avatar użytkownika
Milla
Moderator
 
Posty: 1383
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-24, 12:21
Lokalizacja: Podkowa Leśna
psy: Maja[*], Bonita oraz klan A&B&D

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez elwira » 2011-07-17, 20:05

Gratulujemy wszystkim Szwajcarskim uczestnikom wystawy :-D w szczególności tym lokatowym :puchar:
elwira
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez vkarel » 2011-07-17, 20:23

Gratulacje lokatowym i wszystkim zadowolonym z wystawy:)
Moje maluchy Grace best baby i Ensor best puppy:) Gina doskonała, res CACIB wzięła Cairra z Gorzyckiej Zagrody - GRATULACJE :) Jeśli ma ktoś jakieś nasze fotki z ringu to bardzo proszę na maila:)
Avatar użytkownika
vkarel
 
Posty: 988
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-14, 21:57
Lokalizacja: Łęgowo k/Gdańska
psy: Pegi, Ginger, Ellen, Gracja, Lucy, Nela, Niro
Hodowla: van St-Niklas

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez backstage » 2011-07-17, 21:13

Gratulacje dla wszytskich Dużych, a zwłaszcza Lokatowych. A może ktoś zna wyniki entlików? ;-)
Avatar użytkownika
backstage
 
Posty: 157
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-22, 16:35
psy: Duży Szwajcarski Pies Pasterski&Entlebucher

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez meggy » 2011-07-17, 22:33

Ha ,niczego innego się nie spodziewałam ,absolutnie nie czuje sie zawiedziona pana wpisami panie Borber .
Zdecydowanie wole farbowane blondynki niz niechlujne ,turlajace obwazanki.
A moje psy przeswietle jak zaistnieje taka potrzeba ,bo póki co sa w swietnej kondycji :]
Krytykuje pan i obraza kazdego kto odważy sie miec inne zdanie. .............nie chce mi sie grzebac na forum i cytowac wypowiedzi by to udowodnic
-szkoda mojego cennego czasu ,ktory w całosci poswiecam na dokształcanie ;-) i przygotowanie do kolejnych wywiadów ;-)

ogon pana suki i jego wada to nie mój problem <bezrady2>
Ostatnio edytowano 2011-07-18, 09:59 przez meggy, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez mon04 » 2011-07-17, 22:33

Duże gratulacje dla wszystkich lokatowych oraz wystawiających!!!!!
Nasz Hunter-II lokata i doskonała,Gabryśka bez lokaty bd ,ale fajny opis :radocha2: :radocha2: :radocha2:
Sędzina naszym zdaniem,z bardzo dobrym podejściem do psów i wystawców.Lubi sama oglądać zęby i i maca baaaaaardzo dokładnie!!!Zwraca uwagę na charakter(ale nie do końca konsekwentna).Zdjęcia jutro :-D :-D :-D
Dziękujemy za miłe towarzystwo :-) :-) :-)
mon04
 
Posty: 404
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-12-28, 11:17
Lokalizacja: Kozienice
psy: Agis[*],Hunter,Gabi,Arwena,Abrahms i Cannon:)
Hodowla: Wzgórze Agisa

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez BoBer » 2011-07-17, 23:06

Ależ Kresko… skarga do kliniki nic nie da…
Po prostu umów się ze mną i koleżankami, które przyjadą z psami i po prostu tam pojedźmy…
Zróbmy prześwietlenia i będzie wszystko jasne…

Drogie panie rozumiem, że przestała was interesować moja suka…,
ale mnie zaczęły interesować wasze…, cóż takie życie…

Leszczynko… nie denerwuj się… pozostań przy krawiectwie… <okok>

Pozdrawiam
Wasz BoBer
BoBer
 
Posty: 307
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-10, 19:51

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez vkarel » 2011-07-18, 00:08

Ensor van St-Niklas - WO, best puppy
Obrazek
Obrazek
Grace van St-Niklas - WO, best baby
Obrazek
Obrazek

Imbir z Gorzyckiej Zagrody - klasa pośrednia, ;lokata I,dosk.,CWC
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
vkarel
 
Posty: 988
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-14, 21:57
Lokalizacja: Łęgowo k/Gdańska
psy: Pegi, Ginger, Ellen, Gracja, Lucy, Nela, Niro
Hodowla: van St-Niklas

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez Duch Wrzosowisk » 2011-07-18, 00:44

Gratuluję zwycięzcom,szacunek wszystkim wystawcom.
Pytania dotyczące Maji Heinila kompromitują wyrażających wątpliwości wobec jej kompetencji.To wybitny specjalista od berneńczykow.Szwajcarzy zaprosili ją do sędziowania tej rasy na jubileuszową wystawę z okazji 100 lecia klubu.To bardzo prestiżowe wyróżnienie.Maja to rownież hodowca.,,Milckreek to hodowla znana wszystkim choćby ze słyszenia.Połączenie praktyki i teorii w najlepszym wydaniu.
Kiedy dotarły do mnie wyniki z Warszawy poirytowałem się,ale dla mnie sytuacja była co najmiej dwuznaczna w odniesieniu do Dody.Jeśli dla tej sędzi Doda była nie do oceny z powodu ogona ,to oczywiste,że nie był to knick tail,a tylko przejściowy uraz ogona.Może to być tzw.,,martwy ogon''(lub sama końcówka),który zdarza się np.psom wyziębionym przy kąpieli.Życzę Boberowi,aby nie okazał się to uraz innego rodzaju,a wtedy prześwietlenie,nawet cyfrowe,będzie zbędne.Przy knick tail suka byłaby zdyskwalfikowana,bo to wada nieodwracalna,genetyczna.Tak to rownież definiuje wzorzec.
Źle mi się czytało nieeleganckie kpiny i złośliwości względem Dody.Imaginacje wzięły górę nad logicznym myśleniem.Wprowadza to tylko niepotrzebne antagonizmy i wywołuje moją niechęć do czytania i pisania na tym Forum.Dalsza emocjonalna ,,pyskówka'' i zastraszanie to już tylko fatalna konsekwencja ,,złego początków''.Miłe Panie-,,kto sieje wiatr ...''
Abstrachując,nieco filozoficznie,to tylko wystawy, a więc aż wspólna pasja.Czy warto to nasze krótkie życie zatruwać i gnoić ?
Duch Wrzosowisk
 
Posty: 92
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 17:40
Lokalizacja: Z Ciela ;]

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez kreska » 2011-07-18, 09:08

Jeśli dla tej sędzi Doda była nie do oceny z powodu ogona ,to oczywiste,że nie był to knick tail,a tylko przejściowy uraz ogona.

Zycze hodowcy aby byl to przejsciowy uraz ogona, jednak nie moge sie zgodzic z tym co pan pisze bo oczywistym sa dla mnie slowa w jezyku angielski knick tail & disqualifying defect. Dodam ze nie cieszy mnie brak oceny Dody , jak rowniez innych psow bo pokazuje on w jakis sposob poziom rasy w polsce , przynajmniej na tej konkretnej wystawie o randze miedzynarodowej:-> i nie upajam sie porazka innych, chocby przyslowiowych wrogow ;>
Nie wiem co i dla kogo jest imaginacja i nie zamierzam nikogo spowiadac z tego co ma w karcie wpisane. Nie mam powodow byc zlosliwa wzgledem hodowcy Dody , ale nie widze rowniez powodu aby przemilczec wyniki "wybrancow" ktorzy tak skrupulatnie wytykaja bledy innym zapominajac o swoim podworku <okok>

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez BoBer » 2011-07-18, 09:58

Kresko nikt nie chce abyś milczała, wręcz przeciwnie…,
a ja nawet chcę abyście… Ty z koleżankami i waszymi sukami, przyjechały do kliniki na prześwietlenia…
Na prawdę to wszystkim pomoże…

Zwróć też uwagę, że ja bardziej ryzykuję, bo nie prześwietlałem nigdy DODY…
Wy natomiast jesteście pewne swoich suk…

Duchu wybacz…, ale nie mam zamiaru „wypuszczać szczurów z klatki”…

Pozdrawiam
Wasz BoBer
BoBer
 
Posty: 307
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-10, 19:51

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez Robert34 » 2011-07-18, 10:03

Całkowicie zgadzam sie z Panem Jankowskim. Przez dwa dni opluwacie krytykujecie i mieszacie z błotem Bobera nerwy maja też swój kres więc nie dziwię się że właśnie w taki sposób Bober wam odpowiedział.
Zreszto sami go do tego prowokujecie. Życzę Dodzie żeby okazało się że jest to tylko chwilowa kontuzja ale jestem też ciekaw kto z forum wtedy przeprosi Bobera za te głupie docinki

Wielkie gratulacje dla INGOTA :-D Pani Tereso piękne zwierze <cwaniak>
Robert34
 
Posty: 518
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-18, 21:02
Lokalizacja: Sypniewo
psy: TETE A TETE - JARZĘBINA CZERWONA Duch Wrzosowisk

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez kreska » 2011-07-18, 14:54

Robert34 napisał(a):Całkowicie zgadzam sie z Panem Jankowskim. Przez dwa dni opluwacie krytykujecie i mieszacie z błotem Bobera nerwy maja też swój kres więc nie dziwię się że właśnie w taki sposób Bober wam odpowiedział.
Zreszto sami go do tego prowokujecie. Życzę Dodzie żeby okazało się że jest to tylko chwilowa kontuzja ale jestem też ciekaw kto z forum wtedy przeprosi Bobera za te głupie docinki

Wielkie gratulacje dla INGOTA :-D Pani Tereso piękne zwierze <cwaniak>


W moich postach do momentu wypowiedzi Bobera nie bylo nawet odrobiny opluwania, no chyba ze sam fakt ujawnienia wynikow byl juz powodem do właczenia mnie w Boberowy bełkot <okok> ja mimo wszystko jednak sie dziwie ze wlasnie w taki sposob odpowiedzial ale moze mam ciut inny proziom wychowania no i powinnam sie juz do tego typu jezyka przyzwyczaic bo nie byl to pierwszy raz :-> Dziwi mnie rowniez fakt ze nikt sie nie zastanawia kiedy to Bober zmieni swoje podejscie i w koncu przeprosi za swoje insynuacje i obrazliwe epitety , ktore nie byly niczym prowokowane <mysli> no poprostu swiety Bober, dusza czlowiek , kazdemu doradzi pomoze i sluzy dobrym slowem a te wstretne babiszony sie na niego uwziely ! Prosze litosci w tej hipokryzji <prosi> Mamy rownouprawnienie wiec nie widze powodow aby nie wypowiadac swojego zdania , ktore w zaden sposob nie bylo obrazliwe <okok> Rowniez zycze Dodzie wszystkiego najlepszego mimo iz nie jest moja faworytka z tego miotu <tak>i kierujac sie ogromna troska w ramach wdziecznosci jaka kierowana jest w kierunku moich podopiecznych , chcialabym zyczyc wiecej szczescia i ostroznosci hodowli bo cos czesto przesladuja was te kontuzje ogonow <bezrady2> Ja tymczasem zajme sie wyczesywaniem ostatnich wloskow z mojej nieprzytomnej, galaretowatej, przygarbionej i dysplatycznej suki , z mojej strony EOT <papa>

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez BoBer » 2011-07-18, 15:51

Kresko nie sadzę aby kontuzje ogonów u psów wychodzących spod mojej opieki
były częstsze niż w innych hodowlach…

Przede wszystkim kresko…, dla dobra wszystkich..., powinnaś wraz z koleżankami i waszymi podopiecznymi…
udać się śladem człowieka renesansu…, a nie czesać ostatnie włoski...
Fryzjerzy rządzili już w polskiej piłce i sadzę, że to wystarczy...

Pozdrawiam
Wasz BoBer
BoBer
 
Posty: 307
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-10, 19:51

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez MartaD » 2011-07-18, 16:39

Gratulacje dla wszystkich :-)
Ma ktoś może zdjęcie małego Lusionka :?: Byłabym wdzięczna ;-)
Avatar użytkownika
MartaD
Administrator
 
Posty: 2889
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:13
Lokalizacja: okolice Szczecina
psy: Lusionki
Hodowla: Lusion

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez Aga-2 » 2011-07-18, 20:20

BoBer napisał(a):a sędzina (...) też pewności nie miała...
pewnie dlatego postawiła: nie do oceny…

G'woli ścisłości: ponieważ spóźniłam się na wystawę i nie miałam wyników, a lubię je "kolekcjonować" ;) , po zakończeniu sędziowania spisywałam przy stoliku sekretarza oceny i lokaty z arkusza ocen... Z całym szacunkiem, ale na własne oczy widziałam i odpisałam "dys" przy numerze startowym Dody. Jest to dla mnie o tyle dziwne, że widziałam też na własne oczy jak dziewczyny obsługujące ring spisywały te wyniki na arkusz prosto z kopii kart ocen.

Bardzo dziękuję za gratulacje! Mały włos, a bylibyśmy nie zdążyli przez korki :roll:
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: Warszawa - CACIB - 16.07.11r

Postprzez VikiGracjaFela » 2011-07-18, 22:29

A MOJA FELA (GRACJA) UZYSKAŁA OCENĘ BARDZO DOBRĄ I JESTEM Z NIEJ BARDZO DUMNA. TO RÓWNIEŻ ZASŁUGA ZOSI, KTÓRA JĄ TAK PIĘKNIE ZAPREZENTOWAŁA.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
VikiGracjaFela
 
Posty: 66
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-04-21, 17:15
Lokalizacja: Warszawa
psy: Teraz Fela, a wcześniej był Felek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wystawy 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron