Kastor - wywrotowy ukwiał

Moderator: Milla

Kastor - wywrotowy ukwiał

Postprzez kreska » 2011-10-12, 20:26

"nikt" w watku sie nie wypowiada wiec moze nikt nie widzial tego ogloszenia , zapraszam do dzialu ...
viewtopic.php?f=150&t=8761
Mieszkam niedaleko moge pomoc ;-)
jesli sprawa jest nie aktualna prosze o wykasowanie <okok>

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: DSPP do oddania ok. Warszawy

Postprzez saba&mlis » 2011-10-12, 20:41

Pani jest bardzo swiadoma osoba, zna zagrozenia, sama starannie chce wybrac nowego wlasciciela
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Do oddania szwajcar

Postprzez dakota0508 » 2011-10-21, 15:41

Tu ogłoszenie na allegro. Dziecko ma uczulenie i muszą oddać psa.
http://allegro.pl/wspanialy-radosny-duz ... 11843.html

powiem wam że się zastanawiam..mojej Dakocie przydalo by sie towarzystwo bo się zrobiła "cholerną jedynaczką", rozpieszczona, kaprysna, zazdrosna...a tak miał by kto jej zabawki podbierać i uczyć cierpliwości :)
a pies podobny to naszej Luśki i tez nie za duzy.... boję się tylko że jak dwa nami zaczną rzadzić to pójdziemy z Pawełkiem spać do legowiska a psy zostana w łozu...hahaha małżenskim.
Avatar użytkownika
dakota0508
 
Posty: 206
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-17, 17:56
Lokalizacja: Kalisz, Łodź
psy: DAKOTA i KASTOR oba DSPP,

Re: Do oddania szwajcar

Postprzez kerovynn » 2011-10-21, 17:02

To zależy tylko od Was :-D
u nas była potrzeba zdyscyplinowania dwupaka (tzn Grześ tak uważał ;> ) i skończyło się włażenie na nasze łóżko. Fotel i sofa - tak, łożko-nie.
jest więcej zamieszania ale Esia się rozruszała :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Do oddania szwajcar

Postprzez saba&mlis » 2011-10-21, 18:23

Moze poczytaj posty osob ktore maja dwupaczki ;-) wszyscy sa bardzo zadowoleni :-D
A psiakowi z ogloszenia zycze znalezienia dobrego domu, mam nadzieje ze u Was
<buzki>
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: Do oddania szwajcar

Postprzez Lucjan K. » 2011-10-21, 20:16

Witam serdecznie. To moje ogłoszenie .Bardzo dziękuję pani za telefon. Jest nam strasznie smutno że musimy oddać naszego Kastora ale jak już mówiłem jest to konieczne ze względu na zdrowie naszego wnuczka.nawiązując do naszej rozmowy to nie dodałem że Kastor nie zje i nie ściąga nic co leży powyżej podłogi tak ,że nawet jego smakołyki są bezpieczne na lawie stole czy szafkach.Dziękuje za telefon, myślimy z małżonką że Kastor by miał świetny dom u Państwa.Lucjan
Lucjan K.
 
Posty: 5
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-10-21, 19:45

Re: Do oddania szwajcar

Postprzez allam » 2011-10-21, 21:22

No to trzymam kciuki i czekam na wieści :-)
allam
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Do oddania szwajcar

Postprzez kerovynn » 2011-10-21, 21:40

My też trzymamy kciuki :okok: :okok: :okok: :okok: :okok:
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Do oddania szwajcar

Postprzez dakota0508 » 2011-10-23, 21:12

Cholercia...zaczynamy się zastanawiać a czy dłużej myślimy tym więcej mamy niewiadomych. # dni myslenia i debaty.
Problem w ...ILOŚCI I ROZMIARZE.
Jak musimy gdzieś na dłużej wyjechać a nie możemy naszej Luski zabrac to podrzucamy psa moim rodzicom albo mamie Pawła...spróbujcie podrzucić dwa OLBRZYMY :) starszym ludziom :). Dakota jedna jest spokojna i zakochana w dziadku, ale dwa to moga byc problemy.
Raz o miłośc , dwa dominacja na spacerze i ewentualne pociągnięcie... już widze te ludzkie breloczki przy smyczach pędzących psów :okok:
Po reanimacji i składaniu nie chciały by mnie te "breloczki" na oczy widzieć i jeszcze by mnie wydziedziczyli <złezką>
Poza tym my psa nie mogli byśmy wychowywac na dworzu. Nasza jest jak dziecko...sami przeciez wiecie że nawet rozmawia i dyskutuje z nami, śpi w łóżku, je z talerza i widelca....a dwa w domu mimo ogrodu to lekki bałagan pod nogami zwłaszcza jak się wraca to ruchliwy bałagan przez który nie da sie przejść.
Zastanawiamy się jeszcze czy Paweł będzie umiał dzielić miłość na dwa psy...sam sie tego boi.
A nie moze byc tak żeby którys był poszkodowany...ja bym tego nie zniosła.
A co jak wpadną na głupi pomysł( oba razem będa głupsze w pomysłach niż każde z osobna <juhu> )
wrócimy a po domu tylko proch zostanie ...i dym?
A jak Dakota zacznie go podgryzac...wszak to zazdrośnica gorsza niż ja ;>
, a jak go odrzuci i będzie mu krzywdę robiła zołza?

Panie Lucjanie...błagam o cierpliwość... 3 dni rozmyślań to za mało. Musimy porozmawiać z rodzicami ...a wiem juz co powiedzą...ba!..raczej mi pokażą <głupek> .. ale może jakoś nie będą nam wybijac tego z głowy za bardzo. :mlotek:
Avatar użytkownika
dakota0508
 
Posty: 206
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-17, 17:56
Lokalizacja: Kalisz, Łodź
psy: DAKOTA i KASTOR oba DSPP,

Re: Do oddania szwajcar

Postprzez Agnieszka » 2011-10-23, 21:40

To ja coś powiem . Nie bałabym się dwójki , raczej byłabym wdzięczna za dwupaka! Doskonale to wiem od swoich klientów!!Nie od siebie , bo ja mam więcej i mimo tego są psiaki ze sobą bardzo szczęśliwe!Dziadkowie przypilnują czy jeden czy dwa. Psiak na 100% zmądrzeje jak będzie miał przyjaciela na stałe.Szwajcar to szwajcar i takim pozostanie i nie ma co rozstrząsać , że będzie żle ! Ja mam hodowle ! Psy żyją w zgodzie , kochają i bawią się ze sobą.Nie mamy żadnych problemów w stadzie! Nie bójcie się:)
Avatar użytkownika
Agnieszka
 
Posty: 1151
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 22:54
Lokalizacja: Granówko
psy: www.czandoria.pl

Re: Do oddania szwajcar

Postprzez kerovynn » 2011-10-23, 22:29

Ania - bardzo dobrze, że rozważacie wszystko na spokojnie i poważnie. Nasze doświadczenie - z dwupakiem trudniej i... łatwiej. Trudniej bo dwa się pchają do wszystkiego i są o siebie zazdrosne czasami. Trudniej bo Esia mimo sterylki ma "cieczki" - jak nadchodzą "te dni" to Robin szczeka od rana do rana i tak w koło Macieju ze cztery doby. Potem jest spokój i zgoda.
Łatwiej - Esia ma więcej ruchu, zeszczuplała. Nie ma wybrzydzania przy jedzeniu bo do miski konkurencja. Bawią się ze sobą. W domu ciaśniej od drugiego psa się nie zrobiło. Kiedyś Esia zostawała w domu gdy szliśmy do pracy. Bałam się zostawic ja na ogrodzie ze strachu, że mi cielątko kto ukradnie. Teraz zostają we dwójkę. Widziałam Robina w akcji przy bramie ;-) i powiedzmy, że mam spokój ducha. W czasie naszej pracy, psy tez pracują - pilnują domu i wykonują "prace ogrodowo-budowlane" a potem w domu spokój. No, prawie spokój. Nie wiem jaki temperament ma ten konkretny szwajcar, ale my dajemy radę z ogarem który ma w genach ADHD do sześcianu :mrgreen: :mrgreen:
Są dni, gdy dają tak popalić, że mi iskry z zębów lecą, ale nie oddałabym żadnego.
Trzeba tez wziąc pod uwagę, że wydatki na psa wzrosną dwukrotnie. Ale tez dwukrotnie większa przyjemność :-D
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Do oddania szwajcar

Postprzez Lucjan K. » 2011-10-24, 18:44

Ależ pani Anno ja naprawdę rozumiem że jest to kłopot i nawet jeżeli Kastor nie siada na fotele czy Kanapy i nie śpi w łóżku tylko na swoim posłaniu ,to przecież bardzo szybko się tego nauczy. A przecież suni już tego nie odbierzecie .poza tym umie szarpnąć na spacerze jak zobaczy kota czy Psa. Ja wszystkie te problemy znam bo nasz tęż jest wielki pieszczoch i jest o nas zazdrosny.A moja żonka jak tylko pies się w nią wpatrzy i domaga się pieszczot to tylko łzy leje.proszę się nie spieszyć jeszcze kilka dni poczekamy . w alternatywie mamy jeszcze fundację Pasterze.Pozdrawiam
Lucjan K.
 
Posty: 5
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-10-21, 19:45

Re: Do oddania szwajcar

Postprzez ElzaMilicz » 2011-10-27, 22:02

Dakota0508 jeśli podtrzymujesz chęć adopcji proszę Cię o kontakt.
Od dzisiaj pies znajduje się pod naszą opieką.
Avatar użytkownika
ElzaMilicz
 
Posty: 1046
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-11, 08:59
psy: DONA [Meda], Szila

Re: Do oddania szwajcar

Postprzez kreska » 2011-10-28, 07:46

wydaje mi sie ze obydwa watki dotycza tego samego psa, wiec moze by je polaczyc ;-)
viewtopic.php?f=10&t=8783

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Do oddania szwajcar

Postprzez qbav » 2011-10-29, 15:46

Połączone
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Do oddania szwajcar

Postprzez dakota0508 » 2011-11-02, 16:35

Decyzja z naszej strony zapadła....poddajemy sie procedurze adopcyjnej. Jutro przyjezdza ELZAMILICZ i zobaczymy czy się nadajemy na rodziców :)..... Dakota się wypowie <hahaha>

Skoro pies przez pół roku nie znalazł godnego właściela to samo zakwalifikowanie do "przyjazdu rekonesansowego" odbieramy jako wyróżnienie :lol:

Obawy sa nadal, nie nastawiamy się ani na tak, ani na nie. Zostawiamy wszystko w rękach losu.
Szkoda że pies jest daleko i nie może się najpierw zapoznac z nasza " panną" , ale może to i dobrze że bedzie skok na głęboką wodę.
Najbardziej boimy sie dominacji Dakoty i zazdrości o nas.

No i "na Boga" gdzie my z Pawłem będziemy spać ???? :radocha2:

O kolejnych etapach będziemy was informować nawet jesli poleja sie łzy choć liczymy na <skromny> ..wiecie na co... :radocha2:

Trzymajcie kciuki i powiedzcie że ładna z nich będzie parka, prawda?

Listonosz mi tego nie podaruje <hahaha> <hahaha> <hahaha>
Avatar użytkownika
dakota0508
 
Posty: 206
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-17, 17:56
Lokalizacja: Kalisz, Łodź
psy: DAKOTA i KASTOR oba DSPP,

Re: Do oddania szwajcar

Postprzez Agnieszka » 2011-11-02, 17:26

Będzie dobrze! Super , że się zdecydowaliście :-)
Avatar użytkownika
Agnieszka
 
Posty: 1151
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 22:54
Lokalizacja: Granówko
psy: www.czandoria.pl

Re: Do oddania szwajcar

Postprzez saba&mlis » 2011-11-02, 18:09

:okok: :okok:
Napewno bedzie dobrze, nie jednego dwupaczka znam i wszystkie sie swietnie dogaduja, uwazam ze dla psiakow zdecydowanie jest lepiej jesli maja oprocz ludzi towarzystwo innego psy, ale rozumiem ze nie jest to latwa decyzja, zwlaszcza jak ma sie juz jednego rozpieszczonego pupila :mrgreen: (sama chcialabym przymierzyc do drugiego psiaka)
dakota0508 napisał(a):Szkoda że pies jest daleko i nie może się najpierw zapoznac z nasza " panną"

Jakie daleko? My w odwiedziny u Sabci jechalismy 350 km w jedna strone ;-)
Czekamy na dalsze wiesci :-D
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: Do oddania szwajcar

Postprzez Bielunia » 2011-11-02, 20:18

Trzymamy za Was kciuki. <okok>
Avatar użytkownika
Bielunia
 
Posty: 335
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-12, 16:58
Lokalizacja: Rumia
psy: Conan Best-J-Ja [']

Re: Do oddania szwajcar

Postprzez Barbapapa » 2011-11-03, 09:27

Mogę tylko tyle: :okok: i trzymam bardzo mocno kciuki aby wszystko ułożyło się jak najbardziej pomyślnie dla wszystkich.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Następna strona

Powrót do Już w nowych domach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron