Kastor - wywrotowy ukwiał

Moderator: Milla

Re: DSPP do oddania - już w nowym domu

Postprzez Magdalena » 2011-11-14, 14:10

Jestem wzruszona!!! Cudnie po prostu cudnie :-D
Powodzenia i wszystkiego fajnego dla Was!!!
Avatar użytkownika
Magdalena
 
Posty: 231
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-12-30, 11:50
Lokalizacja: Wwa-Wesoła Stara Miłosna
psy: Sherman

Re: DSPP do oddania - już w nowym domu

Postprzez ElzaMilicz » 2011-11-14, 14:26

Dakota masz talent do pisania! :mrgreen:
Czułam prawie, że byłam z Wami u tego weta. :lol: :lol:
Avatar użytkownika
ElzaMilicz
 
Posty: 1046
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-11, 08:59
psy: DONA [Meda], Szila

Re: DSPP do oddania - już w nowym domu

Postprzez Milla » 2011-11-14, 14:29

dakota0508 napisał(a):[...] w nagrodę "mały" dostał smakołyki, misianie i lizanie od Pana doktora. [...]

Mogę to sobie tylko wyobrazić <rotfl>
Avatar użytkownika
Milla
Moderator
 
Posty: 1383
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-24, 12:21
Lokalizacja: Podkowa Leśna
psy: Maja[*], Bonita oraz klan A&B&D

Re: DSPP do oddania - już w nowym domu

Postprzez dakota0508 » 2011-11-14, 15:34

ElzaMilicz napisał(a):Dakota masz talent do pisania! :mrgreen:
Czułam prawie, że byłam z Wami u tego weta. :lol: :lol:


Elza jak bym miała trzecia albo czwartą rekę to bym zdjęcia robiła...naszego "ukwiała". Ale dwie ręce to bylo za mało. W jednej Dakota, w drugiej Kastor a do tego...torebka, smycz, kaganiec, smakolyki i telefon ...( ten był niezbędny do wzywania Pana na odsiecz, bo wiedziaalm że sama za długo na placu bitwy nie ostanę się ).

Już wiem że ludzi nie do psów się uśmiechali tylko na mnie z politowaniem...nie miała baba kłopotu...wzieła dwa psy do vetka.

Ale musze oddac cześć i honor Dakocie. Jak ona go pocieszala , uspokajała i nosem popychała. Ani razu na niego nie warknęła, grzeczna jak anioł. Wiedziała że muszę mu poświęcić uwagę. MOJA SUKA JEST BOSKA...i zacznijcie oddawać jej cześć i honor :puchar: ...żartuję.
"Kowalski "spisała sie doskonale i jestem z nij mega dumna.

Dziś nasza kluseczka pozwoliła Kastorowi wejść do łóżka!!!!!!!!!!!!!!
To był dla nas szok. Pozwoliła wejść do łóżka??? Nasza Dakota? Przecieraliśmy oczy bo myśleliśmy że mamy słodki sen jeszcze.
Sama go zachęcała! W ogóle widzę że ona mu ustępuje miejsca w drzwiach, nalegam by wchodziła pierwsza ale ona za nim sie ogląda. Wchodzi dopiero jak on wejdzie.Wchodzą równo, ale ona o kawałek nosa przed nim. No chyba że Kastor pędzi z dworu to wtedy wszyscy z drogi mu uciekają. Jak wprowadzam ja pierwszą to się rufą ustawi i wyglada za nim, a ja mam prawie zęby wybite, bo w przejściu mało miejsca i pies mi robi zwrot przed moimi nogami.

No więc Kastor do łóżka rano na powitanie wpakował się ale kazała mu leżeć obok pana na brzegu, w czasie gdy ona uwaliła się pomiędzy nami i wywaliła cycki do miziania. Ale jak tylko Kastor próbował tez w środek się zaaplikować to mu zęby pokazywała i fukała...miał się ciszyc gówniarz ,że mu pozwoliła na skraju łóżka leżeć...no i ciszył sie głupek strasznie...ale jak tylko on próbował brzuch dawać do miziania i głupie miny robił,to znów go karciła....śmiechu było co niemiara .
Ona mu dozuje powolutku i powoli ustępuje mu swoich przywilejów. Nie my rządzimy tylko ona. WAŻNIARA <dokuczacz> .
generalnie nie musieliśmy wogóle interweniowac ani broń boże rozdzielać. Dakota powinna być wychowawczynią w psim przedszkolu <głupek> .
Avatar użytkownika
dakota0508
 
Posty: 206
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-17, 17:56
Lokalizacja: Kalisz, Łodź
psy: DAKOTA i KASTOR oba DSPP,

Re: DSPP do oddania - już w nowym domu

Postprzez kerovynn » 2011-11-14, 20:10

Ania, Paweł i... Dakota - gratulacjony ogromniaste :radocha2: :radocha2: :radocha2: :radocha2: i szczęścia, szczęścia.... i zdrówka. czekam na foty i opowieści :-D :-D :-D
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: DSPP do oddania - już w nowym domu

Postprzez dakota0508 » 2011-11-16, 14:40

Podobno Kastor nie był przyzwyczajony do spania w łóżku....podobno :)
Obrazek

i jak te oczy wygonić ????? <mysli>
Avatar użytkownika
dakota0508
 
Posty: 206
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-17, 17:56
Lokalizacja: Kalisz, Łodź
psy: DAKOTA i KASTOR oba DSPP,

Re: DSPP do oddania - już w nowym domu

Postprzez Aga-2 » 2011-11-16, 14:47

Może i nie "był" przyzwyczajony, ale już zaczyna być :mrgreen:
Nie wyganiajcie tych oczu <nono>
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: DSPP do oddania - już w nowym domu

Postprzez ElzaMilicz » 2011-11-16, 14:53

Dakota dziękuję za paczkę z szelkami i smyczami. :mrgreen: Przydadzą się następnym biedom. :-D
Avatar użytkownika
ElzaMilicz
 
Posty: 1046
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-11, 08:59
psy: DONA [Meda], Szila

Re: DSPP do oddania - już w nowym domu

Postprzez dakota0508 » 2011-11-16, 15:32

Szybko doszły.... mam taką nadzieję że innym psiakom tez przyniosą szczęście. Serduszko było na szczęście i przyniosło skutek, teraz niech dalej pełni swoją powinność. Smyczy i obróżek chyba nigdy za wiele, bo roboty macie co niemiara. Pozdrawiamy Was z Medunią serdecznie, ja i moje psiaki pięknymi "sierpikami" juz stale w górze :-D
Avatar użytkownika
dakota0508
 
Posty: 206
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-17, 17:56
Lokalizacja: Kalisz, Łodź
psy: DAKOTA i KASTOR oba DSPP,

Poprzednia strona

Powrót do Już w nowych domach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron