F.PASTERZE: Gloria niewielka przytulanka

Moderator: Milla

Re: F.PASTERZE: Gloria niewielka przytulanka

Postprzez Wydra » 2011-05-25, 15:13

Camara napisał(a):
ewazoltowska napisał(a):Camaro bardzo proszę nie oceniaj mojej etyki (chyba nie masz ku temu podstaw) .Jak można kogoś kto podejmuje tak drastyczną decyzję o rozstaniu a kochanymi psiukami ZMUSIC do zmiany decyzji ?????? chyba,że to była informacja tylko dla froumek.Odnoszę wrażenie ,że dalsza dyskusja w tym temacie nie ma sensu dlaczego ....przemilczę.Z wyrazami szacunku ewa



tak ewozlotowska - nie ma sensu, bo tobie wolno oceniać kogoś a mnie nie wolno napisać, że właśnie kogoś oceniłaś


to ostatnia moja wypowiedź na tym wątku - nie mam zamiaru brać udziału w tym bagnie
co też polecam wszystkim, którzy zostali przy zdrowych zmysłach


"Camaro" <prosi> nie szukaj w cudzych ogródkach tego co masz w swoim ogródku, pod nosem <papa>
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: F.PASTERZE: Gloria niewielka przytulanka

Postprzez kreska » 2011-05-25, 15:43

to jest przymuszenie - ktoś ma inne słowo na takie działanie?

to zalezy ....jesli rozpatrywac to pod katem twojej wypowiedzi to jest to pomowienie o przymuszenie ;> a jesli pod katem wlascicielki to mozemy co najwyzej mowic o podpisaniu umowy kupna bez wczesniejszego jej przemyslenia <tak> a pozniejsze dzialanie jako zlamanie warunkow umowy do podpisania ktorej, chyba nikt jej nie przymuszal ;> biorac pod uwage fakt ze deklarowala wyksztalcenie prawnicze to mysle ze gdyby widziala jakies "niekorzystne" paragrafy w umowie to dalaby sobie z nimi rade ;-)
Natomiast ze strony fundacji mamy doczynienia z zatajaniem faktu zlamania umowy oraz czynny udzial w tym ze lamaniu<okok> czyli prostymi slowy ...ukrywaniem nieuczciwosci wobec hodowcy , ktoremu na sercu lezy dobro zwierzat <brawo>

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: F.PASTERZE: Gloria niewielka przytulanka

Postprzez meggy » 2011-05-25, 17:05

Camara napisał(a):
meggy napisał(a):
Dlaczego Julka wróciła do domu jest dość jasno napisane na wątku Julki. Wróciła bo właścicielka została do tego zmuszona. Gloria nie musiała wrócić, więc nie wróciła.


A to chyba jakas kpina ?
Jak to została zmuszona :shock:
Chyba nieprofesjonalne przyjecie do fundacji psa spowodowalo rozwiazanie umowy.............przez Was.


po tej wypowiedzi widać, że pisanie czegokolwiek nie ma sensu
użytkownik meggy nie potrafi zrozumieć prostego przekazu, więc po co to wszystko?

ale dobrze, mogę jeszcze raz - tym razem łopatologicznie:

prawowita właścicielka wykluczyła możliwość powrotu Julki do hodowcy
a szukanie nowego domu dopuszczała jedynie przez FP
- tą informację potwierdziła na wątku Julki jej właścicielka (żeby nie było, że to nasz wymysł)

a skoro przyblokowaliście adopcję Juli przez FP to została tylko jedyna opcja - powrót Juli do domu właścicielki - czyli nie to o co Pani Julki chodziło
to jest przymuszenie - ktoś ma inne słowo na takie działanie?

napisałam to (ponownie) tak, że przyswoi to sobie nawet osoba o niskim IQ
a kipiną jest udawanie, że się tak prostej zależności nie rozumie



No cóz nie kazdy może miec takie wysokie IQ jak przedstawiciele fundacji <brawo> <brawo>
Mnie z moim nie najgorzej zapewniam <tak>
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: F.PASTERZE: Gloria niewielka przytulanka

Postprzez meggy » 2011-05-25, 17:47

W koncu chyba zrozumiałam ;-)
Czyli dla was moc prawną ma opinia forumowiczów anie umowa kupna -sprzedazy psa tak? <mysli>
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: F.PASTERZE: Gloria niewielka przytulanka

Postprzez saba&mlis » 2011-05-25, 17:55

:shock: :shock: :shock:
wielkie gratulacje
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: F.PASTERZE: Gloria niewielka przytulanka

Postprzez AT » 2011-05-25, 17:56

Tak z przymuszeniem mamy tu faktycznie do czynienia... Była Właścicielka Glorii sama przymusiła się do podpisania takiej a nie innej umowy (no chyba, że Swobodziak jej pistolet do skroni przykładał jak podpisywała)
Dla mnie z historii tu omawianej wynika jeden przekaz - jeśli kiedyś przyjdzie mi do głowy napaść na bank to pożyczę sobie do tego celu auto od przedstawiciela fundacji i poproszę, żeby nie informował o tym organów ścigania (co prawda jest taka umowa społeczna, że banków nie okradamy ale przecież ja w trudnej sytuacji będę skoro się na taki krok zdecyduję więc mnie przedstawiciele Pasterzy na pewno zrozumieją) ;-)
Szkoda, że Fundacja, która chyba za cele ma też edukację nie była w stanie przekonać Właścicielki, że jednak warto poinformować Hodowcę o problemach i chęci oddania psa do adopcji. Dlaczego? choćby dlatego, że gdy się ma na uwadze dobro psa to trzeba umieć też wyobrazić sobie taką sytuację:
Sunia poszła do adopcji bez wiedzy hodowcy, po jakimś czasie ginie nowym właścicielom, ktoś ją znajduje i po tatuażu daje znać do hodowli... można mieć nadzieję, że hodowca znalazł by w końcu aktualnego właściciela żeby psiak mógł wrócić do swoich ale na pewno zajęło by mu to mniej czasu gdyby wiedział, że pies już nie mieszka w domu do którego go sprzedał i psiak stresował by się mniej krócej będąc z dala od swoich ludzi (o samopoczuciu hodowcy, który w taki sposób dowiaduje się, że pies z jego hodowli zmienił właścicieli to nie ma co się rozpisywać bo przecież ludzkie uczucia są zupełnie nieważne).
Jeśli ktoś jest zainteresowany jakie IQ trzeba mieć żeby wyobrazić sobie powyższy scenariusz to mogę dać sobie zrobić Wechslera i przesłać wyniki ;-)
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: F.PASTERZE: Gloria niewielka przytulanka

Postprzez saba&mlis » 2011-05-25, 17:58

<dokuczacz> <dokuczacz> <dokuczacz>
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: F.PASTERZE: Gloria niewielka przytulanka

Postprzez Barbapapa » 2011-05-25, 19:49

Wydra napisał(a):Przypominam, że kolor czerwony zarezerwowany jest dla Administratora

a GDZIE jest to napisane? Myślałam dotychczas że wszyscy mają pełnę paletę kolorów , a i że kolor czerwony jest zarezerwowany w księgowości, co tutaj nie ma miejsca.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: F.PASTERZE: Gloria niewielka przytulanka

Postprzez Barbapapa » 2011-05-25, 19:51

kreska napisał(a):
to jest przymuszenie - ktoś ma inne słowo na takie działanie?

to zalezy ....jesli rozpatrywac to pod katem twojej wypowiedzi to jest to pomowienie o przymuszenie ;> a jesli pod katem wlascicielki to mozemy co najwyzej mowic o podpisaniu umowy kupna bez wczesniejszego jej przemyslenia <tak> a pozniejsze dzialanie jako zlamanie warunkow umowy do podpisania ktorej, chyba nikt jej nie przymuszal ;> biorac pod uwage fakt ze deklarowala wyksztalcenie prawnicze to mysle ze gdyby widziala jakies "niekorzystne" paragrafy w umowie to dalaby sobie z nimi rade ;-)
Natomiast ze strony fundacji mamy doczynienia z zatajaniem faktu zlamania umowy oraz czynny udzial w tym ze lamaniu<okok> czyli prostymi slowy ...ukrywaniem nieuczciwosci wobec hodowcy , ktoremu na sercu lezy dobro zwierzat <brawo>

pozdr

Ja w sprawie formalnej ; Czy można wpisywać cytaty bez identyfikacji jego zaczerpnięcia?
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: F.PASTERZE: Gloria niewielka przytulanka

Postprzez saba&mlis » 2011-05-25, 21:12

Caly czas sie zastanawiam dlaczego paru osobom Fundacja tak bardzo nie w smak, dlaczego ludzie ktorzy wyciagaja psy ze schronisk, pseudohodowi, czesto w strasznym stanie, zajmuja sie nimi, lecza, szukaj im domow, przy okazji odbierajc setki glupich telefonow narazeni sa tutaj na lincz. Ciekawa jestem jak naprzyklad AT pomagla psom w ostatnim roku ile zajelo jej to czasu i pieniedzy?
Tak mysle ze gdyby nie ta nagonka to pewnie Swobodziak spokojnie by sie dogadal z Fundacja i wlascielka Juli, pies znalaz by dom i sprawy by nie bylo, ale nie trzeba bylo podburzyc, dlaczego?
Mysle sobie ze moze na Forum (jak sie dowiedzialm ostatni glownie dla hodowcow), niewygodniwe jest mowic o bernenczykach potrzebujacych pomocy? Dlaczego, bo one nie biora sie z kosmosu tylko z hodowli. Na Allegro sa ciagle dwie strony ogloszen, z czego polowa to szczeniaki PO RODOWODOWYCH rodzicach, czyli jakie? Gdzie sa "babcie" tych pieskow, dlaczego tam nie wypatruja swoich wnokow? Wiem ze hodowle sa rozne, tak jak ludzie sa rozni, wielu z nich to wspaniali ludzie kochajacy swoje psy, wiec nie bede ich wkladac do jednego worka.

Jeszcze tez komentarz na temat uczciwosci i jasnosc finansowej. Szczegolnie Kreska miala do tego jakies ale, to ja mam pytanie, jak wyglada rozliczenie Blackiego?
Bo ze kasa na niego do Skarpety z bazarkow wplynela to wiemy, ze Roma przelala na konto Kreski tez, a co dalej?

Wydra napisał(a):==============================================================================================
Blake-------------------------374,55-wysokość pomocy
=============================================================================================

Rozliczenie zakończonych Bazarków dla Blaka na dzień 3-01-2011
.40,00 - AniaRe------- Roma
.40,00 - alicja-------- alicja
.22,00 - Barbapapa-- kreska
.22,22 - Barbapapa-- kreska
.33,33 - Barbapapa --kreska
.40,00 - EwaM------- Roma
.20,00- dorciaj------ Alice
.32,00- Majszczur--- Alice
.50,00- Roma------- kreska
.50,00-kreska-------alicja
.25,00. Zuzanda--- dorciaj
374,55
mod: kwota 375,00 została przelana na k-to "kreski" 3/01

Moze ja nie doczytalam?

Jak wiekszosc postow w tym watku ten tez nie jest na temat (czyli Glori), ale jak widze, jedne sie szybciej gdzies przenosi inne niech sa tam gdzie zostaly napisane.
A tak na zakonczenie kilka osob na tym Forum stara sie zdyskredytowac ludzi ktorzy pomagaja i takim psiakom
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
nie jest to coprawda bernenczyk , ale wedlug mnie obrazuje z czy nie raz borykaja sie ludzie z Fundacji
Przepraszam wlascicielke zdjecia za przywlaszczenie i umieszczenie na tym Forum.
Dla tych co los psa nie jest obojetny dodam ze wyszedl z tego i znalaz dobry dom
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: F.PASTERZE: Gloria niewielka przytulanka

Postprzez Julian » 2011-05-25, 21:34

Te bzdury są poniżej krytyki.
To jest wątek adopcyjny ,który został zaśmiecony kłótniami,a powinien służyc przyszłemu właścicielowi.
Mija się to z jakąkolwiek etyką adopcyjną.
Na forum są także watki adopcyjne i przy min.chęci zawsze znajdzie się powód do wyrażenia swojego, jakże słusznego i potrzebnego zdania.
Avatar użytkownika
Julian
 
Posty: 1579
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-04-15, 15:49
Lokalizacja: Kraków
psy: Julian (*) ,Dumka (*) Berta ,Kronos

Re: F.PASTERZE: Gloria niewielka przytulanka

Postprzez kreska » 2011-05-25, 21:38

saba&mlis napisał(a):Caly czas sie zastanawiam dlaczego paru osobom Fundacja tak bardzo nie w smak, dlaczego ludzie ktorzy wyciagaja psy ze schronisk, pseudohodowi, czesto w strasznym stanie, zajmuja sie nimi, lecza, szukaj im domow, przy okazji odbierajc setki glupich telefonow narazeni sa tutaj na lincz. Ciekawa jestem jak naprzyklad AT pomagla psom w ostatnim roku ile zajelo jej to czasu i pieniedzy?
Tak mysle ze gdyby nie ta nagonka to pewnie Swobodziak spokojnie by sie dogadal z Fundacja i wlascielka Juli, pies znalaz by dom i sprawy by nie bylo, ale nie trzeba bylo podburzyc, dlaczego?
Mysle sobie ze moze na Forum (jak sie dowiedzialm ostatni glownie dla hodowcow), niewygodniwe jest mowic o bernenczykach potrzebujacych pomocy? Dlaczego, bo one nie biora sie z kosmosu tylko z hodowli. Na Allegro sa ciagle dwie strony ogloszen, z czego polowa to szczeniaki PO RODOWODOWYCH rodzicach, czyli jakie? Gdzie sa "babcie" tych pieskow, dlaczego tam nie wypatruja swoich wnokow? Wiem ze hodowle sa rozne, tak jak ludzie sa rozni, wielu z nich to wspaniali ludzie kochajacy swoje psy, wiec nie bede ich wkladac do jednego worka.

Jeszcze tez komentarz na temat uczciwosci i jasnosc finansowej. Szczegolnie Kreska miala do tego jakies ale, to ja mam pytanie, jak wyglada rozliczenie Blackiego?
Bo ze kasa na niego do Skarpety z bazarkow wplynela to wiemy, ze Roma przelala na konto Kreski tez, a co dalej?

Wydra napisał(a):==============================================================================================
Blake-------------------------374,55-wysokość pomocy
=============================================================================================

Rozliczenie zakończonych Bazarków dla Blaka na dzień 3-01-2011
.40,00 - AniaRe------- Roma
.40,00 - alicja-------- alicja
.22,00 - Barbapapa-- kreska
.22,22 - Barbapapa-- kreska
.33,33 - Barbapapa --kreska
.40,00 - EwaM------- Roma
.20,00- dorciaj------ Alice
.32,00- Majszczur--- Alice
.50,00- Roma------- kreska
.50,00-kreska-------alicja
.25,00. Zuzanda--- dorciaj
374,55
mod: kwota 375,00 została przelana na k-to "kreski" 3/01

Moze ja nie doczytalam?

Jak wiekszosc postow w tym watku ten tez nie jest na temat (czyli Glori), ale jak widze, jedne sie szybciej gdzies przenosi inne niech sa tam gdzie zostaly napisane.
A tak na zakonczenie kilka osob na tym Forum stara sie zdyskredytowac ludzi ktorzy pomagaja i takim psiakom
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
nie jest to coprawda bernenczyk , ale wedlug mnie obrazuje z czy nie raz borykaja sie ludzie z Fundacji
Przepraszam wlascicielke zdjecia za przywlaszczenie i umieszczenie na tym Forum.
Dla tych co los psa nie jest obojetny dodam ze wyszedl z tego i znalaz dobry dom

Droga Elzo,
bo nie Marysiu <hahaha> zapytam przewrotnie...a na co poszla kasa przelana na Cherke?i gdzie sie podziala kasa , ktora wplynela na konto fundacji i zostala przelana przez jej obecnego wlasciciela <mysli> na wydatki zwiazane z Cherka fundacja otrzymala kase ze skarpety wiec... <mysli>
aaaaa i gdzie sa wyniki badan Blaka, ktore swiadczyly o tak oplakanym stanie psa? <mysli> czego wykonane przez obecnych wlascicieli badania nie potwierdzily i jak widac Blake ma sie swietnie i mimo ze ma za towarzyszki 2 suki jakos ich nie "kryje" <mysli>
Przypomne Ci ze pomoc finansowa jaka otrzymal Blake plynela z bazarkow dedykowanych a nie ze skarpety i wiekszosc licytowanych produktow wystawilam ja i byly moja wlasnoscia :-D dla porownania proponuje zebys wstawila rowniez zestawienie kilometrow ktore przejechalam, minut ktore wydzwonilam i oplat jakie poczynilam aby pomoc psom <tak> szczegolnie miej na uwadze poszukiwania Łysego z okolic Otwocka, kiedy to twoja znajoma miala go u siebie nie informujac o tym <okok>
Gratuluje proby zmiany tematu :okok:

pozdr
Ostatnio edytowano 2011-05-25, 21:58 przez kreska, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: F.PASTERZE: Gloria niewielka przytulanka

Postprzez kreska » 2011-05-25, 21:45

Julian napisał(a):Te bzdury są poniżej krytyki.
To jest wątek adopcyjny ,który został zaśmiecony kłótniami,a powinien służyc przyszłemu właścicielowi.
Mija się to z jakąkolwiek etyką adopcyjną.
Na forum są także watki adopcyjne i przy min.chęci zawsze znajdzie się powód do wyrażenia swojego, jakże słusznego i potrzebnego zdania.

Jolu a dlaczego odmienne opinie uznawane sa przez Ciebie jako bzdury?czy istnieje tylko jedyna slusznosc <mysli> i czy kazda wymiana pogladow, chocby odmiennych musi byc uznawana za klotnie ;>
Bardzo sie ciesze ze poruszylas sprawe etyki adopcyjnej bo akurat watek Juli i Glorii powinien sluzyc jako przyklad nagannej praktyki dzialania na rzecz "dobra zwierzat" <okok>

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: F.PASTERZE: Gloria niewielka przytulanka

Postprzez saba&mlis » 2011-05-25, 21:48

To ja zadalam pytanie, ale zgodnie z podpisem pod Twoim postemi nie bede dalej dyskutowac
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: F.PASTERZE: Gloria niewielka przytulanka

Postprzez Julian » 2011-05-25, 21:58

"10.02.11r."Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem."A.EINSTEIN"
Proponuje założenie własnego wątku na forum.
Może tytuł-"Złote myśli Kreski"
Ciekawość mnie zżera ,czy i kto na nim by dyskutował.
I to by było dla mnie koniec tej bajki.
Moje zdanie w kwesti dotyczących adopcji berneńczyków adoptowanych w celach adopcyjnych,
a nie dyskusyjnych nie zmieni się.

A teraz drogie Panie z szacunku dla samej siebie i osób ,które tu znam i poważam.
Żegnam i życze miłej dyskusji!!!!! <cwaniak>
Avatar użytkownika
Julian
 
Posty: 1579
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-04-15, 15:49
Lokalizacja: Kraków
psy: Julian (*) ,Dumka (*) Berta ,Kronos

Re: F.PASTERZE: Gloria niewielka przytulanka

Postprzez kreska » 2011-05-25, 22:02

Proponuje założenie własnego wątku na forum.
Może tytuł-"Złote myśli Kreski"


mysle ze ten watek cieszylby sie mniejsza popularnoscia niz np. poradnik Julian jak sfalszowac umowe adopcyjna,oszukac schronisko i rodzine adopcyjna <okok>
jakos mnie nie dziwi ze broni swoj swego <luzik>


Ciekawość mnie zżera ,czy i kto na nim by dyskutował.

ciekawosc to pierwszy stopien do piekla ale zawsze mozesz ja zaspokoic zakladajac watek <okok>
25.05.11r"Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem."A.EINSTEIN"[/b]
a ja przewrotnie odbije pileczke , tak w stylu fundacji <okok> <papa>

pozdr

edytowalam :w celu uzupelnienia zlotych mysli <okok>
Ostatnio edytowano 2011-05-26, 07:38 przez kreska, łącznie edytowano 4 razy
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: F.PASTERZE: Gloria niewielka przytulanka

Postprzez meggy » 2011-05-25, 22:11

Tak najlepiej swoją niekompetencje przykryc obrazkiem .
Takim chwytajacym za serce .

Fundacja jest po to by pomagac psom .Korzysta z datków od ludzi i winna im jest prawdę i rzetelną informacje!!!
Jednakowo nalezy traktowac wszystkie psy ,a nie dopisywac wysnione scenariusze (wymyslane choroby i zabiegi),
Pies powinien przy ogloszeniu miec podane wszystkie znane dane!a u was podawane jest to co wam sie podoba co sprawi ,ze ludzie chetniej zaplacą ,tyko szkoda ze placa za zabiegi ktorych nie robicie ...
ja nie kupuje obrazków
Chętnie pomogłabym fundacji ale moje poczucie sprawiedliwosci juz mi na to nie pozwala
NIE MAM DO WAS ZAUFANIA
Szkoda bo moglibyscie naprawdę wiele zdzialać
Ostatnio edytowano 2011-05-25, 22:19 przez meggy, łącznie edytowano 3 razy
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: F.PASTERZE: Gloria niewielka przytulanka

Postprzez hania » 2011-05-25, 22:11

saba&mlis napisał(a):Caly czas sie zastanawiam dlaczego paru osobom Fundacja tak bardzo nie w smak, dlaczego ludzie ktorzy wyciagaja psy ze schronisk, pseudohodowi, czesto w strasznym stanie, zajmuja sie nimi, lecza, szukaj im domow, przy okazji odbierajc setki glupich telefonow narazeni sa tutaj na lincz. Ciekawa jestem jak naprzyklad AT pomagla psom w ostatnim roku ile zajelo jej to czasu i pieniedzy?


Marysiu - zajmuję sie psami wyciągniętymi ze schronisk, poświęcam im mój cały wolny czas i kasę. Poza tym działam w fundacji, która poza zajmowaniem się psami zajmuje sie edukazją aby takich psów było jak najmniej. Czy to w jakikolwiek sposób zmienia podejście osób z fundacji do mnie? Niestety nie - ja również nie otrzymuje odpowiedzi na pytania.

Tak mysle ze gdyby nie ta nagonka to pewnie Swobodziak spokojnie by sie dogadal z Fundacja i wlascielka Juli, pies znalaz by dom i sprawy by nie bylo, ale nie trzeba bylo podburzyc, dlaczego?


Trzeba by spytać czy Swobodziak też tak twierdzi. Bo obawiam się, że nie.
hania
 
Posty: 670
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-12-16, 08:37
psy: Gawra, Irga, Kontra, Szyszka, Zoja [*]

Re: F.PASTERZE: Gloria niewielka przytulanka

Postprzez meggy » 2011-05-25, 22:17

hania napisał(a):
saba&mlis napisał(a):
Tak mysle ze gdyby nie ta nagonka to pewnie Swobodziak spokojnie by sie dogadal z Fundacja i wlascielka Juli, pies znalaz by dom i sprawy by nie bylo, ale nie trzeba bylo podburzyc, dlaczego?


Trzeba by spytać czy Swobodziak też tak twierdzi. Bo obawiam się, że nie.



Ha ! a to dobre :lol:
Jakos szanowna P Elza potraktowała Swobodziaka - Mariusza tak ,ze oboje zzielenieli ze zdziwiena!
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: F.PASTERZE: Gloria niewielka przytulanka

Postprzez ani@ » 2011-05-25, 22:42

Avatar użytkownika
ani@
 
Posty: 694
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-04, 20:54

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Już w nowych domach

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości