Oryginalna marynarka na rzecz Bongo

Moderator: Milla

Oryginalna marynarka na rzecz Bongo

Postprzez Majszczur » 2011-11-15, 17:12

Sytuacja jak wiemy jest tragiczna... :|
Aukcję wystawiam dla naszej Skarpecianej, losem sponiewieranej sierotki :arrow: BONGO <pies>

Naprawdę fajna marynarka. Dla niebanalnej kobitki ;-)
Nie potrafię zrobić dobrej fotki temu odzieniu, ale ręczę, że na żywo wygląda lepiej niż na poniższej fotce :-D gdyby nie fakt, że nie trafiłam z rozmiarem za żadne skarby świata bym się z nią nie rozstawała. Miałam ją na sobie tylko raz (do mierzenia), rok przeleżała w szafie nieużywana, szkoda żeby się nadal kurzyła, bo jest genialna ;-)

Firma: Jasmin :-D
Rozmiar: 40 (osobiście uważam, że jest większa - zamawiałam przez net, sugerowałam się tą czterdziestką i jest na mnie trochę za luźna, zaś Granda jej nie chce, bo twierdzi, że lepiej jej w czerwonym :-> )
Tkanina: lekko sprężysta, mięsista, może trochę aksamitnopodobna, ale nie błyszcząca, MATOWA <tak>
Skład: 95% cotton, 5% elastan
Jak widać, ponad lewą kieszenią jest fantazyjna aplikacja/nadruk w kolorze stalowym.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Serdecznie zapraszam do licytacji dla kawalera <pies>

Zaczynamy od... 25zł
Ostatnio edytowano 2011-11-16, 13:36 przez Majszczur, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Oryginalna marynarka na rzecz Bongo i Gracji

Postprzez inbloom » 2011-11-15, 22:41

Magda, a jest szansa na wymiary w barach, biuście itd?
fajna jest ale jak mi nie będzie pasowała to nie mam komu sprezentować...
Avatar użytkownika
inbloom
 
Posty: 3210
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-11, 21:59
psy: Bosman(*) Chaber (*) Felu

Re: Oryginalna marynarka na rzecz Bongo i Gracji

Postprzez Majszczur » 2011-11-15, 23:08

Wymierzę, wymierzę... niech no tylko znajdę centymetr, bo mi się wziął i zapodział... :oops:
A kiedy będziesz w Wa-wie? Może po prostu wpadniesz i ją przymierzysz ;)
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Oryginalna marynarka na rzecz Bongo

Postprzez Onek » 2011-11-17, 22:44

Fajowa ale ja noszę 36,trzeba będzie przelewik zrobić jak ostatnio,pozdrawiam :love:
Avatar użytkownika
Onek
 
Posty: 45
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-09-30, 10:37
psy: heksa

Re: Oryginalna marynarka na rzecz Bongo

Postprzez Majszczur » 2011-12-09, 14:17

Z racji braku zainteresowania proszę o zamknięcie aukcji.

btw... kiedy Wydra moderowała to podforum, żadna aukcja nie wisiała niezamknięta, a fakt że zapomniałam wpisać daty i godziny zakończenia nie umknął by Jej uwadze... :->
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Oryginalna marynarka na rzecz Bongo

Postprzez Tańka » 2011-12-09, 14:29

Majszczur napisał(a):... kiedy Wydra moderowała to podforum, żadna aukcja nie wisiała niezamknięta, a fakt że zapomniałam wpisać daty i godziny zakończenia nie umknął by Jej uwadze... :->


To prawda <tak>
Tańka
 
Posty: 1281
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-15, 19:31
psy: Yokozuna z Deikowej Doliny (*), Echo mix

Re: Oryginalna marynarka na rzecz Bongo

Postprzez qbav » 2011-12-09, 15:06

nie zamykałem aukcji, bo nie było daty końcowej i aukcja ciągle trwała...
ale Widać że masz z tym jakiś problem ..... skoro pijesz do innych za swoje niedopatrzenia
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Oryginalna marynarka na rzecz Bongo

Postprzez Majszczur » 2011-12-09, 15:28

Daj spokój Kuba, temat naprawdę nie wart "wymiany uprzejmości", a widzę że udziela Ci się typowo babski zaczepno-konfliktowy sposób reagowania ;>
Po prostu zauważyłam tylko, że dotychczas aukcje które wystawiałam i w których licytowałam były skrupulatnie sprawdzane. Między innymi jak się komuś zapomniało mod zwykle pilnował aby były pełne dane: data i godzina końcowa. Fajnie było by żeby nadal był jaki taki porządek <tak> Tylko tyle. Bez podtekstów.
<buzki>
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Oryginalna marynarka na rzecz Bongo

Postprzez qbav » 2011-12-09, 15:42

Magda, sorki, ale po odejściu Wydry chcąc nie chcąc cały dział skarpety spadł na mnie bo nie było nikogo na horyzoncie kto by się chciał tym zająć, przejąłem rozliczenia, zbiórki pieniędzy a także rozporządzanie aukcjami skarpetowymi. (wiem ze wpisany jest od tego moderator Aga, ale mimo wszystko zajmowalem sie tym). Wszystkie pokończone i zaksięgowane aukcje od razu przenosiłem do archiwum, tą jedną, jedyna specjalnie zostawiłem bo nie miała daty kończącej, czyli w moim mniemaniu trwa cały czas, aż znajdzie się na nią chętny. W dziale skarpety nie ma bałaganu jest tylko ta jedna wisząca twoja aukcja.

Co jak co ale braku porządku to nie mozesz mi zarzucić, a Ty wchodzisz i wytykasz, że robię coś źle, ze nie zamykam aukcji niepokonczonych, ze nie myślę za Ciebie aby ustawić datę jak zapewne robiła to Wydra ... sorki.

Jestem daleki od tonu zaczepnego ale najzwyczajniej od takich zaczepek jak Twoje to mi się odechciewa ....
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Oryginalna marynarka na rzecz Bongo

Postprzez Aga-2 » 2011-12-09, 16:02

To nie Kuby wina, tylko co najwyżej moja. O ile można w ogóle mówić o "winie" :roll:
Widziałam tą akcję, ale podobnie jak mój przedmówca uznałam, że trwa ona "do skutku".
Bardzo przepraszam. Ja nie jestem taka skrupulatna jak Wydra i pewnie trudno będzie to zmienić ;) ale próbujcie :mrgreen:
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: Oryginalna marynarka na rzecz Bongo

Postprzez qbav » 2011-12-09, 16:10

taaa Aga, Magda chyba pila do ciebie a trafiła odłamkiem we mnie, dobra skończmy ten temat
bo szkoda zdrowia, aukcja jest juz w archiwum

ale .... na horyzoncie brak nowych ;(
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: Oryginalna marynarka na rzecz Bongo

Postprzez Majszczur » 2011-12-09, 16:14

Dzięki Aga-2 <tak> tak też mi się wydawało, że admin jakiś nadgorliwiec i temat nie wiedzieć czemu wziął za Ciebie na klatę :lol:

Po prostu następnym razem jak zobaczysz ze czegoś brakuje w treści - oczywiście chodzi o te podstawowe dane (data, godzina, czy aukcja jedno czy wieloprzedmiotowa) - to po prostu poproś o uzupełnienie w wątku lub na pw :-D

qbav jesteś megalomanem chyba :lol: pisząc pierwszą uwagę miałam na myśli właśnie moda czyli Agę, Ciebie nawet cień mojej myśli nie musnął, sam się wyrwałeś przed szereg. Uważaj bo jak tak dalej pójdzie zaczniesz chodzić po wodzie <rotfl>
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)


Powrót do Archiwum Bazarki 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość