Pyszne wino z wiśni - dla Przemkowej Sfory

Moderator: Milla

Re: Pyszne wino z wiśni - dla Przemkowej Sfory

Postprzez Wydra » 2011-09-04, 20:07

Dla Ciebie Beatko winko to historia, dla mnie na szczęście jeszcze nie <hura> kilka lampek tego trunku jeszcze mi zostało. <tak>
Oczywiście, że przydałaby się w przyszłym roku podobna flaszeczka ;) Gdyby Becia wystawiła to może byśmy powalczyły <cwaniak>
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Pyszne wino z wiśni - dla Przemkowej Sfory

Postprzez Betty i Bax » 2011-09-05, 10:17

Cieszę się że smakowało <tak>
Z wina zostala mi chyba ostatni butelka w piwnicy - w zeszlym roku bylo tak cieplo, ze w piwicy wystrzelila mi polowa butelek <beczy>
musze sie w jakas korkownice zaopatrzyc, albo ladowac winka do butelek zakrecanych a nie korkowanych.
W tym roku, niestety winka z wisni nie robilam - miałam ich za mało - na działce prawie nic nei bylo, ale to co miałam poszło na wiśnióweczki i .... chyba się na nie przerzucę, bo wsyzły jeszcze lepsze niż winko ... a te owoce w rumie .... <buja_w_oblokach>
Pomyślę nad jakimś bazarkiem z tegorocznych wiśni w nalewce :) albo wina z winogrom - w tym roku szykuje się piękny zbiór <haha>
Avatar użytkownika
Betty i Bax
 
Posty: 901
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-26, 14:21
Lokalizacja: Kraków
psy: Bax[*], Eddi[*], Kortez

Re: Pyszne wino z wiśni - dla Przemkowej Sfory

Postprzez P.P. » 2011-09-05, 23:04

Betty i Bax napisał(a):Cieszę się że smakowało <tak>
Z wina zostala mi chyba ostatni butelka w piwnicy - w zeszlym roku bylo tak cieplo, ze w piwicy wystrzelila mi polowa butelek <beczy>

Wystrzeliły w piwnicy <hahaha> <hahaha> <hahaha>
Avatar użytkownika
P.P.
 
Posty: 1966
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-30, 21:47

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum Bazarki 2011

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość