Czy da się oduczyć?

Jeśli masz problem ze swoim podopiecznym spróbuj poradzić się bardziej doświadczonych forumowiczów:)

Moderator: MartaD

Postprzez Poker » 2006-12-01, 20:37

no, Jola jest ... niezwykła :-> czytając i ogladając (foty) Freudowy wątek z poprzedniego forum, można było zwatpić w sens posiadania berneńczyka :mrgreen: a od "wczasów" Freuda u Joli, u Karoliny w domu "broją" tylko dzieciaki :mrgreen: Freud pracuje, jest pomocny jako niańka Jasia, jest grzecznym psiurem :-D Karola wychwala Jolę "po wszystkich odpustach" a mnie szczęka opadła ze zdumienia na taka przemianę :mrgreen:

Pokersio też ma za sobą złodziejski epizod z masełkiem - ukradł, zeżarł, zatarł ślady (czyli zeżarł z opakowaniem) i spodobało mu się :lol: próbował powtórzyć, został przyłapany (specjalnie się na niego zasadziłam) nakrzyczałam na złoczyńcę, Pokerek piesio wrażliwy, bardzo się zawstydził i już nigdy więcej nic nie ukradł, mimo pozostawiania rózności na stole w kuchni :-)
za to potrafi mi pokazywać nosem (wali aż dudni) że schowałam do lodówki coś dla niego, albo wali nosem w pojemnik z karmą, jak chce dokładkę :mrgreen:
Poker
 
Posty: 2223
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 14:22
Lokalizacja: nad Świdrem
psy: Poker (*)Hugo(*)O MójTySmutku, Porto CzarująceOczy

Poprzednia strona

Powrót do Problemy wychowawcze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron