Esia dla Chivaska :-)

Moderator: Milla

Re: Esia dla Chivaska :-)

Postprzez Agnieszka » 2010-07-11, 21:03

Aniu jak doszyjesz płócienko na podusie to dam 11o:) W końcu Esia to moje kochane dziecko:)
Avatar użytkownika
Agnieszka
 
Posty: 1151
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 22:54
Lokalizacja: Granówko
psy: www.czandoria.pl

Re: Esia dla Chivaska :-)

Postprzez kerovynn » 2010-07-12, 08:12

Jadę dzis do miasta, jak znajdę płótno to zrobię taką poduszkę. - ale za jakies trzy tygodnie bo na razie mam zamówienie od BasiLukasek :-D
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Esia dla Chivaska :-)

Postprzez kerovynn » 2010-07-14, 09:18

Upały najwyraźniej mnie spowalniają :lol: . Majszczurek szykuj stosowny mebel :-D , Agnieszka, za jakiś czas może będzie poduszka z Eską - jak znajdę płótno do haftu bo moje zapasy się skończyły :roll: :-D
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Esia dla Chivaska :-)

Postprzez kerovynn » 2010-07-16, 10:56

Wysłane, powinno dojść w poniedziałek (priorytet). Serweta wyprana i lekko podkrochmalona. trzeba tylko zwilżyć i rozpracować na lewej stronie. Zasadniczo haftu nie powinno sie krochmalić, bo nitka traci połysk, ale ... lekko nie zaszkodzi a koronka ładniejsza :-D
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Esia dla Chivaska :-)

Postprzez Majszczur » 2010-07-20, 13:05

Cudo doszło.
Leopold Kot nie spodziewał się takiego souvenir'u z rańca. Kazał podziękować. Ale...
... dlaczego na tej leżance jest pies :?: a w zasadzie suka :roll: i do tego o uszy mi się obiło, że z tej suki to "pies na koty" :evil: skoro nie mogę jej nawet podrażnić zza płota to... wlezę jej chociaż na głowę :!: Oo! Ppfffuuuaaau
z wyrazami szacunku :mrgreen:
Leopold KOT


Obrazek

Aniu droga!
Serweta jest zajeb... tylko fakt, że pochodzę z wysoce kulturalnej rodziny nie pozwala mi użyć określenia odpowiednio nasyconego emocjami.
Czy byłaby możliwość domówienia serweteczek do kompletu? z 6 sztuk. W przyszłym miesiącu na przykład, jak odkuję się finansowo?
Majszczur
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Esia dla Chivaska :-)

Postprzez kerovynn » 2010-07-20, 13:42

jest taka możliwość :-D , ale raczej za 2 mies :-D . teraz robię dla BasiLukasek i następna w kolejności jest poduszka z Esią dla Agnieszki :-D
Takie dłubanki igłowo-szydełkowe są pracochłonne jak cholera, a ja - jakby nie było- pracuję 6 dni w tyg. i co nieco jeszcze zajmuję się domem. dlatego takie odległe terminy :roll:
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Esia dla Chivaska :-)

Postprzez Majszczur » 2010-07-22, 12:56

Przelwe zrealizowany :-D
Ania, wzięłam pożyczkę, nie lubię jak ciagną się za mną długi... jak psie ogony...
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Esia dla Chivaska :-)

Postprzez kerovynn » 2010-07-22, 13:52

no przecie ja kerovynn a nie lichwiarz ;-) :lol: . Ale dzięki - przyda się Chivkowi
Eska kazała przekazać Leopoldowi Kotowi - co niniejszym czynię - , że za powyższe potraktowanie jej podobizny do małych serwetek będzie pozować d...ą znaczy drugą stroną ;-) :-D :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum Bazarki 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość