Struna potrzebuje naszej pomocy...

Tu wstawiamy wątki odnośnie różnych akcji prozwierzęcych

Struna potrzebuje naszej pomocy...

Postprzez Vel_Pan_Rekin » 2011-11-18, 15:20

Część z Was już pewnie widziała tę akcję, nie będę wklejać drastycznych, smutnych zdjęć; podam linki do samej akcji i chętnych; tych, co mogą proszę o wsparcie:

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... =3&theater

http://www.facebook.com/profile.php?id= ... 457&type=3

CIEŃ BERNARDYNA WALCZY O ŻYCIE, POMÓŻ.
Chodziła kilka tygodni przeganiana z kąta w kąt, z domu do domu. Błąkała się po lasach w poszukiwaniu jedzenia, bezskutecznie. Z każdym dniem słabła, a jej ciało zmieniało się w cień. Dzisiejszej nocy pewnie by umarła, gdyby nie zauważył jej przypadkiem przejeżdżający człowiek. Człowiekiem tym był Czarek, który stanął na głowie i szukał pomocy wszędzie gdzie tylko można było. Udało mu się schwytać sunię i dotransportować do domu. Odebraliśmy sunię od niego i zawieźliśmy do lecznicy.
W lecznicy rozpoczął się wyścig z czasem. Struna waży 36kg, jest w stanie kachezji, ma ogromną anemię i babeszjozę. Sunia dostała masę leków, jest podłączona non stop do kroplówek. Dużo w życiu widziałam, ale tak skrajnie wyczerpanego i wychudzonego psa, bez oczu, który trawi własne mięśnie to nie wyobrażałam sobie w najgorszych koszmarach.
Apelujemy do Was o dobre myśli dla Struny i lekarzy o nią walczących.
A gdyby ktoś z Was chciał przekazać chociaż małą cegiełkę na pokrycie kosztów będziemy ogromnie wdzięczni.
Mam nadzieję, że i tym razem wspólnymi siłami uratujemy kolejne istnienie!
Gdyby komuś zabiło serce dla Struny, prosimy w tytule przelewu dopisać "STRUNA".

AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych
79 1160 2202 0000 0000 8061 3463

Zapraszamy do korzystania z PayPal
Avatar użytkownika
Vel_Pan_Rekin
 
Posty: 1763
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 06:34
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Powrót do Akcje na rzecz zwierząt

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości